Ритуална зала Варна. Внимание!

<< < (20/25) > >>

Kali77:
Цитат на: snezhito в юли 31, 2008, 23:18:09

Kali, това, което пишеш меко казано ме притеснява. Отдавна си имам голямо на ум за там, но писаното в другите форуми ме потресе. Чак и отговори от ритуалната зала...

Последно, като си платиш 30 лв за фотовход и 60 за видеовход - къде и как може да те снима твоя фотограф? Какви са тези заграждения? На двора може или не може да те снима?




Не,на двора не може,каквото и да си си платил!Там правата за снимане са платени от един единствен фотограф и само той може да снима!Това е положението,ако искаш... :girl_impossible:

snezhito:
Цитат на: kikolina в август 01, 2008, 15:24:29

Хм на мен ми казаха 200 лева за битов ритуал + снимки и видео още 90 лева за нашите хора да снимат,а на ВАс момичета? като чета тези 370 лева неразбирам защо са искали толкова.Относно чичката,изобщооооо не смятам да застана лично АЗ която ще съм булката в тази сватба за снимка,избрах си друго място за обща снимка и така ще избегнем караници виканици и снимки тип пощенска марка срещу 5 лева ;)
То само в ритуалната да беше така....


Толкова е - в събото-неделен ден до 15.30. След това е по-скъпо. Еми тогава ще се снимаме другаде. Аз лично там няма да се снимам, ако смята, че ще му платят за снимка без булката - ОК, да действа :)

tedinka_vn:
Здравейте!
Имам нужда от помощ.Остават ми около 3 месеца до сватбата и почвам да се плаша.Доста често напоследък ми се случва да чета насам и натам коментари относно Ритуалната зала във Варна.Цените,които са нереални наистина,не ме плашат.Обаче имало разни забрани,не можело да се снима там.Само един фотограф имал права да прави снимки в двора на Ритуалната зала,а и после ги продавал на гостите.Има още и още стряскащи неща,но проблема ми не е свързан пряко с тях.На кратко: интересува ме къде другаде мога да сключа граждански брак във Варна?Има ли други Ритуални зали?Много моля помогнете ми! 

snezhito:
Цитат на: tedinka_vn в август 22, 2008, 10:02:11

Здравейте!
Имам нужда от помощ.Остават ми около 3 месеца до сватбата и почвам да се плаша.Доста често напоследък ми се случва да чета насам и натам коментари относно Ритуалната зала във Варна.Цените,които са нереални наистина,не ме плашат.Обаче имало разни забрани,не можело да се снима там.Само един фотограф имал права да прави снимки в двора на Ритуалната зала,а и после ги продавал на гостите.Има още и още стряскащи неща,но проблема ми не е свързан пряко с тях.На кратко: интересува ме къде другаде мога да сключа граждански брак във Варна?Има ли други Ритуални зали?Много моля помогнете ми! 


Не, няма друга. Пиши в темата за Варна по-добре. Положетнието е следното - плащаш фото право, срещу което пускат твоя фотограф да снима заедно с техния. Твоя го държат зад едни загражденийца - кофти е малко, но може да се снима. В двора има друг чичка, който не дава на твоя да снима, поноже бил откупил правата за снимане там. Цялата история е безумна. Изходите са 2.
1. Подписваш в делничен ден и остояваш за деня изнесен ритуал - т.е. имитация на подписване - или правиш само църковен брак на твоята си дата.
2. Плащаш си в ритуалната, преглъщаш, че фотографа ти ще снима само от един ъгъл и не се снимаш в двора - църквите предлагат чудесни условия за снимки с много по-красиви пейзажи.

Аз се спрях на втория, понеже много държа подписът ми де е истински. Не-снимането в двора е добро решение, за да не поставяш на изпитание фотографа си да се разправя с разни свои "колеги".

tedinka_vn:
Благодаря.Писах къде ли не,питах кого ли не и накрая и аз ще направя като теб ми се струва :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница