Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 10:12:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Със сватбата на Niksha - започваме 2009 г. - 10.01.2009г.  (Прочетена 32390 пъти)
 
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: януари 16, 2009, 17:07:17 »

Ники,страхотни снимки,но мога да кажа че на живо беше още по-прелестна!
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: януари 16, 2009, 22:10:21 »

Мерси много милички за милите думи. Най после ми остана време да пусна и моето расказче. Така:
Значи на 9-ти бях много спокойна все едно нищо не ми предстои, даже към 21ч. толкова много ми се приспа от умора, но имахме доста работа по подготовката за другия ден. В 00ч. вече бяхме приключили и се отправихме към леглата. Аз спах в една приятелка и като легнахме уш много уморени неможахме да заспим. То не бяха приказки и т.н чак до 2-3ч. Тъкмо задрямах и ме заболяха всичките зъби от нерви вече станах да пия хапче и като легнах тъкмо задрямах и алармата на телефона звъни. Фризиорката пристигна в 6:00 защото имаше да прави 8 човека. Пихме кафе почна тя и към 11 дойде моя ред. Имах час за гримьор в 12, но се забавихме и това обърка малко всички планове. Когато приключих с прическата милото вече беше готов, всички гости бяха пристигнали и щяха да тръгат към кумовете ( а той беше съседната къща) . Значи вънка музика хора чудисии , а аз излизам от къщата с прическата булото и по антцунг ( отгоре на това и милото отвън) и прибягвам до другата къща. ъм 13ч. отивам на гримьор , а милото трябваше да е в 14ч. при мен. Звъня му аз веднага и му казвам да не са по рано от 14:30 при мен че иначе булката няма да е има. В 14:00 се прибирам от грим и натагадък се обличам, и какво се оказва чорапите ми ги няма. 100 часа докато ги намерим. И се почна чакането. Пак бях сравнително спокойна, но като чух колите и музиката всичко ми се преобърна. От там всичко мина по план, ритуална, църква снимки и ресторанта. Там всичко беше супер, украса отношение всичко на 6. Цяла вечер не седнахме, не усетих грам умора. Единствено имахме проблем с булченската торта... бях поръчала оранжева а ми докараха патешко жълта, но го преживях. Дансинга беше нон стоп пълен никой не седна. Всичко мина точно така както съм си го представяла, но за жалост всичко беше само един миг, толкова бързо мина. Сега чакам с нетърпение снимките и диска , защото имам чувството направо че не се е случвало толкова хубаво беше.
Това е от мен сладурки дамо не съм ви отигчила обичам ви всички и ви благодаря за подрепада целувки. Скоро чакайте и професионалните снимки  kiss2  kiss2  kiss2  kiss2  kiss2
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: януари 17, 2009, 13:18:39 »

Не се притеснявай за тортата ,не си единствената blum.И при нас имае гаф с тортата.важното е ,че сте си изкарали незабравимо.Радвам се,че има още едно щастлуво семейство yahoo
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: януари 21, 2009, 10:26:55 »

Просто няма начин да ни отегчиш. Радвам се, че всичко е било толкова хубаво и е оставило хубав спомен в теб. Без дребни разминавания не може, но важното е цялостното впечатление.
И ние ще чакаме с нетърпение професионалните снимки.
 give_rose give_rose give_rose
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: януари 22, 2009, 17:57:57 »

Олеле, много ми е гузно, че досега не съм ти честитила, но ще побързам да се реванширам.
Честита сватба Госпожо.
Пожелавам на новото семейство да бъдете много щастливи, винаги така влюбени както сега и много големи късметлии в съвместния ви живот.


* 4erveni rozi.jpg (55.74 KB, 414x480 - видяно 349 пъти.)
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: януари 29, 2009, 16:31:43 »

мацки албума ми отмногото е готов  Bravo  yahoo  можете да го видите вече
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: януари 29, 2009, 17:27:11 »

ммммм невероятни сте, опианена съм, толкова топлина през зимата не съм си представяла. Нека вашата зимна приказка да продължи вечно и нека ви се случват винаги чудеса и любовта грее все така в сърцата ви. Прекрасни сте  give_rose give_rose give_rose
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: януари 29, 2009, 17:39:59 »

Ники,страхотни сте :bravo:много весела сватба сте имали ...Страхотни сте give_rose give_rose give_rose
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines