Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 17:36:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Събиране на подаръците от младоженците
с тост / по масите /
с коктейл /уелкъм дринк/
преди сватбата

Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Събиране на подаръците от младоженците  (Прочетена 160252 пъти)
 
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #180 -: август 09, 2007, 08:38:49 »

Бялото вино също е много добър избор. Аз даже бих предпочела бяло вино, но това си е лично мое мнените  good Ние също смятаме да черпим гостите с шампанско и бяло вино в кръстниците, но тя ще си вика кетъринга от работа и те ще донесат чаши   girl_wink
Но ти не се притеснявай- аз бях вече на две сватби където пихме бяло вино вместо шампанско и да ти кажа нямаше някой недоволен smile Всички много се забавляваха и докато си отпиваха си бъбреха с другите госи smile Каквото и да решиш ще се получи добре Wink
Няма ли откъде да се вземат повече чаши- ако искаш много да е точно шампанско?
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: август 09, 2007, 08:45:01 »

Здравейте и от мен!И ние с Милото имахме идея да посрещнем  гостите си с чаша шампанско още при влизането в ресторанта и така и да си получим подаръците,но в ресторанта не разполагат с такава бройка.Вчера бях  в ресторанта и ми казаха,че имат достатъчно чаши за бяло и червено вино и се замислих дали да не сменим шампанското с бяло вино.Помагайте,споделете и вашето мнение. girl_wink

на мен тази идея така и не ми допадна !! докато посрещате гостите , те на опашка ли ще се нареждат ???  *db*а и няма да са всички ! пристигат в различно време, някой закъснял и т.н. smile + това при нас има традиция младоженците да влизат последни и всички гости да ги посрещнат ! но това все пак си е мое мнение и вие си знате най-добре smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: август 09, 2007, 08:50:03 »

и аз го мислех но няма как да стане не мога да карам хората да се наредят на опашка вие представяте ли си(момичата които сте били в Форум Централ  или там ще ви е сватбата а за другите ще кажа че не е дълъг коридора м/у ресторанта и входа на хотела)да накарам 120 човека да се редят като пенсионери за топъл хляб с купони за да ни поздравят и да им отделим времеи подаръците и докато се настани и полседния гост...малиии то ще мине времето за престоя в ресторанта а пък то е 5ч само..е явно е че ще останем още и ще доплащаме но все пак  не мисля че е удобно то е хубаво като замисъл но ако са по-малко гостите good идеята с виното ми харесва какво какво като не е шампанско пак е тържествено и изискано DANCE
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: август 09, 2007, 08:51:22 »

и аз го мислех но няма как да стане не мога да карам хората да се наредят на опашка вие представяте ли си(момичата които сте били в Форум Централ  или там ще ви е сватбата а за другите ще кажа че не е дълъг коридора м/у ресторанта и входа на хотела)да накарам 120 човека да се редят като пенсионери за топъл хляб с купони за да ни поздравят и да им отделим времеи подаръците и докато се настани и полседния гост...малиии то ще мине времето за престоя в ресторанта а пък то е 5ч само..е явно е че ще останем още и ще доплащаме но все пак  не мисля че е удобно то е хубаво като замисъл но ако са по-малко гостите good идеята с виното ми харесва какво какво като не е шампанско пак е тържествено и изискано DANCE

имено това имах впредвид тъй като съдя по нашата сватба и не можех да накарам 100 човека да стоят прави smile
Активен
vanilla
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #184 -: август 21, 2007, 08:48:30 »

Здравей, аз съм писала по темата и на друго място, но аз лично си реших въпроса по много лесен и хитър начин Wink Оказа се, че във Варна вече има една фирма, която ти прави сватбена листа - при тях има почти всичко - от сервизи и други подобни глупости до почивки и екскурзии  smile избрахме си толкова много неща, от които имахме нужда! после те разпратиха списъка на гостите и готиното е, че можеш да си получиш подаръците направо вкъщи!!! както ти искаш - така си спестявам червенето по масите и мъкненето на подаръците до нас, а и гостите ми не се чудиха какво да ми купят Wink
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: август 21, 2007, 13:08:26 »

ние си събрах ме подаръчице от гостите по стандартния начин и така успяхме да поздравим и благодарим на всички и едновременно с това си подарихме и нашите подаръчета girl_wink
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: август 21, 2007, 20:36:25 »

много правилно мила аз съм ЗА да се прави по този начин не изглежда все едно отиваш да си просиш подаръка(все пак и ти даваш по нещичко)а и отделяш внимание на всеки гост по отделно снимки целувки това онова.аз с моите толкова гости ще трябва да почна от влизането в ресторанта laugh
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #187 -: август 21, 2007, 20:45:12 »

И аз колкото повече мисля реших че този вариант и за мен ще е най- удачен. Ние бяхме против обикалянето точно заради това- че ни е неудобно- все едно си просим нещо или все едно гостите си плащат затова че са били поканени Girl_hide Обаче сега като ви чета и колкото повече си мисля- ми става ясно че това е много хубав начин. Хем те ти дават нещо хем ти им подаряваш- като благодарност за това, че са те уважили- а пък и хората наистина   си чакат тази обиколка.  Girl_sing
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: август 21, 2007, 20:54:16 »

Искам да ви кажа че за гостите е супер яко да обиколите и лично да ги поздравите, не че ние не го правихме и през останалото време, особено Боби... но някак си им е драго всеки да си каже лично по нещо и да си даде лично подаръка, пликчето и да ви целуне!  good

Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: август 22, 2007, 10:15:37 »

Искам да ви кажа че за гостите е супер яко да обиколите и лично да ги поздравите, не че ние не го правихме и през останалото време, особено Боби... но някак си им е драго всеки да си каже лично по нещо и да си даде лично подаръка, пликчето и да ви целуне!  good


абсолютно съм съгласна
а и от години се прави така, така че няма нищо срамно
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: август 28, 2007, 14:30:23 »

не се бях замисляла за подаръците и за това кога и как ще ги събираме,трябва да обсъдим с милото, но то така или иначе ще обиколим ресторанта, за да поздравим хората, че нали са на сватба и трябва да видя младоженците поне за малко по отблизо и да си поприказват с тях... smile Така че наистина това е най-удачният вариант  good
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: август 28, 2007, 20:16:59 »

Сега ще ви кажа какво решихме да направим ние:
Ще имаме украсена маса за подаръците,на която ще има кутия и за пликовете.А на масата ще сложим и празни картички, пликове и химикал.Това по етикет задължително се споменава и в поканата,та да не се чудят гостите.А по някое време ще минем по масите само за да се чукнем и да благодарим на гостите като им подарим и нашите подаръчета,които ще са благодарствени картички с  наша снимка от по-раншната фотосесия.Били сме такава сватба и процедурата беше подобна-оказа се много удачно и приятно.А и винаги съм искала да избегна момента със събирането на подаръците по масите.Не искам да убидя никой,но на мен ми се струва като просене и би ми било много неудобно...Но това ис е чисто нашия избор.Споделям го в случай,че някой го интересува този вариант girl_wink
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: август 29, 2007, 08:37:34 »

 Girl_sing лелеееееееее Тони ти пак имаш невероятни идеи!!!!Незнам какво да кажа вече освен, че мисля, че няма начин твоята сватба да не е невероятна след като всичко е толкова изпипано и оригинално!!!!!!!!Браво  Bravo Bravo Bravo Ще споделя тази идея с милото и може и ние така да направим...
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: август 29, 2007, 08:42:55 »

Благодаря ти съкровище! give_rose blushПросто съм ходила на страшно много сватби и съм си подбрала по нещо от всяка и то такива неща,които знам,че се получават!А и миналата година когато бях кума направих и много работи самичка,та вече може да се каже че имам опит....
Като мине и сватбата мога да ти кажа и впечатленията на гостите и как се е получило.аз поне съм искрена и можете да разчитате на мен да ви кажа кое ми се е получило и кое не girl_wink
didi_vla1983 Нали си от Варна?Бихме могли да се видим някой път,и с Веси(с нея си излизаме) и особено след сватбите ни ще можем доста да ти помогнем за твоята!А ти разказвай до къде си стигнала с подготовката! girl_wink
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #194 -: август 29, 2007, 08:56:50 »

И ние с милото си мислехме отначалото подобен вариант като на tonitta обаче в крайна сметка ще си обикаляме по масите- да не затормозяваме хората с още новости. Както се оказа като си направиш сватбата малко по- различно от старите обичаи и хвърляш всички в голям смут  Girl_hide smile
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines