Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 00:15:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Използвате ли хомепатия за лечение?
Да, само така се лекувам
Да, но комбинирам и с др. медикаменти
Да, но не ми помага
Не, защото не вярвам
Не, не мисля, че помага

Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хомеопатията "ЗА" и "ПРОТИВ"  (Прочетена 39687 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« -: май 17, 2007, 10:59:48 »

Пускам тази тема, защото имаше дискусия относно хомеопатията в една друга тема! Тук всеки може да сподели какво мисля!
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #1 -: май 17, 2007, 12:37:15 »

Нямам мнение по въпроса,не съм пила такива хапчета.Но имам две колежки които са пили.Едната си е махнала диоптъра, друга с цялото й семейство пият сезонно, и от няколко години по нейни думи не се разболяват.
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #2 -: май 18, 2007, 07:21:48 »

По принцип не обичам да пия витамини на хапчета nea, предпочитам да похапвам плодове и зеленчуци! good Но сега покрай бебчо трябва да си засиля организма и пия, как товече съм споменавала, медикаменти препоръчани ми от моята лекарка хомеопат - коластра, зелени водорасли... good

не съм ходила на хомеопат, но съм чувала че са големи шарлатани, някои де, ти в София ли ходиш и какво ти препоръчва да си купиш нещо готово от аптеката или да си приготвиш нещо crazy
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 18, 2007, 08:59:18 »

Bulechka аз също съм фенка на хомепатичните средства. Природосъобразни са и са наистина пълни с витамини, които не е много лесно да се набавят чрез ежедневната храна.
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #4 -: май 18, 2007, 09:15:43 »

ей сериозно ме зарибявате по тези хомеопати, ама да не са измамници да му се невиди crazy
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 18, 2007, 11:25:54 »

tedyemo, аз моята лекарка я познавам повече от 10 години и от толкова време не съм пила други лекарства освен хомеопатични - те дори могат да се дават на кърмачета и не вредят, ако се пият по време на бременност!!! good Bravo Просто лично съм видяла действието им с времето и мога да дам много примери! Да, моята лекарка е в София!

Bulechka аз също съм фенка на хомепатичните средства. Природосъобразни са и са наистина пълни с витамини, които не е много лесно да се набавят чрез ежедневната храна.

Точно така е, а и освен това засилват имунната система и не са като другите медикаменти дето едно ти лекуват, а друго разболяват!!!

Но това си е лично мое мнение, препоръчвам ги на всеки, защото съм изпитала благотворното им въздействие на себе, а и съм го видяла на най-близките ми хора!!!
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 18, 2007, 11:32:51 »

Подкрепям мнението на Bulechka изцяло. good Ние в нашето семейство също използваме предимно хомеопатични средства и сме изклучително доволни!
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #7 -: май 18, 2007, 12:21:36 »

така като ви слушам, особено за имунната система предполагам са по- добри от витамините, ама минавам на лични ако ми позволите за лако повече инфо blush
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 18, 2007, 12:22:21 »

така като ви слушам, особено за имунната система предполагам са по- добри от витамините, ама минавам на лични ако ми позволите за лако повече инфо blush

ОК! Давай, ще отогварям, стига да мога!!! good Wink
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #9 -: май 18, 2007, 13:37:51 »

а вече има темичка, интересува ме как да разпозная добрия хомеопат, и ако имате препоръка за Варна give_rose
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 18, 2007, 13:43:31 »

а вече има темичка, интересува ме как да разпозная добрия хомеопат, и ако имате препоръка за Варна give_rose

Ако ти е препоръчан от някой познат!!! Моята лекарка често ходи од Варна!!! Wink
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #11 -: май 18, 2007, 15:42:10 »

а практикува ли тук? имам проблем и явно традиционната медицина няма да се справи, затова се навивам все повече crazy
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 18, 2007, 20:28:33 »

а практикува ли тук? имам проблем и явно традиционната медицина няма да се справи, затова се навивам все повече crazy

Да, има доста пациенти и във Варна! good Като разбера, че ще ходи до Варна, ще ти кажа и ще ти дам координати на ЛС, ако искаш!!! good Wink
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 21, 2007, 08:18:29 »

Хайде и аз да се включа тук -  напълно съм съгласна с Bulechka по отношение действието на хомеопатията! В началото и аз бях повече от Тома неверни, но в един кризисен период за мен, просто това беше единствената вече алтернатива и познайте - ефекта беше повече от благоприятен. Та така и аз вече от няколко години не съм слагала в устата си нищо от т.нар. традиционна медицина. Колкото до диоптрите - аз също свалих 1,5 диоптъра за по-малко от 2 месеца благодарение на хомеопатията! Не изказвам никаква препоръка и не налагам мнението си, просто споделям от личен опит кое се оказало в един момент от решаващо знаение за здравето ми, а и на цялото ми семейство!
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #14 -: май 21, 2007, 10:41:37 »

а практикува ли тук? имам проблем и явно традиционната медицина няма да се справи, затова се навивам все повече crazy

Да, има доста пациенти и във Варна! good Като разбера, че ще ходи до Варна, ще ти кажа и ще ти дам координати на ЛС, ако искаш!!! good Wink

разбира се че искам и ще съм ти много благодарна give_rose give_rose girl_in_love
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines