Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 08:15:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченския букет -част 4  (Прочетена 190139 пъти)
 
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: май 05, 2009, 08:46:11 »

Аз до колкото знам става въпрос за лака за коса, поне една моя приятелка така прави, но може и да има нещо друго
Активен
ddddd
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: май 05, 2009, 09:17:07 »

Да за лак за коса става въпрос и аз знам че с него ги пръскат цветята.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #107 -: май 05, 2009, 12:03:02 »

 Oh my ... Аз мислях, че е специален някакъв. Но щом е за коса, тогава още по-добре! Поне съм подсигурена. А не се ли сбръчкват цветята с него?
Активен
rosi09
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: май 05, 2009, 18:44:52 »

Момичета, включвам се набързо с една молба, че обикаляме България-та и  нямам много възможност да пиша. Та имате ли идеи за букет с Хортензии (по възможност висящ)? Май се очертава украсата по масите в ресторанта да е с Хортензии ( в и-нет пише че цъфти  май и юли - дано е вярно)...
Благодаря!
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: май 05, 2009, 21:40:37 »

Ето букети, но аз не си представям как ще е висящ с хортензии
http://images.google.bg/images?hl=bg&client=firefox-a&rls=com.ubuntu:en-US:unofficial&um=1&q=hydrangeas+bouquet&sa=N&start=0&ndsp=18
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #110 -: май 05, 2009, 23:11:30 »

Момичета, имали ли сте букети или пък изобщо виждали ли сте по магазини и пазари лизиантус, делфиниум, гардения и т.н Страхотни цветя са, но аз не съм ги виждала на живо честно казано и ми е малко притеснено дали ще ги има в магазините. Може с поръчка всичко, но не ми се дават и маса пари за цветя. Да не говорим,че ще си поръчвам само моя букет и украсата за колата, всичко останало сама ще си го правя и ще си купувам цветята от борсата. Ако ги няма  ...  crazy girl_impossible
Активен
botevinka
Любопитен
*
Публикации: 20


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: май 05, 2009, 23:20:30 »

Страшно полезна информация намирам тук, сега ще се върна да изчета и предишнат тема. Аз най-вероятно сама ще си правя букета  girl_wink , а други украси и декорации няма да ми трябват, тъй като сватбата ще е на плажа и най-вероятно ще сме само двамата  heart . В момента се опитвам да проуча какви свежи цветя ще има тук ( САЩ) през юни. Още не съм решила какви цветя ще ползвам, но се надявам да го измисля скоро  smile .
ЕДИТ: то имало не една, а още 3 теми, отивам да чета  danceg
« Последна редакция: май 05, 2009, 23:22:11 от botevinka » Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: май 06, 2009, 00:46:11 »

Amelia аз мога да ти кажа какво знам аз за лизиантус,тъй като и аз много го харесвам и мисля да го има в нашата украса.Значи по принцип лизиантуса е  доста скъпичко цвете,едва ли ще може да го срещнеш в повечето магазини,може би в по-големи вериги цветаркси магазини,може и да го има в наличност,но да ти кажа чесно малко ми се вярва да го има на много места,тъй като той е много нежно и крехко цвете и разбирас естрашно красиво.Букета на моята кума беше целият от лизиантуси,малко спретнато букетче,излезе и около 80-100 лв.,ако не греша по спомен,само че беше найстина по-мъничко от размера на страндартните букети,който всички тук показваме на снимки.А и между другото лизиантуса е страшно трайно цвете,мисля,че издържа около две седмици без да увехне.Когато моята кума си поръчваше букета и бяха казали минимум две седмици предварително заявка за специални цветя,предполагам,за да ги внесат от чужбина,обаче доколкото имам наблюдение върху моята цветарка,мисля че тя ги взима някъде тук от България,защото при нея от ден за ден има такива скъпи цветя,та общо взето исках да кажа,че това значи,че все някъде ги има тук  в наличност,само трябва да откриеш къде.Аз не съм се интересувала защото ще работя с цветарка и тя ще ми направи всичко,но другия път когато отида при нея мога да я питам от къде ги взима и дано да ми каже! *THUMBS*Обещавам,ако разбера нещо веднага да те информирам! Wink
« Последна редакция: май 06, 2009, 00:57:37 от lady_in_love » Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #113 -: май 06, 2009, 01:36:35 »

Много ще съм ти благодарна!!!  give_rose
Макал че такава цена тотална ме отказа.  Cray Не знам защо за всяко нещо си харесвам без да искам всичко, което струва адски много пари?!? Не може ли да се спра на нещо по-нормално? Все на скъпотията залитам.

Нищо, надеждата ми не умира! Ако ти каже жената, веднага ще проверя за цени и т.н. Сега чакам със затаен дъх да видим дали ще ти каже, но едва ли.
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: май 06, 2009, 07:50:05 »

Много ще съм ти благодарна!!!  give_rose
Макал че такава цена тотална ме отказа.  Cray Не знам защо за всяко нещо си харесвам без да искам всичко, което струва адски много пари?!? Не може ли да се спра на нещо по-нормално? Все на скъпотията залитам.

Нищо, надеждата ми не умира! Ако ти каже жената, веднага ще проверя за цени и т.н. Сега чакам със затаен дъх да видим дали ще ти каже, но едва ли.

тук можеш да попиташ за цената http://margaritaflowers.eu/vidove-rasteniya/caftyashti-rasteniya/liziantus.html
Активен
Bianka
Сватбар
***
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: май 06, 2009, 09:22:42 »

Момичета, събирам идеи за букет с нещо синьо. Иска ми се да не са от типа диви цветя, защото харесвам розите. В същото време ми се ще да има нещо синьо, което да застъпва морската тематика. И още един въпрос - от колко рози се прави букета (примерно) при положение, че искам не много голям кръгъл букет?
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: май 06, 2009, 11:37:55 »

Не знам дали ще бъда полезна, тъй като не намерих кой знае какви варианти с рози и нещо синьо, но ще покажа каквото ми грабна окото, поне някой син акнцент може да ти хареса smile







Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #117 -: май 06, 2009, 13:56:57 »

тук можеш да попиташ за цената http://margaritaflowers.eu/vidove-rasteniya/caftyashti-rasteniya/liziantus.html

Благодаря ти много!  give_rose


За синьо - аз харесвам ирис много. Има различни нюанси на синьото и между другото, малко може да наподоби морска звезда, защото е в подобна разтворена форма. Някъде им старите теми имаше много красиви букетчета за морска сватба - с молски звездички отгоре...много сладки. а ако ви е морска сватбата може и нещо много ефирно, аз им викам тип Хавайски цветя като Стефанотис и Плумерия.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #118 -: май 06, 2009, 14:08:58 »

Момичета, голяма съм шматка! Не знам какъв лизиантус искам като не цъфти в цветовете, които ми трябват!

Дайте предложения за цветя в жълто, зелено и оранжево, като изключим хризантеми, рози, гербери, че тях ги знам.
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: май 06, 2009, 17:03:22 »

 Някъде им старите теми имаше много красиви букетчета за морска сватба - с молски звездички отгоре...много сладки. а ако ви е морска сватбата може и нещо много ефирно, аз им викам тип Хавайски цветя като Стефанотис и Плумерия.
[/quote]
Къде ги тея морски звездички, не мога да ги намеря, а точно това исакм да има в букета, но ми казаха, че съм  crazy !!! cray
Нашата сватба е оранжева, но морската звезда присъства и в поканите и на украсата на чаши, свещи, шампанско...навсякъде. И ние сме морска сватба, но без синьо. Някакви идеи за такива букети (с оранжево) имате ли???
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines