Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 27, 2024, 09:39:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченския букет -част 4  (Прочетена 184967 пъти)
 
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: април 14, 2009, 12:26:11 »

Ах миличка благодаря ти,първия е с лизиантус,много красиво цвете,а тези лилави рози са направо страхотно-обожавам ги.
Активен
Daisy_d
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: април 15, 2009, 13:09:44 »

lady_in_love ето някои лилави идеики и от мен  Flower


* lila.JPG (52.93 KB, 607x353 - видяно 407 пъти.)
Активен
Daisy_d
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: април 15, 2009, 13:20:24 »

А ето и бутониерки:


* lilab.JPG (18.85 KB, 620x134 - видяно 381 пъти.)
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: април 16, 2009, 09:52:54 »

Може да ми се присмивате за това, че толкова се тревожа за букета си. Сега съм решила, че искам хем да е кръгъл без дръжка, хем да съдържа не само цветя, а клончета, плодчета и т.н. И като тръгнах по цветарниците, срещам тотална некомпетентност. Показват ми чужди каталози. И там има точно това, което искам. Казвам я да видя какво сте правили вие - снимчици на розички и лилиумче а-ла банкет на БАН по повод успешното приключване на петилетката година по-рано (по-известно като 5 за 4). Викам а с клонки можете ли? Дааа можеме - ето там в оная кофа вижте колко работи има, ето точно като тия в тоя букет дето гледате в чуждия каталог. Гледам аз - нищо общо с нищо общо. Дори размера на плодчето, листенцето и каквото е, не е същия, нито цвета. Не, същото било, то на снимката друго изглеждало. Абе яяя.. аз да не паса трева? И като дигна врява ми казват - ама вие това дето го искате не е булчинско, то не е КРАСИВО ?!?!? Ха - ами тогава, кака, що си турила чуждия каталог с не-красивите букети да мамиш клиентите?
Активен
bubetodve
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: април 16, 2009, 12:23:43 »

Момичета, аз не я бях видяла тази темичка...
Да ви питам вие с един букет ли ще сте или ще си имате допълнителен за хвърляне?
И съответно букета за девойката, която го хване ли си остава или после го връща на булката?
Извинявайте за глупавите въпроси...  blush
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: април 16, 2009, 12:31:52 »

аз ще имам два букета - един за хвърляне и един за мен, този за хвърлянето ще е от изкуствени цветя, мъничак и сама ще си го направя, после той остава за момичето, мисля че ще е прекрасен спомен smile а моя ще е от истински цветя
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: април 16, 2009, 13:15:21 »

Четох някъде идея да има един букет, булката да го хвърли, а после да отиде с мъжа си на гости на тази, която го хване и да си го откупят с питка. Харесва ми. Българската традиция повелява булката да пази букета си. ама аз може би ще имам и венец и ще си запазя венеца, пък букета да остане за който го хване, в крайна сметка.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: април 16, 2009, 14:17:48 »

за мен приемлив вариант с два букета като този за хвърлянето ще е съвсем малък и лек ( като може да е един и при хвърлянето да се раздели на три отделни букетчета).

BASTET   идеята ти да си с венец от цветя много ми допада
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: април 16, 2009, 14:21:45 »

Момичета, аз не я бях видяла тази темичка...
Да ви питам вие с един букет ли ще сте или ще си имате допълнителен за хвърляне?
И съответно букета за девойката, която го хване ли си остава или после го връща на булката?
Извинявайте за глупавите въпроси...  blush

Аз имах огромно желание да си хвърлям букета. Обаче не бях предвидила две неща... 1-во, че букетите (предимно с микрофон, които са) са тежки и 2-ро - каскадните букети, какъвто смятам да бъде моя хич не е подходящ за хвърляне. Ще ми се наложи да правя втори. Не зная обаче дали ще има проблем , след това - да си дам и булченския букет на момичето, което го улови.. Вярно, ще има 2 букета после... но за мен символиката е именно булката да предаде късмета си на приятелката си..
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: април 16, 2009, 15:15:34 »

Аз имах огромно желание да си хвърлям букета. Обаче не бях предвидила две неща... 1-во, че букетите (предимно с микрофон, които са) са тежки и 2-ро - каскадните букети, какъвто смятам да бъде моя хич не е подходящ за хвърляне. Ще ми се наложи да правя втори. Не зная обаче дали ще има проблем , след това - да си дам и булченския букет на момичето, което го улови.. Вярно, ще има 2 букета после... но за мен символиката е именно булката да предаде късмета си на приятелката си..
мила моя аз бях с този вариант.Имах такъв за хвърляне а когато мимичето/кумата ми/ го хвана и подарих булченския ми букет.Няма да се притесняваш че са тежки или каскадни а и букета ти ще отиде при този който трябва.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #55 -: април 16, 2009, 15:20:13 »

Аз не бих си дала букета на никого. Ще си га пазя, а за хвърляне ще имам 2, защото ще направя и едно хвърляне за малките момиченца на сватбата / е, това не е сигурно още, но така мисля/.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: април 16, 2009, 15:43:11 »

Аз съм решила да си избера малък, компактен букет, който направо да хвърля. Смятам, че такъв ще ми похожда на мен и на роклята ми.
Аз лично веднъж съм хващала само букет и там момичето хвърляше един съвсем малък, от изкуствени цветя (които аз хич не харесвам) и тогава още реших, че един ден ще си хвърлям моя букет - като предавам късмета, да е с целия му бласък, ако мога така да се изразя  pardon

Гучи, при теб се е получило много готино - кумата ти да хване твоя букет  Bravo
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #57 -: април 16, 2009, 15:54:24 »

аз колкото и букети за хвърляне да имам, ще си ги направя с естествени цвутя от борсата. И аз не обичам изкуствени.


Бастет, мила, може за десети път да те питам от кой квартал си...извинявай, но не помня. Защото точно днес гледах в нашето цветарско, което е с 4 продавачки и правят изумителни неща, точно кошничка с клончета и разни пъпки...въпросът е, че имат такива материали и знаят за какво става дума. А другийт вариант е да си вземеш клончетата ти и да ги занесеш да ги сложат те. или ти да си ги сложиш, но откъде време и за това..
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: април 16, 2009, 17:04:06 »

Момичета може би ще съм малко  Offtopic но да ви кажа какво си говорихме с 1 приятелка онзи ден.

Много е несправедливо само неомъжените дами да хващат букет. Ние омъжените какво, да не сме втора ръка  tease Това си е чиста дискриминация. И се замислихме дали не може да се вхърля още 1 букет или нещо подобно за омъжените. Така де, няма само другите да се радват, а нас кучета ни яли  focus sarcastic sarcastic Още не съм измислила каква ще е символиката да хващат и омъжените букет, но ми се струва, че ще стане весело и ще е оригинално, защото не съм чула до сега някой да го е правил.
Активен
monikabiri
Ентусиаст
**
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: април 16, 2009, 19:49:24 »

Аз също смятам да хвърлям булчинския си букет, защото не ми се занимава след това да го пазя, пък не ми се иска и да го изхвърля. Дано само не стане много тежък, защото може да ударя някого - на последната сватба сестра ми я удари букета, но за щастие не беше тежък:)
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines