Ритуална зала Варна. Внимание!

(1/25) > >>

ROSI KRASTEVA:
За бъдещите булки от Варна който ще подписват в ритуалната зала, вчера разбрах че след подписването, нали отвън се излиза младоженеца вдига булката - прави се снимка, кръстницата хвърля късметчетата - също се прави снимка, и обща снимка 2бр. и тези снимки се снимат само от един човек в ритуалната зала Варна, а нашите оператори нямат право да правят снимки, понеже тази земя където се правят тези снимки е закупена от този фотограф и поради тази причина, което на мен ми се струва измишльотина се плащат 50лв. за тези 4 ри снимки
Това не са снимките за 65лв. който са задължителни от ритуалната зала, това са отделни още 50лв. за които никой не те предупреждава!!!
Просто искам да предупредя бъдещите младоженци, за да не се изненадат като мен е аз поне го разбрах на време за разлика от хората който ми го казаха вчера (те се ожениха на 12.05)


maslinka:
а така P-( P-( P-(
наистина вече прекаляват тези хора
добре че няма да се възползвам от тях

ROSI KRASTEVA:
многооооо благодаря на човекът който възтанови изтритият ми цитат, няма знячение кой е дори и да е този който го направи, пак му благодаря

shtastliva:
Еее, тези прекаляват вече, наистина ти извиват ръцете P-( P-( P-(

ilusion:
Нашата сватба беше на 21.04 и нямахме такъв проблем.Дадоха ни един албум със снимки вътре.Но качеството се различаваше до небето от тези,които ни направиха Венци и Живка Фотеви!!!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница