Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 27, 2024, 09:42:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченския букет -част 4  (Прочетена 184969 пъти)
 
botevinka
Любопитен
*
Публикации: 20


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: май 27, 2009, 06:36:30 »

Раличка, хубав е букета. Според мен може би не е зле стеблата на неразпъпилите се цветя да са една идея по-къси и да не стърчат така, мисля че ще стане по-добре  good

В събота ходихме на сватба и реших да не купувам, а да направя сама букет за булката, за да се упражня за моята сватба, защото моя букет сама ще си го правя. Никога преди не бях опитвала, мисля че криво-ляво добре се получи. Използвах микрофон. Можете да видите букета в галерията ми, ще се радвам на мнения и съвети. Моя букет ще е с различни цветя от тези, но все пак всякакво мнение ще ми е полезно  give_rose
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: май 27, 2009, 07:52:44 »

O, ама милички, това съвсем няма да бъде моят букет, нито знам как се прави  Girl_hide Просто си купих цветя и си направих някакво букетче в желаната комбинация и цветове smile Ще ми го прави една жена.
А орхидеи пак ви казвам, че има вскякакви по всяко време. Не се притеснявайте! Още по - красиви са за мен тези, които аз ще ползвам - орхидея фаленопсис, те се продават в саксии и пак ги има целогодишно.
Благодаря за мненията ви Wink

botevinka, според мен, щом ти ще си правиш букета, трябва да се поупражняваш, за да го направиш равномерно и в хубава топка  good
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: май 27, 2009, 08:21:22 »

Благодаря ви много, момичета!  @}->--От мненията ви разбирам, че май ще трябва да помоля близки и приятели да се разровят из Бургас, защото аз няма да се прибирам много преди сватбата и ще е късно тепърва да оправям цветята.
Цените на орхидеите в саксии са добри, ако са такива и лятото.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #198 -: май 27, 2009, 13:30:44 »

момичета, дайте идея за странно оранжево цвете, което го има през лятото. Идеята ми е да подхожда на Аустромерията и орхидеята като тип. Не ми се иска да ползвам рози, иска ми се да е с някакво подобно цвете като форма.


Харесах една орхидея в орнжево, с няккви точки по нея, но никога не съм я виждала в магазините  sad
Активен
Bianka
Сватбар
***
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: май 27, 2009, 14:46:22 »

Minalina, в понеделник отивам да поръчвам моя букет (в "Божи дар" в Бургас) щи питам дали може да се направи букет от орхидеи през август (нали август е сватбата?) и какви са цените.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #200 -: май 27, 2009, 19:51:06 »

Стрелицията е странна и е оранжева. Веднага в нея ми отиде акъла. Но как ще се вписва в букет не знам...


* f1.jpg (24.28 KB, 400x300 - видяно 5729 пъти.)
Активен
radoslavakirilova
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #201 -: май 29, 2009, 17:21:19 »

Момичета здравейте !!! Пред голяма дилема съм. Намерих си един сайт за букети и украси ,много са хубави и цените са ориемливи.Става въпрос за   www.ivenflorist.com. Но се чудя дали наистина са добри? Мога ли да поверя нещо толкова важно за мен като булченският букет в техните ръце?Ако някоя от вас е имала контакти с тях или е чувала нещо моля кажете ми какви са отзивите.

Моля пишете на кирилица!
« Последна редакция: май 29, 2009, 18:06:28 от fiibi_bg » Активен
tinatsvetina
Любопитен
*
Публикации: 25


« Отговор #202 -: май 29, 2009, 18:29:15 »

Момичета здравейте !!! Пред голяма дилема съм. Намерих си един сайт за букети и украси ,много са хубави и цените са ориемливи.Става въпрос за   www.ivenflorist.com. Но се чудя дали наистина са добри? Мога ли да поверя нещо толкова важно за мен като булченският букет в техните ръце?Ако някоя от вас е имала контакти с тях или е чувала нещо моля кажете ми какви са отзивите.

Моля пишете на кирилица!
и аз съм пред същата дилема, искам нещо хубаво на прилична цена.оказва се трудно начинание.
разгледах сайта внимателно и ми се стори, че на някой букети, специално розите са малко поувехнали.незнам дали ставам параноична и само така ми се струва. Сватбата ми е юли, ще е топло и е важно цветята да издържат и поне да ги купя свежи. На мен ми препоръчаха тези: http://www.nikogarden.com но от сайтът им не можеш да добиеш голяма представа и май са по-скъпи.Започват букетите от 70лв, а бутониерите са 10лв.
« Последна редакция: юни 01, 2009, 08:08:38 от gucci » Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: май 29, 2009, 22:36:50 »

момичета, дайте идея за странно оранжево цвете, което го има през лятото. Идеята ми е да подхожда на Аустромерията и орхидеята като тип. Не ми се иска да ползвам рози, иска ми се да е с някакво подобно цвете като форма.

Аз се сещам за гербери, хризантеми или лилиуми в оранжево. Хич на са странни, но пък сигурно ще могат лесно да се намерят. Кога е сватбата ти?
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #204 -: май 29, 2009, 23:49:23 »

Ели-бели, сватбата ще е август по всяка вероятност. Така сме оговорили периода с  половинката.
Да, тези цветя, които си писала лесно се намират, но мен ми се искаше да е нещо с подобна форма като Аустромерията или Орхидеята, да не е типичното кръгличко цвете. Това странното цвете, което Инакастра е показала е наистина красиво, но пък е твърде едро за букетчето.  sad

В крайна сметка ако не измъдря нищо, ще си сложа рози и това е. Засега харесвам шибоя, н оне знам кака се връзва градинско цвете с другите две...май никак. То ще има и малки зелени хризантемки, но те ще са малко, колкото да дават нещо като леко зелен заден фон. Вие как мислите?
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: май 30, 2009, 07:02:42 »

Честно казано, на мен алстромерията не ми се връзва с орхидеи... дано не те обидя. А за зеленичкото - аз много харесвам мини зелени рози smile Смятам да ги включа и при нас.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: май 30, 2009, 12:02:32 »

Пускам малко предложения за букетчета:

За булките в розово Wink :
И други:

На мен лично много ми харесва последния, само че с тъмночервени рози. И без това съм се насочила към букет от лилиум и рози.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #207 -: май 30, 2009, 13:28:15 »

Честно казано, на мен алстромерията не ми се връзва с орхидеи... дано не те обидя. А за зеленичкото - аз много харесвам мини зелени рози smile Смятам да ги включа и при нас.


Рали, не ме обиждаш п оникакъв начин. Орхидеите ще са долу по периферията на букета и нагоре ще растат другите цветя, ако ги измисля какви да са  sad Иначе аз съм виждала букети с такава комбинация и ми изглежда много красиво. Въпрос на вксус е явно. Мен ми се иска да избягам от баналните рози и затова им търся заместител, но май няма да ми се получи.
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: май 30, 2009, 18:00:00 »

Записвам се и тук, аз обожавам цветята, може би затова все още не знам какъв да ми е букета. Искам от всички цветя. В същото време искам да е нещо малко и нежно. Аз съм ниска 152 см и няма да ми стои добре голям или пък дълъг букет.
Виждам говорите за орхидеи, толкова ги обичам поздравявам ви с една моя любима красавица, която краси дома ми вече втора година http://www.foto.bg/data/500/medium/DSCN9644.JPG, имам още две, едната е мини фалчо http://www.foto.bg/data/500/medium/DSCN96451.JPG, а другата в момента е в покой. Другите адски любими цвета са ми слънчогледите.Влюбена съм в тях, но не мисля, че ще стоят добре в букет. Може би ще избера някакви маргаритки, и ще ги съчетая с нещо
Сватбата ни ще е септември, мисля, че тогава има доста цветя. Но все още умувам, защото младоженеца не е готов, а ми се иска букета да е в тон с ризата или вратовръзката му.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #209 -: май 30, 2009, 20:47:04 »

Мен ми се иска да избягам от баналните рози и затова им търся заместител, но май няма да ми се получи.

Баналното е такова, защото е класика. А класиката е винаги елегантна и стои на място  Wink Както беше казал веднъж някой, от рози грозен букет няма  girl_haha

Стрелицията, не че е чак толкова голяма, но просто формата й е такава, че аз лично не я виждам в букет (особено булченски)  pardon
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines