Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:55:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето - колички, креватчета, дрешк  (Прочетена 180698 пъти)
 
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: май 07, 2009, 13:58:10 »

Нати, аз се двоумях именно м/у чиполиното и Виктория. Виктория-та в летния си вариант не може да се вози така, че бебето да гледа към майката, което лично мен не ме устройва  pardon Иначе се вози доста лесно ( в магазина я бутах  blum ), но пък е и 13 кг... а като добавиш и малкото човече вътре.....  Аз много се бях навила да я вземем ( и то доста отдавна), но се отказах точно по тези причини  pardon 
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: май 07, 2009, 14:33:44 »

На нас ни показаха, че и при летния вариант може бебето да гледа към майката. Само че не се върти дръжката, а са сменя мястото на сенника от другата страна и основата се изправя.
Аз искам големи и стабилни гуми, защото разходките ни, живот и здраве ще са в есенно зимния сезон. Явно ще трябва да се примиря с теглото.  pardon
Благодаря ви за мненията give_rose
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: май 09, 2009, 18:19:43 »

Аз вече почти 100% съм се спряла на Пег Перего Уно. Две неща ме притесняват - първото - наистина като бебето е обърнато към майката, малките колелца са отвътре и ми се вижда мааалко по-неудобно за управление, ама вярвам, че се свиква. Другото е двоумението ми - трябва ли да има кош за новородено или не е задължително? Тази количка се води комбинирана, но някои продавачи ме съветват да си избера друг модел, защото като е новородено бебето си било по-добре да е в кош за новородени, да е в пълно легнали положение и т.н. поне 4-5 месеца. И не знам. Ама мъжът ми толкова я хареса, особено след като в един магазин във Варна продавачката ни направи пълна демонстрация на всички възможности - и двамата с мъжа ми я сгъваха, разгъваха, де що имаше за откопчаване и сваляне и променяне - всичко ни стана ясно.

Само тоя кош за новородено... huhhuh.gif
Активен
zubizub
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #363 -: май 09, 2009, 19:57:18 »

това е моето производство за бебешока http://www.snimka.bg/album.php?album_id=330279
 give_rose
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: май 09, 2009, 19:58:30 »

no4ko24,доколкото знам Уното има напълно легнало положение,тя се води 0+ нали?Толкова майки познавам с такава количка и си ги ползват от новородени.Тя е много масова количка,аз много я харесвам.Като е легнала с разните му там покривала е толкова закрита и напълно подходяща за малки бебета.Не се подвеждай по думите на някои продавачки nea
Незнам по колко върви Уното сега,но аз бих ти препоръчала този модел на Пег Перего,страхотен е

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/3_15/products_id/5570

Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: май 09, 2009, 20:39:49 »

 Нора, Пег Перего Уно има напълно легнало положение. Както е казала сиска, много добре се затваря покривалото и бебето е защитено отвсякъде. А също писах по-горе, управлението на количката, когато е обърната дръжката не е никакъв проблем good
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: май 09, 2009, 22:40:07 »

Аз също съм на вълна лятна количка, защото нашата е много тежка и вече ми е доста трудно да се движа с нея, защото няма въртящи се гуми.  angry И аз като Мими Рашкова гледах Омниа на Чиполино, въпреки, че не ми се иска много тази марка, но пък е много лека и компактна за сгъване, което много ме интересува, а и не ми се дават много пари за количка като се има предвид, че детето вече е по-голямо. Тези, които Мими е показала са старите модели и са без борд (много ми е странно това) crazy докато новите модели имат.  good Все пак няма да е съвсем лятна количката, за да може да я ползваме и другата зима, така че пак ще е комбинирана, но май са ми много изискванията та ще видим какво ще открием.  Girl_hide Засега разглеждам в интернет, но като имаме възможност трябва да обиколим директно магазините, за да ги видим на живо.  pardon
За чадърите съм се наканила тази година да купя, но изчаквам да видя каква ще ни е новата количка. Миналата година докато се наканя и бяха свършили тези дето исках в близките магазини, а и Жорко беше само легнал и някак си минахме и без чадър, но ми се иска да му предпазвам лицето от пряка слънчева светлина, за да не изгори или направи алергия от слънцето.  angry
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: май 10, 2009, 08:30:28 »

Mime,ще ти покажа една количка на Джордани,много е хубава.Роси има такава и е супер доволна,удобна е и на Крис,багажника е огромен,досега не съм виждала толкова голям.Тя е комбинирана и става и за зимата,тъй като има покривало!Цената й е доста добра -230лв.Ето я:
 
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/3_171/products_id/7556


Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: май 10, 2009, 09:30:41 »

Сисе, това е другата количка, която харесах, но не съм я виждала на живо.  good
Даже повече ми харесва, защото е с една дръжка, която се регулира, а и по принцип е по-добра марка. Ще видя къде я има да я пробвам и дали половинката ще я удобри, защото имаме предложение от сестра му да ни даде нейната, но тя е по-ниска и мисля, че няма да ми е удобна, защото така или иначе аз имам доста проблеми с кръста.  angry Само не мога да разбера колко килограма тежи.  pardon
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: май 10, 2009, 09:33:33 »

Наблюдения от Джордани - след 2-3 месеца се разскърцват невъобразимо.
Но може и просто моята позната да е попаднала на нечитав екземпляр.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: май 10, 2009, 09:36:47 »

Наблюдения от Джордани - след 2-3 месеца се разскърцват невъобразимо.
Но може и просто моята позната да е попаднала на нечитав екземпляр.
Това ме учудва, защото имам приятелка ,която е с такава количка от началото, а малката вече е на 1 г и 2 м и количката не е мръднала  good, а и двете й сестри са били с такива кколички за децата и казва, че са много доволни. Аз само от нея имам наблюдения за марката, но както при всяко нещо винаги има изключения и си е до късмет.  pardon
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: май 10, 2009, 09:41:14 »

Цитат
амо не мога да разбера колко килограма тежи.
Мисля,че е към 7-8кг.,но може и да греша pardon
За разкърцване..не съм чувала да има някой такива оплаквания от марката!Може твоята приятелка да е "уцелила" huhhuh.gif
« Последна редакция: май 10, 2009, 09:46:52 от сиска » Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: май 10, 2009, 14:48:58 »

Аз да споделя,че купих чадърче за количката на Йоанна и съм страшно доволна  good
Количката е Чиполино Пуки и чадърчето също е Чиполино в същия червен цвят  yahoo
Активен
Мими Рашкова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 562


Едно щастливо семейство!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: май 10, 2009, 15:08:19 »

Миме, що се отнася до Чиполино Омния, аз ходих в магазин и я гледах, даже я и бутах. Чесно казано наистина е много лекичка и маневрена. Но наистина като я купувам, ще гледам да има борд, че иначе ще има да правим каваци
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: май 11, 2009, 13:03:24 »

Много често виждам в магазините бебешки дрешки на Bebetto, както и на други турски производители. Чудя се дали са качестени? Вие предпочитали ли сте определена марка?  crazy
Другото, за което се чудя е какъв матрак за леглото да вземем. Чета различни мнения.
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines