Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 21:25:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Събиране на подаръците от младоженците
с тост / по масите /
с коктейл /уелкъм дринк/
преди сватбата

Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Събиране на подаръците от младоженците  (Прочетена 160331 пъти)
 
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: март 27, 2007, 10:45:02 »

Леле,възможно ли еда има такива хора? P-(Аз бих ги убила след това!!! beating beating beating
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: март 27, 2007, 10:47:40 »

ааа стига бе  tuktuk цял телевизор?!!!??? уау доста сръчен персонал е имало това заведение.
 Аз досега обмислях, този проблем с масата за поаръци.
Май след като ги получим ще трябва щафера и шаферката, т.е. сестра ми и брата на годеникът ми да ги изнесат от ресторанта в стаите  pardon, тъй като ние няма да имаме визуален контакт с масата за подаръци.

Със сигурност най-добре е да изнесете подаръците някъде, особено щом няма да ги виждате! Ние имахме само няколко подаръка (повечето гости даваха пликчета с пари), но масата беше пред погледа ни точно до дансинга  Curtsey А парите ги пазеше бащата на милото, защото и без това не ставаше да танцува и бяха в сигурни ръце  girl_wink
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: март 29, 2007, 10:57:04 »

Честно казано и аз много не харесвам идеята да се минава по масите, но майка ми ме убеди, че това знак на увежение към гостите. Това е единствената възможност да обърнеш внимание на всички гости. Лично аз предпочитам да ни се подарят пари, тъй като с котаракът ще живеем в Щатите и представете си да помъкнем, тостери, сервизи и т.н.
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: март 31, 2007, 14:30:45 »

аз също мисля,че трябва да се уважат гостите и да ти дадат лично това,което са си наумили иначе поне аз така мисля ще стане голяма бъркотия-ти получи ли подаръка ама хареса ли ти и тн. така че може и пликче да е може и пералня да , може и картичка да е но трябва лично да си я получих.Аз даже съм намислила и дали да не подаря и нашите подаръци когато всеки подарява нашия - така ще е по-мило и ще се види,че и ние ги уважаваме,а не да стоят по масите .Има време и това ще го реша
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: март 31, 2007, 14:32:06 »

Аз даже съм намислила и дали да не подаря и нашите подаръци когато всеки подарява нашия - така ще е по-мило и ще се види,че и ние ги уважаваме,а не да стоят по масите .Има време и това ще го реша
да това е добра идея good
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: април 01, 2007, 16:31:19 »

И аз смятам , че е по-уважително подаръците лично да се поднесат на гостите.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: април 01, 2007, 21:09:17 »

Ето как беше при нас.В момента в който ни подаряват пликчето  blush и ние подаряваме нашето подаръче и всичко става много дискретно.На тази снимка според мен се вижда много добре как става упражнението. :girl_wink:Дано да съм полезна give_rose


* IMG_1893.JPG (57.39 KB, 448x295 - видяно 343 пъти.)
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: април 01, 2007, 21:20:49 »

Чудесна идея Фиби
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: април 02, 2007, 14:47:21 »

Така ми изглежда много добре!!! Bravo  fiibi_bg
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: април 04, 2007, 14:55:05 »

Не изглежда страшно fibi  smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: април 04, 2007, 20:17:01 »

Не изглежда страшно fibi  smile
А и не беше страшно,наистина girl_wink!Получи се много дискретно.Никой не е размахвал петдесетолевки и подаръци.Само по едно Наздраве! и докато си кажеш по 2-3 думи със всеки и изслушаш пожеланията и се разменят подаръчетата!Успех!
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: април 05, 2007, 10:00:07 »

Благодаря ти , ще докладвам как е минало след 1.07.  girl_in_love
Активен
zaharche
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #132 -: май 06, 2007, 13:35:23 »


Здравейте приятели,сватбари,сватбарки и всички, които са на тази вълна.Нашата организация около сватбата е почти на края и вече сме направо уморени(приятно).Точно 6 месеца траеше всичко от първият момент (от както се сгодихме)До 20.05.07 остават броени дни а остана само един нерешен въпрос.Междо другото Аз съм младоженеца ,но пиша от името на булката.На нея много и се иска да ''избягаме'' от стандартната процедура с минаването покраи гостите за получаване на подаръците и за това ви моля ако някой има някакв идея как по друг начин може да се режисира този комплициран момент.Ще се радвам на всякакви атрактивни предложения от ваша страна.
Благодарая Ви Предварително Dance
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: май 12, 2007, 00:37:19 »

Аз също имам въпрос. Как да кажем дискретно на всички гости, че предпочитаме пари, вместо материални подаръци, без да звучи нахално. Събираме за кола, а пък ми е малко неудобно да искам само пари от хората. Кажете ми как да помоля за това? Как да ги предопредя предварително?
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: май 12, 2007, 02:56:12 »

Аз също имам въпрос. Как да кажем дискретно на всички гости, че предпочитаме пари, вместо материални подаръци, без да звучи нахално. Събираме за кола, а пък ми е малко неудобно да искам само пари от хората. Кажете ми как да помоля за това? Как да ги предопредя предварително?
Мисля че има идеи в темичката за поканите.Да вмъкнеш оригинален текст че предпочитате парички вместо подаръци!Успех!  good
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines