Ритуална зала Варна. Внимание!

<< < (25/25)

djdimi:
Цитат на: shoko в септември 28, 2011, 15:48:38

Да ритуална зала Варна предлагат изнесен ритуал срещу 675лв но пак трябва да подпишете предварително а само ще си дадете парите на вятъра защото били от ритуална зала моля моля по добре е да си наемете допълнителни актьори знам че историческия музей предлага подобна услуга при това на по добра цена ние вече се набутахме затова бързам да предопредя

Споделете какво включва самата церемония,струва ми се,че цената от 675 лв. наистина е много висока.Във Пловдив на тази цена излиза изнесен ритуал, озвучаване, DJ за цялото тържество.

anelcka80:
Е то във Варна изцяло цените са други... Една година преди нашата, имах удоволствието да стана свидетел на организирането на сватбата на нашите кумове в Пловдив. Цените с драстично ралични от град до град. Но въпреки това не разбирам как може да са толкова неутолими - радвам се че не сме им дали нито стотинка. За съжаление повечето хора нямат избор! :\

Pachoran:
 Обърнахте темата в дискусия на цените. Добре де, има ли някой който е виждал този ритуал, колко хора участват, имат ли костюми, музикално оформление, сценично оборудване, техника .... Аз лично един единствен път съм присъствал преди години и бях очарован. За цената - не споря, но не виждам какво толкова ви стряска тази цена. Цената е такава, каквато е обявена. Който има възможност - купува, който няма - има алтернативи. Същото е като на бензиностанцията - цените са обявени и никой не спори с управителите. Същото е като в ресторантите - има меню с цени. Ако имате парички -сядате, ако нямате търсите евтинко и поживо поздраво. За всеки има по нещичко.

Миши:
Тук не става въпрос дали ще седнем в този ресторант или в другия. Защото ресторанти и бензиностанции има много, а ритуални зали точно във Варна - една единствена. Не мисля, че е редно заради това да се надвишават цените. И много ясно, че даже и за хляба се коментира колко е по - скъп. Всичко е свързано с пари.

shoko:
Нямах възможностда пиша по рано но цялото представяне на изнесения ритуал е един голям провал
Първо закъсняха
После понеже ние (младоженците) трябваше да сме на отделно място и си спазвахме графика уточненс тях но каква изненада те не си бяха настроили озвучаването абе добре че не искахме да си разваляме настроението

цените изобщо няма да ги коментирам защото ако услугата беше качествена как да е а то просто нямам думи

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница