Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 15:46:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Събиране на подаръците от младоженците
с тост / по масите /
с коктейл /уелкъм дринк/
преди сватбата

Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Събиране на подаръците от младоженците  (Прочетена 160218 пъти)
 
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: септември 09, 2007, 12:28:40 »

Тони супер се е получило smile И аз мисля така да направим  good Ще разказвам при нас как е минало  Wink
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: септември 09, 2007, 18:02:42 »

Браво Тони разбирам че всичко окло сватбат ви е минала много добре .Ние с мойто мило също така бях,е решили на една маса за подаръците и на нея да е и книгата за пожелания -но в сватбения ден нещата малко се пообъркаха а и самите гости почнаха да питат кога ще минем за наздравица и за подаръците. Все пак това е едно уважение от нас за тях , че са ни уважили в този важен ден
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: септември 09, 2007, 18:32:36 »

Милички имам чувството,че си мислите че като сме имали маса за подаръци и не сме си уважили гостите,ама не е така!Дори напротив!Всички бяха адски впечатлени от факта,че минахме лично през всеки 1 гост и дори вместо те да ни дават подаръци,ние им давахме-нашата снимка с лично измислено послание за тях от нас!И имахме свободни ръце за прегръдки и целувки,а и всички бяха разбрали за какво служи тази маса и почти нямаше някой,който да ни даде нещо тогава.Така че не че имам нещо против другия вариант със събирането на подаръците по масите,но само искам да уточня,че в нашия случай също си уважаваме гостите и то не по-зле!Така че всеки сам си решава,но наистина трябва да прецени според гостите има и такива,които не биха приели добре този вариант,но ние си знаехме,че имаме страшно много млади и модерни хора и не сме сгрешили в преценката си.Всеки сам решава как би било по-добре за себе си и за гостите,които са най-важните в случая както публиката за изпълнителите,така че разбира се че заслужават уважение!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: септември 09, 2007, 20:05:44 »

чудесно мила много се радвам че и този етап от сватбата е минал както си го искаше yahoo убедена съм че гостите са били доволни и няма как иначе ти така се постара
аз мисля да нямам маса за подаръците а лично да минаваме и да ги събираме с милото не искам да е така но няма как да се получи а и милото така настоява да е но поне и ние ще имаме по нещо за тях
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: септември 09, 2007, 21:54:06 »

Ние решихме да сложим една украсена кутия на една маса заедно със сватбената книга и пликове за тази цел. Шаферките ми са големи деца (цели пубери) и те ще посрещат гостите и ще ги настаняват и ще им обясняват за какво е тази маса. Подаръчета няма да има, тъй като за тази цел се постарах поканите да са по-така и с наша снимка. И така ще минем да се чукнем с гостите и тъй като е ноември и не се знае колко ще се снимаме след ритуалната ще кажем на фотото да ни снима със абсолютно всички гости като минаваме ( естествено в подходящи пози) и после ще си прикача снимките към пожеланията във сватбената книга.  smile
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: септември 09, 2007, 21:59:29 »

Да и при нас беше почти същото.То фотографа май винаги прави снимки с всички гости и младото семейство,но зависи вече къде ще е.При нас се получи много хубаво в Ботаническата градина след ритуала и аз смятам да си ги залепя в книгата на празната страничка...Само че мила един съвет от мен за сватбената книга-не я оставяйте на масата-никой няма да пише,а я пуснете по масите като помолите Ди Джея да съобщи за какво става въпрос и едната шаферка я подава на първата маса и тя си се предава нататък.Поне при нас беше така и нямаше празно! girl_wink
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: септември 09, 2007, 22:03:47 »

Благодаря ти мила good и аз мислих за това. Така беше на сватбата на колежката ми. Благодаря ти,ч е сподели с мен, така ще направим. А това със снимките е май пак твоя идея, четох го някъде и ми допадна много  girl_wink
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: септември 09, 2007, 22:17:43 »

Да мила ние бяхме така и наистина естрахотно!С каквото мога ще помагам,не се тревожете1Защото най-важно е как стават нещата в действителност...Имайте предвид,че в самия ден нямаш време за нищо и забравяш много неща,така че си направете сценарий и коразпечатайте в няколко варианта като го раздадете на близки приятели,които да ви помагат,както се случи и при мен и добре,че бяха те,защото определено помогнаха адски много и се оказа,че дори не съм забелязала малките гафове благодарение на тях!
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: септември 09, 2007, 22:19:38 »

Ето още една добра твоя идея, от която ще се възползвам  Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo
Тони - ти си върха.  danceg
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: септември 10, 2007, 09:37:02 »

идеята е много добра наистина милото вече ще ме помисли за луда ако му кажа че и сценарий ще правя *crazy*той вече ми се подиграва и ме взима на подбив pleasantry ама той като не разбира аз какво да направя
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: септември 10, 2007, 10:43:21 »

Милички не се тревожете и моят мъж в началото ми се подиграваше,ама в последния ден и той се нареди за списък и сценарий и много се включи и той и после ми благодари,защото такава лудница става...И за да не ви питат вас а сега какво следва,а това къде е,а аз какво да правя и я по 1 списък с необходимите нещя,я по 1 сценарий и да видиш-пълна организация.Някои хора помислили,че приятелките ми шаферки са от агенцията и и бяха възхитени от МОЯТА(а не на агенцията) организация и сега всички ми предлагат да си правя агенция :laugh:Така че смело момичета и си опечете работите докато е време.Раздайте и списък с гостите и кой къде стои на тези помощнички,защото и там има малко лутаница!И си направете чанта за спешни случаи,която аз не използвах,но всичко се случва(моята стоеше в шаферката),според мен не използвайте кумата за всичко-и тя е важен гост и тя е притеснена,а някоя друга приятелка,както в моя случай(шаферка).
Други въпроси? laugh laugh
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: септември 10, 2007, 10:59:18 »

и аз съм решила на шаферките да възложа задачките а не на кумата че тя милата каквато е притеснителна и ще е луднала в деня и направо не искам да я обременявамс  повече задасчи а и отново шаферките ще минават с нас за подаръците и ще носят нашите подаръчета за гостите кума и кумата доволно ще гледат отстрани и ще си почиват хапване пийване и спокойствие че не са отново в центъра на вниманието :laugh:а да попитам още нещо(мале много съм зле извинете ме)фотографа каза че се минава за подаръците след разчупването на питата при вас как беше и наистина така ли се прави или аз съм в грешка??
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: септември 10, 2007, 11:01:55 »

Мила какъв е тоя вашия фотограф?Аз до колкото знам питата се чупи в началото,а подаръците се събират по-към края когато минавате да се чукнете...
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: септември 10, 2007, 11:04:07 »

ами не знам така ни каза blum може би зависи много от това как ще протече дадената сватба pardon нали всяка е различна и сама за себе си good аз не зная кога се разчупва питата му с пита абе много съм зле нищичко не зная
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: септември 10, 2007, 11:13:55 »

Спокойно мила!На самия ден малко ще сте като мечки на синджир и кой на където ви дръпне,така че друг ще дърпа синджира... :laugh:Всичко ще си дойде на мястото! give_rose
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines