Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 15:25:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Събиране на подаръците от младоженците
с тост / по масите /
с коктейл /уелкъм дринк/
преди сватбата

Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Събиране на подаръците от младоженците  (Прочетена 160181 пъти)
 
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: август 29, 2007, 09:34:50 »

Ей,веднъж да сме на различно мнение! laugh
Аз не съм съгласна!Ние ще имаме предимно млади хора и те не са консервативни,а и като си го написал ясно на поканите какво толкова.А аз ще имам и шаферки,които ще помагат с настаняването по масите и ще показват "масата за пожелания".На вратата ще имаме и табло с разпределението на масите и така.А аз не се съмнявам,че ще има и хора,като бабите и дядовците,които може да държат и лично да ни ги дадат,но ще са единици и ще избегна мъкненето на кутии и опаковки и мушкането на банкноти и пликчета...
Така си го представям аз,а и съм го виждала на живо как става,така че съм по-спокойна така.Но пък вие ще имате двойно по-малко хора,а и ресторанта ви е по-събран.А и някои родители не го разбират това с масата.Ние сме си решили така и точка! tease
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #196 -: август 29, 2007, 09:44:43 »

 girl_in_love kiss2 girl_wink Точно така трябва да си е- както си решита мацка.
За твое съжаление не сме на различно мнение  blum Аз все още съм по за варианта с кутията обаче просто не мохахме да го организираме и да го напишем в поканите, а сега някак не върви да тръгна да им обяснявам на всички поотделно за кутията- така че ние оставаме на другия вариант  blum
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: август 29, 2007, 09:49:59 »

 laugh :laugh:Ами супер тогава-радвам се,че пак сме на едно мнение!Права си мила-няма как вече!
Абе с кутия,без кутия-подаръци ще има за всички от сърце!!! yahoo laugh
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: август 29, 2007, 13:38:34 »

да от Варна съм и аз много ще се радвам да се видим тричките някой път,след сватбите ви де, че сега ви е доста натоварено (извинявам се,че се отклонявам от темата)  DANCE Може да си пишем на личния да су уговорим нещо. А може и да пишете точно от колко и къде са вашите сватби ако мога да мина да ви видя от страни... yahoo
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: август 30, 2007, 20:28:23 »

И ние мислиме да имаме украсена маса за подаръци и пликчета smile И на ме ми се струва като просене да минавам и да събирам подаръци и пари smile Ще минем само да се чукнем с гостите  smile
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: август 30, 2007, 22:43:39 »

 Bravo *THUMBS*Радвам се,че и вие сте решили така.Аз ще ти разкажа дали ние сме имали проблеми с това :girl_wink:Ние днес си купихме малки картички със сватбен сюжет,от тези закачливите от 1 склад на едро(10 бр.-0,45лв!) и пликове за парите от Метро(100 бр.-към 2лв. и нещо!).И толкова.Тъкмо ще има картички и ако някой случайно не си носи за самия подарък,на мен ми се беше случило веднъж,много неприятно....а така ще ползва тези.
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: август 31, 2007, 17:26:28 »

Тони, ще чакам да кажеш как е минало smile
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: август 31, 2007, 20:16:23 »

Обезателно съкровища!Разчитайте на мен! kiss2
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #203 -: септември 04, 2007, 19:48:37 »

Е милички да кажа- не беше толкова страшно и неудобно колкото си мислех. Успяхме да се видим с всеки един гост по отделно и всеки да си ни пожелае каквото иска и да си поприказваме естествено- така че аз съм доволна. Обаче аз не отпивах от чашата защото точно тогава не ми беше добре, но милото пиеше всеики път и като свършихме обиколката каза че се е напил- и даже кумата му допълва чашата тъй като му свърши шампанското  Girl_hide danceg Иначе пликовете ги взимаше тя, ние само си говорихме с гостите и се смяхме, защото кумата беше много бърза- само докато се подадеше пликчето и се виждаше една много бърза ръка която го взима, обаче не можеш да разбереш откъде се  е появила  danceg
Активен
yanna
Ентусиаст
**
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: септември 05, 2007, 21:26:57 »

Сега и аз да споделя при нас как мина. Бях писала преди това, че с милото не искахме да минаваме по масите и много се чудехеме как да го направим. Преди ресторанта, аз помолих водещия да намери начин и когато настъпи момента, той каза че гостите могат да "поздравят" младоженците. Така всеки от тях намери време и начин, а ние двамата след това минахме и поздравихме всеки от тях поотделно.
После разбрах, че това много е допаднало и на самите гости.
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: септември 06, 2007, 10:38:40 »

Аз също не исках много да минаваме, но после като си говорихме с милото решихме да минем, за да можем да се чукнем с всеки и да си кажем по две три думички, все пак всеки е дошъл да ни види и да ни поздрави, и така решихме да ги уважим, хубавото беше, че имахме амо два подаръка /от едно и също семейство/ всичко друго беше пликчета, и помагачите не бяха затруднени с разнасяне на кашони smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: септември 06, 2007, 10:49:49 »

милото каза ти се поздравявай на мен да дават пликчетата и на всички снимки ще ми се вижда широката до уши мазникава усмивка естествено според дебелината на пликчетата laugh
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: септември 07, 2007, 21:46:03 »

Момичета вече мога да споделя с вас как мина "по нашият начин" с масата за подаръци.Искам да ви кажа,че се получи супер!Както и очаквах :girl_wink:Всички бяха запознати с процедурата от поканите,а и шаферките,които помагаха при настаняването са им напомняли.И така когато тръгнахме по масите да се чукнем с хората само им благодарихме и им поднасяхме нашият подарък за тях-елегантна картичка с наша снимка и благодарствено слово измислено от нас.Всички бяха очаровани и приятно изненадани.Имаше само няколко пликчета и букета,които кумата отнесе елегантно(тя вървече след нас с картичките на поднос).Оказа се,че отворът на кутията за пликове бил тесен на ширина  за някои пликове и за това.Така че съобразете този отвор на ви е достатъчно дълъг и за по-нестандартни пликове!Но определено стана доста по-европейско и стилно така-поне според мен!А и хората с по-големите и тежки подаръци не се чудиха как да го вдигат и поднасят,че недай се боже и да се сецнат laugh
Та който е решил да го направи така да действа смело *THUMBS*Ако имате въпроси-на среща съм! girl_wink
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: септември 07, 2007, 21:51:19 »

чудесно мила радвам се че всичко е минало както си планирала(еее сега един отвор ли ще те притеснява laugh)чудесно е че си щастлива и всичко се е получило както си го мечтала
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: септември 07, 2007, 21:55:46 »

 :*Така е мила-никакъв отвор не ме притеснява,а и дай боже повече такива "големи" пликчета laugh
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines