Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 27, 2024, 09:37:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченския букет -част 4  (Прочетена 184963 пъти)
 
tinatsvetina
Любопитен
*
Публикации: 25


« Отговор #135 -: май 17, 2009, 19:06:16 »

Мацки, трябва ми спешно добра флористка за София.  help
хей, здравейте, и аз търся  добър флорист и вече тотално се обърках.
Ако можете да препоръчате ще съм много благодарна!!!
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #136 -: май 18, 2009, 00:15:43 »

Аз знам, че Феите предлагат невероятно букети всякакъв тип. Страхотни неща има в магазините им, аз лично винаги съм така  Oh my ... . Но никога не съм купувала от там, защото цените не са ми харесвали. Все пак нямам представа сега как са, още повече за сватба мааалко повечко си позволяваме.
Ето тук може да видите адресите им http://911.bg/a2/firm.asp?id=2643&parent=1011&m=20 имат и някакъв он-лайн магазин.

Иначе друг магазин още по-приказен има на бул Васил Левски срещу Турското посолство. Някъде по-напред го бяха споменавали момичетата.


И в двета магазина правят повече от невероятни неща, може да намерите всякакви цветя и аранжиравки, но за цените проверете, че не съм ходила наскоро.
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: май 18, 2009, 09:44:30 »

В събота видях не-ве-ро-я-тен булчински букет от рози (май бяха 9 на брой) в Халите за изумителната цена от 27 лева! С перли и с някакви странни неща, не мога да го опиша! Щях да припадна като видях цената. И направо попитах защо е толкова евтин. Момичето ми каза, че е защото е от български рози, а те струват левче бройката, защото сега им е сезона! И ако е с по-проста украса, ще е още по-евтин. Призовавам ви да обявим бойкот на трицифрените суми за булчински букети, поне през лятото! Това е безобразие!

Имаше аранжировки от РОЗИ на цени от 4 до 15 лева. И не изглеждаха като за погребение, като някои от показваните тука по темите за украсите (без имена и линкове).
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #138 -: май 18, 2009, 10:29:46 »

Много оригинално ми се струва за сватбен букет, но незнам дали може да се направи в България. Някой запознат ли е с тези цветя и дали може да се изработи и тук подобно нещо?

Стаси, вече сме говорили за това цвете. Това е стефанотис. Но дали го има в България не мога да ти кажа. И аз го намирам за страшно красив и деликатен  girl_in_love
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: май 18, 2009, 10:32:26 »

Виждах стефанотис през март. Не знам на сезони ли е, как е. Обаче по принцип го има. Но мирише доста силно. Не е ли той, от който правят онези ароматните огърлици из северна Африка? Аз първо мислех, че са от жасмин, но май са си баш от стефанотис.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #140 -: май 18, 2009, 10:42:11 »

 Offtopic Огърлиците се правят от един вид жасмин, не са от стефанотис.  Offtopic
Активен
iven
Новак
*
Публикации: 12



« Отговор #141 -: май 19, 2009, 13:31:37 »

Ами не са ми казали за ограничение в парите, но предполагам че нещо около 100лв примерно би било добре smile
100 лв. за булчинския букет само ли имаш предвид? това е доста голяма сума, освен ако не искаш нещо огромно или с много екзотични цветя! за мен обичайната цена на един хубав булчински букет с много цветя е от 50 до 80 лв., не повече. е, има и магазини, където няма букети под 100...
Активен
deskatap
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 187



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: май 19, 2009, 20:21:48 »

iven , да ти кажа - моят букет не е нито от екзотични цвета, нито огромен, но ми струваше 100 лв. , така че и това не е някакъв критерий. Само искам да отбележа, че не съм от някой голям град като София например, а от Пазарджик съм и тази цена е доста висока.


* 2008_3[1].jpg (42.54 KB, 200x182 - видяно 2767 пъти.)
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: май 19, 2009, 20:24:40 »

Ама какви са тези цени наистина  girl_impossible В събота си купих същите рози като от твоя букет, deskatap, 20бр - 10лв.
Активен
deskatap
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 187



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: май 19, 2009, 20:39:49 »

Понеже моят букет си го бях харесала в едно списание и го показах на организаторката и тя ми каза, че няма да има проблем да ми го направи. Естествено по времето на нашата сватба (краят на юли) нямаше никъде фрезии и тя ги е взимала от София, та може би и за това  pardon не знам.
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: май 20, 2009, 08:07:40 »

А не е заради фрезиите, според мен. Просто, както неведнъж съм казвала, като се чуе вълшебната думичка "СВАТБА" и цените стават вълшебни.  pardon
Активен
tinatsvetina
Любопитен
*
Публикации: 25


« Отговор #146 -: май 20, 2009, 08:47:07 »

100 лв. за булчинския букет само ли имаш предвид? това е доста голяма сума, освен ако не искаш нещо огромно или с много екзотични цветя! за мен обичайната цена на един хубав булчински букет с много цветя е от 50 до 80 лв., не повече. е, има и магазини, където няма букети под 100...
Къде са тези места с букети от 50 до 80? Аз наи-ефтиното място с прилични букети, кеото намерих, започват от 70лв. Като естесжено от 70 са леко "постни".
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #147 -: май 20, 2009, 09:46:00 »

Момичета,искам да ви попитам булченския букет трябва ли да е в тон с букета на колата???Питам защото моята украса е от изкуствени цветя(изглежда свеж като от естествени),и цветовете са бяло и леко кремаво?Трябва ли букета да е в тези цветове?
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: май 20, 2009, 09:57:55 »

Рубин, съвсем не е задължително да са с един и същ цвят, нито с едни и същи цветя, нямат нищо общо. нашия букет за колата беше от лилиум и хризантеми в бяло, а моя букет беше в лилиум и бледо оранцеви рози.въпрос на избор и преценка.
 колкото до цените на букетите за Пловдив мога да кажа че под 100 лева е почти невъзможно да се намери букет. Аз бях обиколила поне 20 места и за букета който иксах ми казваха минимум 100-120 лева. накрая се ядосах и за късмет съвсем случайно попаднах на едно малко магазинче, в което тъкмо бяха направили булчински букет, и питах колко струва и ми казах 50 лева и направо си поръчах моя там, поне видях на живо какво правят, а не да стане изненнада за сватбата. момичето ми направи украса за колата за 35 ,лева, като после и върнах помпата, защото тя струва също пари, а бутониерите по 3 лева, самия букет излезе 60, защото малко го модифицирах. А иначе навсякъде показват един и същ каталог, само цените са ралични
 
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #149 -: май 20, 2009, 12:39:29 »

То и мойте май ще са различни. Мислех д аса еднакви като цветя, но не мога да изпека милите цветя на нажежения капак на колата през август  angry и ще се наложи да го направя с изкуствени цветя. Не ми се искаше, но така ще бяде. А моят ще е от естествени.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines