Ритуална зала Варна. Внимание!

<< < (24/25) > >>

m0onlight:
Миши , ние сключихме брак преди малко повече от месец и бяхме точно на варианта, който anelcka80 спомена. Само се разписахме в ритуална, а на следващият ден ни беше сватбата. Струваше ни 50лв. в делничен ден.
Има много красиви места във Варна, където може да се направи изнесен ритуал, който да се случи НАИСТИНА по начина, по който младоженците желаят!
Успех в подготовката  *THUMBS*

Миши:
m0onlight благодаря ти за разяснението. В такъв случай изнесения ритуал от агенция ли се организирва или от ритуалната зала? Защото мисля, че в ценоразписа пишеше че изнесения ритуал е 300 лв. Иначе за красиви места - да наистина има. Желанието на бъдещата булка е всичко да е на вън в зеленина. Така, че предполагам ще успея да я убедя да направи Вашият вариант. Поне ще избегне нахални фотографи  :P

m0onlight:
Миши ,
Да,в ритуална зала предлагат изнесен ритуал и сигурно е скъп. Но за мен няма смисъл ПАК НА ТЯХ да се дават парите - същите лелки ще дрънкат едни и същи изтъркани думички, които си ги говорят от ... не знам милион години насам!
Има много агенции, които предлагат изнесен ритуал. Даже сега се сещам една мила женица до ритуална - Звезден празник мисля че се казваше агенцията. Гледала съм нейни клипове как води изнесен ритуал - на мен лично ми харесва, защото си тежи на мястото и много добре й се получава. Ако те интересуват нейни координати, пиши ми на лични - мисля че някъде имам нейна визитка

shoko:
Да ритуална зала Варна предлагат изнесен ритуал срещу 675лв но пак трябва да подпишете предварително а само ще си дадете парите на вятъра защото били от ритуална зала моля моля по добре е да си наемете допълнителни актьори знам че историческия музей предлага подобна услуга при това на по добра цена ние вече се набутахме затова бързам да предопредя

Nina Style:
Цитат на: shoko в септември 28, 2011, 15:48:38

Да ритуална зала Варна предлагат изнесен ритуал срещу 675лв но пак трябва да подпишете предварително а само ще си дадете парите на вятъра защото били от ритуална зала моля моля по добре е да си наемете допълнителни актьори знам че историческия музей предлага подобна услуга при това на по добра цена ние вече се набутахме затова бързам да предопредя

Направо подскочих от тази сума за изнесен ритуал. Какво включва тази цена?  :(  ohmy Предполагам,че в тази цена влизат и разни украси или фолклорни танцьори за посрещането или нещо такова. *crazy*

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница