Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 09:30:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченския букет -част 4  (Прочетена 190377 пъти)
 
tinatsvetina
Любопитен
*
Публикации: 25


« Отговор #285 -: юни 17, 2009, 23:28:42 »

Allisa,
variant s rozi i alstromeria, no taka kato go vidiax tsvetovete ne mi dopadat!:(


* Untitled-1.jpg (24.2 KB, 432x293 - видяно 3321 пъти.)
Активен
allisa
Сватбар
***
Публикации: 162



« Отговор #286 -: юни 18, 2009, 05:56:59 »

Благодаря, Tinatsvetina. Много е хубав - при мен обаче мисля алстромериите да са повече, а не розите. Аз ще питам още веднъж, защото никой още не е отговорил на предния ми пост:
Момичета, вие ще си правите ли отделен букет за хвърляне ли букетът ви ще е само един? Чудя се, ако си хвърлям моя букет, после трябва ли да си го взема обратно или си остава за момичето, което го хване?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #287 -: юни 18, 2009, 09:26:48 »

Аз имах само един и не съм си го взимала. За какво ти е ?  pardon
Така донесе радост и късмет на момичето, което го хвана - догодина се омъжва  danceg

Ако искаш да имаш отделен, ти подхвърлям една идея, която се прави напоследък - букетът за хвърляне да е направен от три малки букета, без това да е видимо и в самия момент на хвърлянето се разделя и така не едно, а три момичета са щаствливи  Wink
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: юни 18, 2009, 09:30:29 »

И аз реших категорично, че ще си хвърлям моя букет - нека на която "мома" се падне щастието - то да е в пълния си блясък така да се каже.
Хващала съм само веднъж букет и той беше от някакви изкуствени цветя  nea
Не мисля и да си го търся после. По принцип мисля, че на 40-тия ден се ходи да си вземеш булото, понеже едно време май то се е хвърляло  good
Активен
Bianka
Сватбар
***
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: юни 18, 2009, 10:24:50 »

Аз също си хвърлих моя букет и не мисля да си го вземам обратно.

Малко се притеснявах да не нараня някоя девойка с тези морски неща по него, но всичко мина благополучно.
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: юни 18, 2009, 11:53:13 »

Момичета, вие ще си правите ли отделен букет за хвърляне ли букетът ви ще е само един? Чудя се, ако си хвърлям моя букет, после трябва ли да си го взема обратно или си остава за момичето, което го хване?
Ами мила аз мисля да си направя за да си го запазя моят букет.Обаче още не съм го решила твърдо : give_rose.На сватбата на която ходих скоро приятелката ми не искаше да хвърля букет,но като поприключихме с ресторанта и реши да го метне и падна точно пред мене  yahoo и сега и го пазя и като дойде другият път във Варна ще ми дойдат на гости за да си го вземе give_rose
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: юни 18, 2009, 12:14:51 »

Аз хвърлях друг букет, който обаче беше копие на моя, но без микрофон, защото колкото и малък да беше пак си бе тежичък.


* moq buketA.jpg (61.39 KB, 323x252 - видяно 3348 пъти.)
« Последна редакция: юни 18, 2009, 12:26:37 от valka27 » Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: юни 18, 2009, 14:08:50 »

И аз я докарах до букета, че да попитам имали някоя която се е спряла на орхидеи и какви модели сте измислили за тези цветя. На мен ми предложиха нещо съвсем семпло. Може да го видите като модел в галерията. Но още не съм сигурна какво искам.
« Последна редакция: юни 18, 2009, 14:12:33 от siss » Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: юни 18, 2009, 14:13:44 »

Сиси, на предната страница мисля дадох един сайт руски там има няколко  букета с орхидеи, точно от този вид Фаленополис. Ти такава ли искаш? Защото има и едни други http://www.pantonov.com/shared/DSC_15821c.jpg цимбидиум, от него използват само цвета. Ти трябва обаче да решиш какъв искаш да ти е букета, дали кръгъл като топка, дали нещо по-раздвижено или нещо съвсем различно като този който са ти предложили.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #294 -: юни 18, 2009, 15:02:39 »

Относно букета за хвърляне - Аз съм решила категорично да имам отделен малък, който да хвърля. Евентуално може да е от 3 букетчета, но понеже аз държа на самото хвърляне /да опредеели следващата булка/ и ми е тъпо да има 3 следващи, съм намислила да взаимствам една идея и да я модифицирам за нашата сватба, за да си има само една избрана следваща булка!


П.С. Сега като видях на валка букета и нещо се замислям да заменя алстромериите с хризантемки.
Активен
tinatsvetina
Любопитен
*
Публикации: 25


« Отговор #295 -: юни 18, 2009, 15:06:02 »

много ми хареса на Валка букетът.Много свеж.
ако продължа да гледам незнам колко пъти ще си сменя мнението!!
мерси и на Аничка за руския линк.Такива красоти и там!
мисля, че тотално вече незнам какво иксам.По-скоро знам какво не искам:висящ, тежък с бели цветя и зеленина. Не че имам нещо против белите цветя, но на фона на бяла рокля на снимките се губят.
Не е лесно.
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: юни 18, 2009, 15:07:03 »

И аз си мисля, че най-добре да се хвърля само един букет. Все още се чудя дали наистина да си правя втори букет, защото повечето ми приятелки са далеко от мен. Това означава, че няма да можем да се видим след 40 дни.Но имам достатъчно време, най-вероятно ще хвърлям копие на моят, само че някой малък която аз ще си направя.
аз забравих да похваля букета на Валка, наистина е много нежен. Аз исках именно с маргаритки първо, но така или иначе съм влюбена в орхидеите, трябва да присъстват.
Тина, ето че започваш от някъде. Да не е бял и да не е висящ и тежък. Имайте предвид, че тези които са на микрофон също са тежки.
« Последна редакция: юни 18, 2009, 15:08:42 от ani_4ka_p » Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: юни 18, 2009, 15:26:05 »

ani_4ka_p   радвам се че има още някой като мен - влюбен в орхидейте. Цялата ми сватба ще бъде решена в "орхидеи и канела". Украсата на ресотранта, украсата на главата и съответно букета. Преди време видях на една съфорумка букет тип топка с орхидеи, които много ми допадна, бутониерите също бяха просто орхидеи от типа Фаленополис , но не го сейфах и след това неможах да го намеря. После организаторката от агнцията ми предложи този вариант, които качих и сега наистина незнам. Ще се върна да намеря руският сайт, който си пуснала.
Активен
jewel
Ентусиаст
**
Публикации: 100



« Отговор #298 -: юни 18, 2009, 15:26:57 »

чета,чета и като гледам как си правите какви ли не нещица самички все повече през ум ми минава идеята да се опитам сама да си направя сватбения букет crazy.някоя от вас правила ли си го е сама,има ли някаква особеност?аз мисля да пробвам тея дни,обаче не съм сигурна как точно издържа цял ден букета-то си зависи и от цветята,ама все пак blush.
а относно хвърлянето-мисля да имам само един букет,който ще хвърля и определено няма да го отмъкна от момичето,което го хване nea.това ще е нейн късмет,то мойта се е видяла-намерила съм си късметчето в лицето на моето Слънце Yes danceg yahoo
Активен
allisa
Сватбар
***
Публикации: 162



« Отговор #299 -: юни 18, 2009, 17:30:08 »

Да, на Валка букетът наистина е страхотен - когато нещо е правено с много любов и желание винаги си личи. Но реших, че след като съм й взела роклята, мога поне идеята за букета да не й отмъквам  blum . Надявам се, че жената, която ще прави моя букет ще се отнесе сериозно - три дни поред ходя да й досаждам - току-виж ме почувствала близка. Днес купих и занесох при нея панделки от плат, цвят шампанско. Поне да не проявява "въображение" при избора на панделките. Утре е денят на истината - тогава ще се разбере какви рози ми е намерила и колко се отдалечават от моето желание. Стискайте палци!
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines