Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 09:24:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченския букет -част 4  (Прочетена 190354 пъти)
 
silvani
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: април 25, 2009, 14:00:15 »

Аз бях с бяла рокля, букета бели рози и бели лилиуми с малко зеленинка и снимките станаха чудесни, поне според мен...така, че от фотографа зависи... Аз исках цялата да съм в бяло и съм се съобразявала единствено с това..
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: април 25, 2009, 14:29:07 »

Точно така  girl_wink Просто разгледай внимателно снимките на фотографа, който избереш. Тоест избери го внимателно;)
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #77 -: април 25, 2009, 15:40:43 »

Оххх, искам букета ми да е прекрасен и тук в моето магазинче правят невероятни аранжировки, нищо че е квартално. Виждала съм подобни само в най-големите и скъпарски магазини, но се сещате, че съм виждала разни икебани и букети, но не и булченски букет готов. Все пак ми е притеснено малко.

Как мислите, това че магазинът е скъп дали е гаранция и за красотата на продукта или както е за всичко друго не доказателство? Чудя се дали да не поискам от някакъв скъп бутик да ми направи букета и другите неща, но пък и там няма да съм виждала произведението преди това. Ох... crazy не знам какво разбрахте, аз така се оплетох, че....



П.С. Ако някой знае как се закрепват цветчетата за лентичките за ръка, които ще са за жените, моля да ми каже
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: април 26, 2009, 20:07:16 »

Амелия, мила, не мисля, че ако магазина от който ще си купуваш букета бъде супер скъп е гаранция за красив букет!
Най-важното е ти какво искаш и след това няма значение къде ще ти го правят! Но ако изпитваш колебания относно какъв да бъде букета ти е хубаво да обиколиш цветарските бутици в центъра, там имат каталози и ще можеш да си избреш нещо, или да им занесеш снимка на избран от теб и дали могат да ти го направят, като е важно да питаш и за цената!:) Но за снимката, ти и в квартала можеш да си го направиш:) Желая ти успех!:)
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #79 -: април 26, 2009, 21:03:47 »

Благодаря! Подейства ми успокоително. Може да обиколя, но все си мисля, че тук ще си ми направят каквото искам. Все пак за бала от тук ми бяха всичките букети, аранжировки и т.н. и бяха невероятни и винаги има изложени божествени неща. Имат и каталози много.
Активен
Daisy_d
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: април 26, 2009, 21:37:32 »

Amelia , щом ти харесват букетите в кварталното магазинче иди със снимка на букета който си харесала и поговори с цветарката! Не е гаранция, че в скъпия бутик ще ти направят по красив и качествен букет! Желая ти успех!
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #81 -: април 26, 2009, 21:46:41 »

Мерси за куража, момичета. Така ще направя!
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: април 27, 2009, 10:02:23 »

Aйде и аз да се похваля с моя букет

Активен
tsvety_t
Сватбар
***
Публикации: 172


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: април 27, 2009, 11:39:37 »

Валка, прелестната си и ти, и букета ............. Честито yahoo
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #84 -: април 27, 2009, 16:31:25 »

Валка, много е красив букета ти! Четох, че само си си го правила  Bravo  Bravo АНистина е страхотен!



Момичета,  кога се взима букета и другите цветя от магазина - в деня на сватбата или предния ден? Мислите ли, че ак оги взема предния дени ма опасност да са изпоовяхнали до ритуала?
Активен
silvani
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: април 27, 2009, 16:34:38 »

В деня на сватбата едва ли ще имаш време за правене на букет...Предния ден е по-добре...Аз букета си го взех вечерта преди сватбения ден и се запази свеж до края на сватбата, но имаше гъбичка отдолу добре напоена във вода. Даже и в ресторанта ги карах сервитьорите на няколко пъти да го мокрят...
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: април 27, 2009, 16:38:10 »

Amelia, аз моя го правих предия ден следобяда.Само бутониерките си ги поръчах на колежката и ги взех на сутринта, защото те не са в пиафлора и трябва да се изработят същия ден
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #87 -: април 27, 2009, 16:41:28 »

Мерси, момичета. Ето, пак полезни съвети. Мислиш, мислиш, ама все нещо не си досъобразил. Аз за бутониерките не се сетих, че трябва да са същия ден заради липсата на пиефлора. Мама прави един номер със "запечатване" на цветята и издържат без да мръднат с дни, но смея ли да рискувам за този ден?!?
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: април 27, 2009, 19:04:00 »

Я и аз Мара Подробната  да попитам за тоя номер със запечатването на цветята, защото на мен ми бяха казвали за един с лак за коса
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #89 -: април 27, 2009, 23:17:10 »

Запечатването мама го знае от баба, а тя не знам от къде. Потапя се цветето / само дръжката/ във вряща вода и то остава така, както си  е за много дълго. не увяхва, но ако е пъпка и не разцъфва. Не знам дали на всякакви цветя действа, защото само на рози съм го виждала. От Цветница имах розичка и увяхна онзи ден, защото мама я попари така. Все пак за роза толкова да издържи си е рекорд. Някой слагат захар, аспирин  tease аз не ги знам тези трикове.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines