Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 02:26:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ВИП БРАДЪР 3  (Прочетена 8437 пъти)
 
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« -: март 16, 2009, 12:07:28 »

МОмичета тази вечер започва така очаквания ВИП Брадър с благотворителна цел. Какво мислите по този въпрос. Днес се ракриха някой от учасниците:
Гала
Милко Калайджиев
Медицинската сестра Кристияна
Ицо Хазарта
Армен Назарян - евентуално
Аня Пенчева
На мен само не ми е ясно тоя Милко каква цел има с какво ще допринясе за идеята на цялото предаване
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 16, 2009, 12:11:28 »

http://moon-magazine.info/?p=445
Тук спрягат и още имена
http://www.telemaniac.com/category/shows/vip-brother
и още информация

А пък Камелия не ми се струва подходяща за водеща на Голямата уста - малко ми простее горката
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 16, 2009, 12:13:36 »

Милен Цветков мисля също ще влезе tease както и дъщерята на Пенчева bad а и Емилия Масларова ще влезе за 30 минути blum Няма да мога да гледам самото влизане на звездите,дано после бързо го качат в нета smile
« Последна редакция: март 16, 2009, 13:18:23 от little.miss™ » Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: март 16, 2009, 12:18:06 »

АМ говори се и за Златка и АЛисия - представете си те ще си издерат очите

Ето цитат:
"Нашата цел е "ВИП брадър 3" да се превърне в най-голямата благотворителна акция, правена в България. По-голяма дори от "Българската Коледа", заяви на предстартовата пресконференция продуцентът на шоуто Нико Тупарев (вж. фоторепортаж на Георги Димитров).
Ако се окажело, че българинът не е толкова състрадателен и щедър, колкото очакват, това също щяло да бъде тема, върху която да се разисква.
За осемте благотворителни каузи пари ще търсят официално оповестените досега Гала и Ицо Хазарта, актрисата от Народния театър "Иван Вазов" Аня Пенчева и дъщеря й Петя Дикова, а също фолкрап дуото Софи Маринова и Устата.
Ясни са вече и други от ВИП съквартирантите: фолк певецът Милко Калайджиев, медицинската сестра Кристияна Вълчева, лежала в либийския затвор над осем години, футболистът Саша Антунович, олимпийската шампионка по спортна стрелба Мария Гроздева.
Имената на още седем известни личности до понеделник ще са обект на спекулации.
В новия си брой сп. "Слава" залага на евродепутата от "Атака" Димитър Стоянов, депутата Емил Кошлуков, тв водещия Део, режисьорът Андрей Слабаков, "Мис България 2001" Ивайла Бакалова и сестра й Божидара, както и "Мис България 2009", която ще бъде избрана ден преди старта на шоуто.
Говори се и за сина на Иван Славков (и внук на Тодор Живков) Тодор Славков.
В Къщата влизат общо 17 съквартиранти
Всяка седмица към тях ще се присъединява по един гост, отново знаменитост, който в продължение на седем дни ще помага в набирането на средства и ще участва непосредствено в мисиите и задачите на съквартирантите.
За първи път при кастингите не сме търсили хора, които биха се скарали, обясниха продуцентите и обещаха, че шоуто няма да е сълзливо-мелодраматично. Този път
"виповете" надали щели да имат много време, за да седят на диваните
Нико Тупарев дори изрази притеснение дали пък не са им подготвили прекалено много задачи.
Във "ВИП брадър 3" (Vip.BigBrother.bg) съквартирантите за първи път няма да са изолирани от външния свят. Всяка събота те ще излизат от Къщата, разделени на два отбора, и ще практикуват непознати за тях професии в опит да съберат повече пари от противниците си.
Това ще бъде "Благотворителният съботник".
Зрителите ще научават как участниците са се справили с мисиите в понеделник, по време на живото предаване. След това изгубилият отбор ще се съвещава кого измежду тях да изпрати на номинации.
В понеделник ще има и битки, в които всеки съквартирант ще се състезава индивидуално. Те щели да бъдат като "Бързи, смели, сръчни" за възрастни. Победителят ще получава имунитет и ще номинира трима свои съквартиранти. Общият брой на номинираните ще бъде пет.
В целия сезон на "ВИП брадър 3" гласуването ще е положително
под наслов "Спаси своята любима звезда, защото тя помага".
След като имената на номинираните станат ясни, те ще получават шанс да се спасят - със седмична артистична мисия, на която ще демонстрират своите певчески, танцови и актьорски умения. В подготовката за нея ще им помагат учители и инструктори, които ще влизат в Къщата.
Мисията ще приключва в сряда, когато ще е вторият лайв. На него ще става ясно кои двама от съквартирантите са се справили най-добре (според зрителския вот) и те ще се връщат в Къщата.
Останалите ще имат още един, последен, шанс да се спасят от напускане - с телевизионно време. Те ще бъдат режисьори и водещи на третия лайв в четвърък. Ще канят в студиото свои защитници и в края съквартирантът, събрал най-малко зрителски гласове през седмицата, ще си тръгва.
Водещ на живите предавания ще е Ники Кънчев. В понеделник към него ще се присъединяват Димитър Рачков и Мария Игнатова. Фолк певицата Камелия ще води предаването "Голямата уста".
Къщата на "ВИП брадър" ще бъде и студиото, от което телевизионните водещи, които участват в шоуто, ще снимат своите предавания. Продуцентите издадоха, че това няма да е само Гала.
Третият сезон ще продължи осем седмици, всяка от които ще е посветена на една благотворителна кауза. В края на предаването събраните пари ще бъдат разделени по равно.
Печалбата на всички съпричастни в организирането на "ВИП брадър 3" ще бъде дарена за каузите. Мобилните оператори ще задържат само сумите, които да покрият техните разходи.
Началото е в понеделник, 16 март, от 20 ч.
[/size]
« Последна редакция: март 16, 2009, 12:23:38 от Rodi » Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 16, 2009, 13:49:41 »

Аз пък чух че Ванко 1 щял да влезе в шоуто. Не знам колко е вярно, но довечера ще разберем smile
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: март 18, 2009, 12:40:36 »

Вчера като гледах репотажа за талантливите деца от домовете и направо се разплаках като се сетя колко деца има изоставени.  cray Жените в къщата също се разчувстваха, което е разбираемо, особено като се има предвид, че почти всички са майки. Засега този Вип радър изглежда най-добре замислен и не толкова интригантски и дано оправдае очакванията. Мисля си, че този път наистина ще се съберат много повече смс-и и пари. Дори и аз може би ще пускам смс-и, въпреки, че никога не съм го правила за предавания от такъв тип, но щом е за благотворителност си заслужава!  good
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: март 18, 2009, 12:45:00 »

Мария, и аз като теб гледайки репортажа се разплаках... мъжът ми ме гледаше какви крокодилски сълзи роня... и не каза и думичка докато не ми мина... много съм чувствителна и такива неща ме карат да се чуствам ужасно  cray горките деца...
А по повод смсите и аз ще пусна, щом е благотворително-  good
А какво ще кажете за Евгени Минчев? Дали не е духнал с парите а???
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 18, 2009, 14:21:54 »

За Евгени Минчев нямам думи.  bad
Аз никога не съм го харесвала, но такава постъпка, ако няма основателна причина да я направи е просто под всякаква критика и е много долно.  NO Хареса ми, обаче как го сравниха с пуяк и писмото беше много добре написано!  tease Girl_hide
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: март 18, 2009, 14:38:43 »

Какво е станало с Евгени Минчев?
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 18, 2009, 15:03:19 »

http://www.dnes.bg/article.php?id=67825
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 18, 2009, 15:07:30 »

Момичета,а някъде може ли да го гледам в интернет,че ми стана интересно pardon
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 18, 2009, 15:14:08 »

Ми аз освен в vbox мисля че няма там има клипчета Майче
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: март 18, 2009, 15:26:35 »

Майче пробвай и в сайта им
http://www.bigbrother.bg/index.pcgi

Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 18, 2009, 22:52:30 »

Момичета,а някъде може ли да го гледам в интернет,че ми стана интересно pardon

Може да си го сваляш от тук  girl_wink

http://www.arenabg.com/torrents.php?search=&category=11&active=1
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 19, 2009, 23:47:26 »

Теди, пише,че сайта е под реконструкция sad Момиета предложете друг вариант от къде може да го гледаме?
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines