Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:08:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпроси за транспорта в деня на сватбата  (Прочетена 25133 пъти)
 
vesi792007
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 15, 2009, 10:03:18 »

А аз се чудя за колата ни дали има такива под наем за час. ......Ама той иска някакви отвратителни джипове ...

Зависи за колко часа ще ти трябва. За София се намира джип за 150 - 180 с шофьор (което е по доброто решение, защото хората знаят как се кара при такива поводи, а и няма "наказан" да не пие). По часово мисля, че бяха към 40-50 на час, което от 3ч нагоре обесмисля почасовата идея.
Що се отнася до джип-а, за съжаление, ако роклята ти е по пищна, това е почти единственото нещо в което може да влезеш ти плюс още 3-ма плюс шофьор   Wink
Моя приятелка така не успя да се навре в сватбената си кола и се наложи да пътуват в джипа на един гост а със сватбената се предвижваха родителите  pardon
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #31 -: май 15, 2009, 10:06:36 »

Ох, това за роклята не се бях сетила  angry Айдееее, нова чуденка  GROAN
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 15, 2009, 10:43:34 »

Лелеееее това за роклята и аз не се бях сетила. Ние ще сме с Ауди А8. Ама ще го пробвам веднага щом си взема роклята. Че честно казано не мен джипове за сватба хич не ми харесват - малко ми е мутренско или пък все едно съм тръгнала на сафари. Това си е мое мнение разбира се, не искам да обидя никого.
Активен
vesi792007
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 15, 2009, 10:51:14 »

Хехе, момичета, развеселихте ме  girl_wink Аз бях доста посърнала, защото ще съм с джип по тази причина. Но ме успокоиха, че имало 2-3 основни анти- "мутренски" правила и вече не изглеждало толкова зле.

1. Никакви тъмни цветове, особено черен!
2. Украсата да е с повече цветя и по малко балони и където може зеленинка (изкуствена или естествена няма значение)
3. Шофьора да е с възможно най широката си усмивка (дори и да изглежда глупаво)
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 15, 2009, 10:55:12 »

Веси, това наистина може да оправи работата. Особено ако шофьора е някое слабичко момче с дълга коса, очила и широка усмивка - в никакъв случай няма да го вземат за мутра.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #35 -: май 16, 2009, 00:27:35 »

 За 15 години работа аз нямам случай булка да не може да влезе и да се вмести в автомобила на младоженците, какъвто и да е той - моторно превозно средство или друго пътно превозно средство. Не съм чувал за такъв проблем. В крайна сметка , ако има проблем "багажа" ще се натъпче.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #36 -: май 16, 2009, 01:08:17 »

Лелеееее това за роклята и аз не се бях сетила. Ние ще сме с Ауди А8. Ама ще го пробвам веднага щом си взема роклята. Че честно казано не мен джипове за сватба хич не ми харесват - малко ми е мутренско или пък все едно съм тръгнала на сафари. Това си е мое мнение разбира се, не искам да обидя никого.
Хмм, моето мнение е същото! Но за разлика от мъжа на Веси, моят гледа конските сили, не цвета.  beating а за рокли и т.н. няма да се сети никога. Като му дойде времето и ще помрънкам за някой претенцийки.  pullpigtails А мен ако знаете коооолко не ми пука за тая кола. Грам! Стига нещо да ме закара до ритуалната, ако ще и каручка да е.
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 16, 2009, 12:48:02 »

Че честно казано не мен джипове за сватба хич не ми харесват - малко ми е мутренско или пък все едно съм тръгнала на сафари.

Но ме успокоиха, че имало 2-3 основни анти- "мутренски" правила и вече не изглеждало толкова зле.

1. Никакви тъмни цветове, особено черен!


Ето това вече мен ме расмя чесно  ROFL ROFL ROFL
какво значи това,че джиповете били мутренски,ами то по тази логика всяка скъпа кола може да е мутренска,то мутри има със всякакъв вид скъпи коли.Я недейте така,толкова хора вече карат скъпи коли без да са "мутри".А какво е това анти-мутренско правило,колата да не е черна,ами да ви кажа по мое мнение,черната кола стой най-стилно и красиво и украсата изпъква най-много на нея.Не искам да обидя никой с изказването си,ние още не сме решили с каква кола ще сме,но определено в списъка ни има и BMW X 5 и 6/джипове/,към който може би клоним,защото са красиви,удобни и големи.Не виждам абслолютно нищо мутренско в джиповете.Колкото до роклята,според мен Pachoran  е прав,не мисля,че има автомобил в който да не се събере,освен,ако не е нещо найстина потресаващо огромно с 10 обрача например.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #38 -: май 16, 2009, 12:55:59 »

Батко му на Милото кара точно БМВ Х5 или беше 6..., а сестра му има Мерцедес ли беше, Ауди ли беше, не помня, но беше сребристо и ми хареса. / лелеее, дано мъже не четат тук/. та аз искам да сме с нейната кола. И пари няма да даваме, и кола ще имаме, и ми харесва. Изглеждаше ми просторна и се надявам да мога д асе набутам с фистана си вътре.

Смятате ли, че ока колата е на роднина, трябва да наемем шофьор, за да не го онгажираме да ни вози той?  Или нищо няма да му стане?
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 16, 2009, 13:01:44 »

Амелиа аз мисля,че нямате нужда от шофьор,все пак ангажимента на човека,който ще ви кара е до ресторанта,след това той е свободен да се отпусне и забавлява колкото му душа иска.Ние също най-вероятно ще сме с кола,на някой наш приятел,който ще присъства на сватбата ни,и той ще си кара без проблем,аз поне така мисля.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #40 -: май 16, 2009, 13:12:29 »

права си, май се престаравам. А и все пак и той ще идва на същите места. Дали ще се вози в нашата кола и ще кара, или ще пътува с друга, все едно.
Активен
vesi792007
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 17, 2009, 16:33:00 »

За 15 години работа аз нямам случай булка да не може да влезе и да се вмести в автомобила на младоженците, какъвто и да е той - моторно превозно средство или друго пътно превозно средство.

Не става въпрос за вместване, а комфортно пътуване. Все пак и ние (като булки) искаме да пътуваме приятно. Не сме багаж, който да се разнася насам натам със залепена усмивка и да се показва, като му дойде времето. Какво ти виждаш и как булката се чувства (да внимава да не паднат цветчета и дантели, да не защипе воала и др.) са две съвсем различни неща.

Що се отнася до "мутренската" история, аз лично също нямам проблеми с цветове и коли, но роднинското тяло го приема като по тежко и че не било толкова весело.. както и да е, ние се решихме на светъл джип с повечко цветя и мисля, че така ще са доволни всички при нас.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #42 -: май 17, 2009, 17:59:54 »

 Булката може да иска много комфорт, но нещата реално често са съвсем други. Роклята на булката се избира и прави много преди избора на автомобил. "Нещата" понякога са трудни за наместване, но случай на генерален проблем не е имало - младоженка не е оставала на улицата и не е докарвана на сватбата в открито ППС / последното е било модерно при Вашите баби и дядовци/. Аз нямам такъв случай и не съм чувал за подобен. Извод - съобразявайте модела на роклята с вида на ППС за придвижване. Много по-конфортен е резултата. Пример - миналата година. Булката дойде в ритуалната зала с кросов мотор. Нейната рокля бе съобразена с характеристиките на ППС-то. Оплаквания от нейна страна нямаше. Чувстваше се комфортно, но предварително бе помислила за евентуалния проблем, ако използва неподходяща рокля.
« Последна редакция: май 17, 2009, 18:17:43 от Pachoran » Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 19, 2009, 08:33:38 »

Гледам, че се разисква въпросът за вътрешното пространство и да споделя едно свое наблюдение, което в никакъв случай не се казва на хора, каращи Ауди. Тези коли, колкото и да са големи на външен вид, вътре винаги са тесни. Дори и отпред една А4 от 2003 година е по-тясна от Голф 2, поне на мястото до шофьора. А собственик на А4 от 97, когото се  наложи да возя в голфчето си на задната седалка, възкликна, че то било по-широко от неговото Ауди. Просто тази марка, колкото и да са готини на външен вид и излъчване, имат някаква способност да изяждат пространство.

А ние ще сме с нашата количка, която е такава, но черна


* kola1.jpg (47.01 KB, 640x480 - видяно 583 пъти.)
« Последна редакция: май 19, 2009, 08:36:54 от pebbles » Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 19, 2009, 08:38:24 »

 Снимките са от Мобиле.бг, защото нашата не сме си я снимали. Още ни е нова и й се радваме и се сприятеляваме с  нея, защото за да те слуша една кола трябва първо да станете приятели, нали smile
 Едно много впечатлително нещо за всички хора, които за първи път се доближават до тази марка коли е, че стъклата на вратите нямат рамки и като смъкнеш стъклото вратата става като на кабриолет. Никой, който я е видял не е започнал да се възхищава - Ау, те тези коли са много здрави, ау, боксеровият двигател не знам какво си, всички се възхищават на прозорците funnytooth


* kola3.jpg (56.2 KB, 640x480 - видяно 563 пъти.)
« Последна редакция: май 19, 2009, 08:40:55 от pebbles » Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines