Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 29, 2024, 23:25:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченския букет -част 4  (Прочетена 185283 пъти)
 
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #150 -: май 20, 2009, 12:51:56 »

моят букет за колата е готов и е от изкуствени цветя!Вярвайте ми изобщо не си личи!Има толкова свежи и имитиращи есттествените цветя,че става супер!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: май 20, 2009, 14:09:56 »

Amelia, няма защо да се притесняваш украсата на колата да е от естествени цветя, нищо няма да им стане за няколко часа, повярвай ми, няма да мръднат, та нали по сергиите за цветя и магазините стоят отвън цветята.
На моята сватба беше 40 градуса и нищо,абсолютно нищо не им стана на цветята, така че ако искаш естествени не се притеснявай
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #152 -: май 20, 2009, 14:18:05 »

Amelia, няма защо да се притесняваш украсата на колата да е от естествени цветя, нищо няма да им стане за няколко часа, повярвай ми, няма да мръднат, та нали по сергиите за цветя и магазините стоят отвън цветята.
На моята сватба беше 40 градуса и нищо,абсолютно нищо не им стана на цветята, така че ако искаш естествени не се притеснявай

Мислиш ли? Ох, мен ми е много притеснено за това. Други момичета изказаха мнение, че цветята се спарвали и увяхвали мног обързо, дори на пиефлора. Не знам вече!?   huhhuh.gif


Момичета, а тези българските рози, които сега са по 1лв, има ли ги август и юли? До каго им е сизона някой има ли представа?
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: май 20, 2009, 14:43:21 »

сигурна съм, че няма да се скапе, моят беше на пиефлора и стоя на открито поне 3 часа,
има български рози и август и юли, но поради неизвестни на мен причини като става дума за букет за булка ги таксуват по скъпо, а и ми казаха че вносните издържат по-дълго.
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: май 20, 2009, 15:23:19 »

Аз пък съм решила моята цветна украса да е абсолютно навсякъде в един тон на моя букет,на ботуниерите,на колата,на стойките за ритуала,на масата за подписването и на нашата маса,евентуално може би само на масите на гостите ще е малко по различна,в смисъл,че цветово пак ще е бяло и лилаво,но ще обърнем може би просто цвета на цветятя,защото в украсата,която избройх по-горе ще преобладават лилави рози/който са вносни и доста скъпи angry /и друг вид разнообразни бели цветя,а за масите на гостите ще обърнем нещата ,розите ще са най-вероятно бели,защото бели има й български/и няма смисъл да даваме толкова пари за вносни рози навсякъде/,а другите цветя ще са лилави.Ох дано да ме разбрахтемче аз така обесних,нямам думи. blush
Иначе аз смята на колата да си сложа живи цветя,моята цветарка ми каза,че ще ги направи на капсули,на гъби,на каквото там е нужно и е абсолютно сигурна,че няма да увехнат.Така,че ако искате живи цветя смело напред.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: май 22, 2009, 09:25:02 »

Здравейте, можете ли да ми дадете предложения за букети от лилиуми (тези кремаво жълтите) и тъмно червени рози? Нищо не намерих в чичко Гугъл, а и не искам букетът да е масивен или дълъг, по-скоро нещо компактно по възможност.Лилиумът реших да го включа, защото ухае невероятно, а и мисля да имам едно голям цвете в косата, пък розата не е вариант.
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: май 22, 2009, 09:45:41 »

  Ако мога да помогна       http://www.arenaflowers.com/funerals/orange_lily_rose_funeral_sheath   
 или пък това  http://www.cspost.com/flowers/flowerView.php?category=55&cofm=&item=7227&zipcode=

http://www.thefind.com/gifts/info-lily-rose-bouquet#page=16&local=0   тука има различни предложения.

Дано да съм полезна! smile
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: май 22, 2009, 09:52:27 »

velvet, ето ти идейки - могат разбира се да се преправят според желанието ти:

Този не съответства като цвят, но формата му е "сватбена":

И още един:
« Последна редакция: май 22, 2009, 09:59:18 от bubka » Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: май 22, 2009, 11:16:09 »

Ето това беше моят букет :


* DSC_2957 [].JPG (59.72 KB, 321x480 - видяно 284 пъти.)
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: май 22, 2009, 11:57:14 »

Благодаря за комплимента  give_rose
Букета е от 11 орхидеи и няколко зелени топченца/незнам как точно се казват/. Заедно с украсата за колата /която също е от орхидеи и рози/ и бутониерите ми ги прави една флористка, която просто се справи блестящо, надмина очакванията ми, за което искрено й благодаря. Моят букет струваше 70 лв.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #160 -: май 22, 2009, 12:21:48 »

ихааа, Пепина, много красива булка си била!
Букетът е наистина много красив и цената ме очудва много! Кажи коя е флористката. Може да я ползваме и ние.



П.С.  Offtopic имам едно въпросче към теб - колко ти е дълга косата всъщност??  blush Искам да имам също така накъдрено коса за сватбата, но нямам представа колко трябва да е дълга, з ада не ми дойде до ушите като се накъдри. Та затова питам - да преценя каква е разликата след накъдрянето. Може и на Лс, за да не е тук при букетите.  give_rose
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: май 22, 2009, 12:41:24 »

Флористката се казва Вера, много симпатична и приятна жена, мога да дам координати, ако някой иска - става въпрос за Пловдив
Активен
cRy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 74



« Отговор #162 -: май 22, 2009, 16:11:51 »

момичета,
приемете от мен един съвет-не ходете в цветарския магазин на Стамболийски!
Булченският ми букет беше точно така както исках като модел, но розите трябваше да са бели, а бяха жълти-леко поувехнали вече, явно го бяха правили предишния ден, въпреки, че бяхме говорили да е на същия. Също и отделните розички, втъкнати в пиафлората при по рязко обръщане на букета падаха!
smile успех с вашият give_rose
Активен
orhidey1
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #163 -: май 23, 2009, 12:31:13 »

  И аз не съм доволна от магазина на Стамболийски, мисля, че беше Миксфльор. Никак не са любезни и букетите ги правят някакви баби, които явно нямат представа от аранжиране. Този магазин е най - близо до дома ми, но отдавна не ходя в него. Съгласна съм с cRy.
Активен
Kami_Al
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: май 24, 2009, 22:27:45 »

Извинявам се предварително, ако има отговор на моя въпрос, но не съм го видяла. Има ли орхидеи през юни? Много бих искала булченският ми букет да бъде с орхидеи  Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines