Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 21:45:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ритуална зала Варна. Внимание!  (Прочетена 66466 пъти)
 
beb4o_bu
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: февруари 08, 2008, 13:03:43 »

Здравейте и от мен!
Няма какво да се прави ако искаш да сключиш брак във Варна трябва да си платиш всичко поне да знаеш ,че няма да се занимаваш с глупости на най-хубавия ден от живота ти.
Активен
mralien
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #76 -: февруари 09, 2008, 23:26:42 »

Здравейте и от мен!
Няма какво да се прави ако искаш да сключиш брак във Варна трябва да си платиш всичко поне да знаеш ,че няма да се занимаваш с глупости на най-хубавия ден от живота ти.
Това не е съвсем така, колкото и да си платите, "мутрите" пак ще са на двора и ще Ви снимат, а после ще продават на Вас и гостите Ви снимки със съмнително качество за по 5 лева. Най-добре, както писах току що в една друга тема е да отидете през седмицата в тесен състав, а празненството и църквата в някой друг ден след това.
« Последна редакция: февруари 09, 2008, 23:28:58 от mralien » Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: февруари 10, 2008, 22:18:24 »

Честно казано ние сме много доволни от самия ритуал. Вярно е, че има натрапници отвън, но все пак всеки си решава дали ще си къпи снимки на тази цена. Ние предупредихме нашите гости за тази ситуация и им казахме, че снимките ще са скъпи. Който иска си купува. Никого не насилват. Друг е въпроса за онзи чичко който и аз на нашата сватба исках да набия. Става въпрос за онзи с балоните който вика "Айде на балоните кръсника плаща" Маля ако не беше кръсницата да ме спира щеше да падне голям смях.
Та да обобщя ние лично сме много доволни от ритуална зала. Вярно скъпичко е, но на други места съм чувала и по-лоши неща. Така, че ритуална зала си е ритуална.
Винаги може да си организирате изнесен ритуал.
Активен
beb4o_bu
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: февруари 13, 2008, 00:52:55 »

Прави сте за това.Аз исках да кажа,че си плащаме за фото видео и т.н.,и след това гледаме да не се ядосваме с нахалния чичко от вън пред залата.Аз скоро бях на сватба във Варна и този вапросния снимаше постоянно.макар че младоженците си бяха платили всичко снимките отново се продаваха на онова гадно грозно табло и на тях не беше им дадена нито една снимка като подарък.Аз бях възмутена,но ми обясниха че това за фотото което плащаш е за да може твоят фотограф да те снима по време на ритуала и от вън пред залата.Абе общо взето гледат как да ти измъкнат повече пари-ОБИРДЖИИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Активен
tiholina
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #79 -: февруари 13, 2008, 13:24:36 »

поздравления за всички младоженци :bravo:за невероятното ви търпение към Ритуална зала Варна.
Ние ползвах ме услугите на консултант и ги заобиколихме с изнесен битов ритуал в ресторанта,а направих ме само църковен ритуал и на всичките ни гости много им хареса.А и спестихме доста пари от дребни разходи.   l_bye_girl Mail Mail
Активен
dzidzo
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: февруари 20, 2008, 21:55:27 »

 Здравейте,ние ще сключваме ритуал през седмицата,а на самата дата в арт галерия,в която  преди са правили ритуали към обредния дом.Спокойно е,никой не те притеснява,че идва следващата сватба,няма такси фотограф,досадници и обстановката е супер!!!!!
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: февруари 25, 2008, 14:56:42 »

Момичета от Варна помагайте моля ви!
Гледах сватбата на моя приятелка и тя за гражданския ритуал си беше поръчала народния.
И когато влизат вече в самата ритуална след като е минал ритуала от вън с обръсването и забулването им пускат една много тъжна песен на която аз се разплаках  cray cray cray
Не е " Ела се вие" а друга, която искам да намеря и да я вмъкна и в нашият ритуал във Враца.Текста е следния : " Стъпвай престъпвай булчице млада,
                 стъпвай престъпвай назад на гледай.
                 Да не разплачеш булчице млада
                 баща и майка, братя и сестри......"
Моля ви помагайте да я намеря тази песен
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: февруари 25, 2008, 15:01:35 »

  Offtopic тази песен е наистина страшна, аз на ела се вие... не се разплаках но с тази песен ни поспещнаха в ресторанта и се разплаках 
ще опитам да се свържа с нашия ди джей и ако мога/ ако имам/  ще и дам инфо
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: февруари 25, 2008, 15:08:06 »

Ками много ти благодаря! Аз само като гледах жидео записа се просълзих  cray
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: февруари 26, 2008, 15:49:44 »

По отношение на въпросния чичко на нашата сватба на влизане като го видях и директно се развиках, защото почнаха д ами обясяват как трябва да спрем да ни снимат и аз им казах, че не искам, да си гледат работата, че въобще не съм ги викала и че си имам оператори... beating beating beating Ама те, не та не, не се правело така, обаче аз въобще не се спрях и директно влязох без да чакам да ме пускат или поканват вътре- всички бяха изумени от мен  Oh my ... и повтаряха не си разваляй сватбата, а на мен ми беше дори забавно, така се бях настроила предварително, че ням ада им се дам на тия лешояди отвън.....Само дето на излизане на ни пуснаха да излезем докато не се наредят всички, за да могат да снимта и естествено тогава си изпросиха от родителите да си купуват снимки!Но поне аз им казах каквото имах д аим казвам  laugh laugh laugh
Активен
tiholina
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #85 -: февруари 26, 2008, 17:12:58 »

А може ли да ми каже някой дали като отидите за записване на час ви ориентират към кой салон или агенция да се обърните за помощ
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: февруари 26, 2008, 17:19:18 »

Ооо веднага всичко ти предлагат - какви ли не визитки, болници за изследвания, фото и прочие...Не помня за агенция, която цялостно организира сватби дали са предлагали, но ако се интересуваш пиши ми на лични да те посъветвам ако искаш!
Активен
tiholina
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #87 -: февруари 26, 2008, 17:24:18 »

Ооо веднага всичко ти предлагат - какви ли не визитки, болници за изследвания, фото и прочие...Не помня за агенция, която цялостно организира сватби дали са предлагали, но ако се интересуваш пиши ми на лични да те посъветвам ако искаш!
А как се ориентирате кое е за вас при това положение
Активен
Sisilla
Ентусиаст
**
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юли 16, 2008, 20:35:49 »

Здравейте. girl_wink

Аз съм от Варна и сватбата ще е във Варна. Иска ми се да бъде ритуала изнесен. Какви са възможностите. Подписва се през седмицата и после се видя някой фективно в ресторанта или там къде си решим ли. Кого мога да ангажирам за това.

Мерси предварително.
Активен
tsvetenden
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52


Най-истинските неща са невидими, те се чувстват


« Отговор #89 -: юли 17, 2008, 19:43:22 »

Здравейте. girl_wink

Аз съм от Варна и сватбата ще е във Варна. Иска ми се да бъде ритуала изнесен. Какви са възможностите. Подписва се през седмицата и после се видя някой фективно в ресторанта или там къде си решим ли. Кого мога да ангажирам за това.

Мерси предварително.

Възможностите за Варна са следните: Изнесения ритуал може да бъде направен на различни места,това е въпрос на идея и възможност за реализиране. Това по принцип може да бъде направено или от служител на Ритуална зала или да бъде организирано от агенция, но и в двата случая се подписва през седмицата.Разликата е в цената и в самата церемония. Ако проявяваш интерес пиши на лични за по-подробна информация.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines