Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 15:41:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето - колички, креватчета, дрешк  (Прочетена 175985 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: май 11, 2009, 13:16:14 »

Искам да купиме подвижна кошара. От тези за игра и спане, които са сгъваеми. Моля, препоръчайте какви изисквания трябва да имам към нея и да ми препоръчате някое моделче !!!!!!!!  give_rose
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: май 11, 2009, 13:33:13 »

Ели, ние сме с такава кошара. Повечето са с еднакви характеристики. нашата е подобна на тази.. съвсем малки разлики има http://family-bg.com/prX_1037.htm Става и за люлка и е на 2 нива. Като цяло съм доволна от нея, въпреки, че не я исках в началото  smile
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #377 -: май 11, 2009, 13:38:49 »

Nataliya аз съм взела няколко комплекта на Bebetto и на Caramel, която също е турска марка, памукът им е много по-хубав от някои български - Вис Виталис например или Сани.
За матрак- ние сме избрали бебешкия на Магнифлекс. Преди година и половина купихме такъв на кръщелника и са много доволни  good
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: май 11, 2009, 13:39:28 »

Много често виждам в магазините бебешки дрешки на Bebetto, както и на други турски производители. Чудя се дали са качестени? Вие предпочитали ли сте определена марка?  crazy
Другото, за което се чудя е какъв матрак за леглото да вземем. Чета различни мнения.
Има много качествени турски дрехи и Bebetto са едни от тях. Аз лично не съм купувала, но материите им са страхотни, много са мекички и има добри отзиви за тях.  good Купувала съм други турски дрешки, но не помня марка. Дрехите на Azis също знам че са хубави.  good
Аз по принцип харесвам българските, но нямам предпочитания към определе марка - просто гледам каква е материята, защото някои не са толкова хубави.  pardon
Искам да купиме подвижна кошара. От тези за игра и спане, които са сгъваеми. Моля, препоръчайте какви изисквания трябва да имам към нея и да ми препоръчате някое моделче !!!!!!!!  give_rose
И аз се бях наканила да купуваме такава кошарка, но засега се отказахме, защото незнам колко ще я използваме, а и можем да вземем ако се наложи от етърва ми за малко. За марка или модел незнам, но една приятелка ме посъветва да гледам да е с цип отрстрани, за да може като порасне детето да не го вдигаш и слагаш вътре, а само да си влиза в кошарата.  good Ако отсега ще я ползвате, може да си вземете такава с две нива, но за по-нататък няма смисъл, защото е опасно като почне детето да се върти и става.  pardon
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: май 11, 2009, 14:16:32 »

Много често виждам в магазините бебешки дрешки на Bebetto, както и на други турски производители. Чудя се дали са качестени? Вие предпочитали ли сте определена марка?  crazy
Другото, за което се чудя е какъв матрак за леглото да вземем. Чета различни мнения.

Ние имаме едно портбебе,на тазо фирма (купено е от Израел,обаче, незнам дали има значение), ползваме го от както се е родил Коско и още изглежда като току-що купено, а сигурно е прано поне 30 пъти! good
Сега мисля да си вземе и една чанта за количката (по-голяма) пак на тази фирма, чест казано съм доволна от тази фирма!

Иначе и аз като Мария гледам най-вече материята!! good 
И аз предпочитам българските дрешки, които също са многокачествени! good
На "Бенетон", също са хубави нещата и не са скъпи, в смисъл ризка за Коско (за 2г.) е 24 лв., толкова е и в кварталния магазин! Wink Предпочитам като давам пари, да е за нещо по-качествено, като мога да избирам и цената е еднаква! Wink good

Също така има качествени дрешки на една друга фирма, чийто материи са чудесни и не се развличат след 5 пранета, името е "Name it" good
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: май 11, 2009, 21:09:00 »

мили мами има ли нчкъде из темата подробен списък за необходимите неща, които се купуват преди да се роди бебючето, както и за първич месец? Ш какво количество от дрешките, както и какши по-точно blush blush
малко са ми неориентирани въпросите, но наистина не съм наясно, но и време имам още girl_wink

Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: май 11, 2009, 21:21:53 »

Валенце има доста примерни списъци из нета, въпроса е да си подбереш от тях каквото наистина смяташ за нужно, защото някои са пълни с излишни поне според мен неща. Ето някои линкове към подобни списъци:
 цък
тук
тук
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: май 11, 2009, 22:03:47 »

мерси много, Захира! give_rose
така поне малко добих представ blushа
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: май 11, 2009, 22:20:56 »

Наталия дрешките на "Бебето","Карамел","Фокс бейби","Бенетон" са много качествени  good
Аз най-доволна съм от тези 4-ри,защото повечето ни дрешки са от там  smile
Имаме разбира се и най-обикновени български ....никаква марка и пак са много добри,просто материята трябва да е хубава,най-вече памучна  Yes
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: май 11, 2009, 23:02:48 »

Момичета, чета че обсъждате дрешки, обаче аз имам един въпрос свързан с количките. Някоя от вас ползва ли количка Бертони. Една приятелка е харесала Бертони плазма 2009, ама никоя от нашите приятелки не е ползвала Бертони и незнаем дали е сигурна и комфортна за бебето. Ако можете помогнете ми! Дори и ваши познати да имат количка такава марка пак е нещо. give_rose
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: май 12, 2009, 00:03:43 »

Рени, днес бях в един магазин да гледам за количка и едно семейство питаха именно за тази количка и се заслушах в продавачката. Тя каза, че доста се купува и засега (модела е доста нов) няма рекламации, но отрицателното нещо е това, че летния кош няма пълно легнало положение, а като се слага детето назад да легне се върти целия кош и така дупето му остава в ниското, а главата и краката на високо (дано ме разбра какво искам да кажа), но все още няма лични отзиви за летния кош, тъй като той тепърва ще се ползва. Имайки предвид, че количката е модел от 2009 г., не се знае въобще колко хора са ползвали летния кош, а и срока на използване до сега е малък.  pardon
Това е, което аз мога да кажа по въпроса и то без да съм се интересувала. Дано има някой, който ти даде повече информация и мнение.  good
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: май 12, 2009, 10:24:26 »

Мацки, онова нещо, дето ще ми замести чадърчето - пусках фото по-горе - ПРИСТИГНА току що. В сгънато положение е супер компактно и е не по-голямо от списание. Има си найлонова чантичка с копчета, да стои в багажника когато не се ползва. В разгънато е доста голямо, от една такава лигава изкуствена материя, но още не съм го сложила на количката, за да ви покажа фото. Скоро и това ще стане. Но изглежда доста надеждно.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #387 -: май 12, 2009, 12:44:24 »

Знаете ли,че има Baby Mall?! Намирал се в сградата на Арон-Люлин в София. Някой да е ходил?
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: май 12, 2009, 12:53:24 »

Да, аз ходих в т.нар. Baby Mall. Има доста неща-колички, кошари, малко дрешки, аксесоари, бебешки храни. Не е лош, но като цяло очаквах като за "MALL" да е по-голям като размери и по-богат като разнообразие.  pardon
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: май 12, 2009, 14:09:20 »

Знаете ли,че има Baby Mall?! Намирал се в сградата на Арон-Люлин в София. Някой да е ходил?
Дам посетих го вече нали е на 2 крачки от нас .....
Ами много ми хареса има супер голямо разнообразие на колички,кошари,столчета за кола,хранене и мноогоо дрешки,храни и играчки,добре зареден и на прилични цени
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines