Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 27, 2024, 09:38:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченския букет -част 4  (Прочетена 184966 пъти)
 
orhidey1
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #210 -: юни 01, 2009, 00:36:16 »

radoslavakirilova, доста е рисковано да се поръчват букети в онлайн магазини. Има доста реномирани, в които може да се види качеството на цветята. Аз не бих рискувала.
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: юни 02, 2009, 16:21:39 »

моят беше от мини кали - бели (естествено, не се оказаха толкова бели, по-скоро кремави...)
Друг беше фактът, който ме ядоса, но нямаше връщане назад - букетът изглеждаше прекалено малък приравнен към моята фигура... а колко пъти се бях виждала с флористката...
И украсата на колата никак не ми хареса - нито ми разбра тя идеята, въпреки че беше обяснявана поне 5 пъти... Както и да е, мина. Но това са ми единствените неща, които не бяха доизпипани в деня на сватбата. sad blum
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: юни 02, 2009, 17:15:50 »

Днес говорих с жената, която ще ми прави букета, според нея през септември няма да има нито кали, нито маргаритки. Най-вероятно трябва да е с рози или орхидеи. А двете дали се съчетават добре?
 elean, това което се е случило е наистина неприятно. Но съм сигурна, че си изглиждала много красиво. Wink Аз съм нисичка и моят мисля да е малък.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #213 -: юни 02, 2009, 22:27:27 »

Защо вместо маргаритки не използваш бели хризантеми? Има и такива с жълтичко по средата, котито напълно имитират маргаритките! А хризантемите са целогодишни  Wink   Ама защо не ти е предложила...защото ще вземе повече пари от букет с рози и орхидеи септември, отколкото с хризантеми.  diablo
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: юни 03, 2009, 09:10:31 »

Дали е заради това Амелия? Е аз я познавам, не че е някаква гаранция. Виж за хризантемите изобщо не се сетих. Може и хризантеми с орхидеи сигурно да се съчетаят? Ами ние се виждаме често, така че ще и кажа, че искам нещо различно от рози.
А тези зелените цветенца, как се казват? Като топки са?
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: юни 03, 2009, 09:32:46 »

Ани_чка, мисля че пак са хризантемки, тези зелените топчета. good
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #216 -: юни 03, 2009, 12:05:30 »

Хризантемки са, да.  good
Активен
iven
Новак
*
Публикации: 12



« Отговор #217 -: юни 03, 2009, 13:01:32 »

radoslavakirilova, доста е рисковано да се поръчват букети в онлайн магазини. Има доста реномирани, в които може да се види качеството на цветята. Аз не бих рискувала.
Мили момичета, нека да внеса уточнението, че булчинските букети не се поръчват онлайн при нас. (Онлайн магазинът си е за букети-изненади, там не предлагаме сватбени украси.) Дори напротив, много държа на личната среща с булката, за да ми разкаже какъв букет мечтае да има, и да й направя нещо специално за нея, а не непременно по каталог. Сватбата е мечтано и страхотно изживяване за всяка жена, а букетът е важен аксесоар, трябва да се направи уникален и с любов. Аз вярвам в това и се старая и влагам емоция всеки път.
Радвам се като гледам тук, че се вдъхновявате от чуждите сайтове, където има по-различни букети, а флористите, които са ги изработвали, имат много повече знания и опит от нас. Аз също постоянно се уча от тях на нови неща и  се стремя да отговарям на все по-високите изисквания на българската булка и добрия й вкус.
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: юни 03, 2009, 14:36:11 »

Ани_чка, мисля че пак са хризантемки, тези зелените топчета. good
E значи ще имам такива. Трябва след като изберем костюма на младоженеца да видим на какви цветове ще се спрем. Благодаря.
Активен
pepinita
Ентусиаст
**
Публикации: 56



« Отговор #219 -: юни 06, 2009, 17:17:03 »

ето го и моя окончателен избор ----


* untitled1.jpg (22.41 KB, 500x332 - видяно 242 пъти.)
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: юни 06, 2009, 18:12:16 »

pepinita,страхотен избор браво good
Активен
Suei
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #221 -: юни 06, 2009, 18:51:28 »

моят ще е същия тип  blum така че за мен е страшно красив!  Bravo Иначе с рози ли ще е или нещо друго като цветя?


П. С. Аз съм Амелия, но пиша от акаунта ва сестра ми
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #222 -: юни 08, 2009, 11:48:04 »

Момичета,според вас моето букетче трябва ли да е в същите цветове както е на колата,или да е в тон с цветовете на ризата на младоженеца?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #223 -: юни 08, 2009, 11:50:29 »

Да върви с младоженеца  good Няма да си носиш цяла вечер колата под ръка я  laugh
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #224 -: юни 08, 2009, 11:54:27 »

Благодаря!И аз съм на това мнение,но исках да попитам  вас все пак!Утре ще отида да поръчам букета,а проблема е че младоженеца още не е облечен!!!Ще избера вида на букета,а по нататък ще реша цвета!
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines