Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 15:27:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето - колички, креватчета, дрешк  (Прочетена 180712 пъти)
 
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: май 05, 2009, 16:00:21 »

Мацки, преди малко взехме на беб нова количка от Вис Виталис и аз съм  yahoo yahoo yahoo Yes Yes Yes danceg danceg danceg Не мога да си намеря място от кеф  tease
Количката е модел "Ултра" на Чиполино (колебаехме се м/у нея и Кенгуру "Виктория", но чиполиното е с подвижна дръжка и бебето може да гледа към майката във всяка позиция и това надделя в избора  girl_wink ). Ето я - и ние взехме синя . С нея има и дъждобран , което доста ме зарадва  Girl_hide
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/popup_image.php/pID/7001

« Последна редакция: май 05, 2009, 21:21:35 от Петето » Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: май 05, 2009, 19:03:32 »

ЧЕСТИТО , със здраве да си я ползвате! Аз от Чиполино съм много доволна , леко и безаварийно  Bravo
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: май 05, 2009, 21:03:27 »

Пете честита придобивка  give_rose

Имам въпрос ...относно чадърчетата за колички.Вършат ли някаква работа?И ако да,трябва ми червен,подходящ за количка Чиполино Пуки  smile
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: май 05, 2009, 21:06:41 »

Вършат да..за чадърите става въпрос.Миналото лято имахме,онзи ден му купих нов на Чиполино,с нов дизайн са и нови разцветки.Долу щипката е с по-различен захват и стана за нашата количка.
Данитка щом ти трябва за Чиполино,този идеално ще ви пасне,а червен цвят няма как да няма Wink

Ето за ТОЗИ модел говоря.
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: май 05, 2009, 21:09:24 »

Мариянка, Дани, благодаря  give_rose

Относно чадърите, аз мислех да взимам, ама нещо се отказах...
сега като чета поста на Сиска обаче, започнах пак да се замислям  crazy
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: май 05, 2009, 21:13:18 »

И миналото лято и сега го купих с идеята да не му пече слънцето на лицето,тъй като е доста бял и с проблемна кожа.Иначе на него не му пречи слънцето,нито като е буден ,нито докато спи.Слагам му една шапка с козирка и е Ок,но чадъра го разпъвам за да не го напича директно слънцето по лицето,още повече,че ние сме по цял ден навън.
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: май 06, 2009, 18:07:33 »

Полезни са, признавам, ама са ми тооооооооооооооолкова грозни.... като някакъв стърчащ такъв елемент, незнам , не ми харесва, но пък кажи речи нямат алтернатива. Аз съм си поръчала от един английски сайт нещо като сенник, който се монтира върху сенника на количката и се разпъва много надолу, незнам как да го обясня.... Ако и когато пристигне ще го покажа, ако не пристигне ще пия една вода и ще купя чадър.
Сисе, и ние сме по цял ден навън и затова вече тр да се организирам за нещо предпазващо от слънцето. Аз още и слънцезащитен крем не съм купила, абе мани, голяма съм патка.....

Ето това е нещото, което очаквам.


* p_ray_angles.gif (8.87 KB, 96x132 - видяно 3353 пъти.)
Активен
Мими Рашкова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 562


Едно щастливо семейство!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: май 06, 2009, 19:58:26 »

Момичета помощщщщщщщщщщщщщ  girl_impossible girl_impossible girl_impossible

Общо взето се чудя дали да купя лятна количка на малката

В момента съм с тази.



Все още малката се побира и има дори мегдан да расте

Но съм си харесала или тази:



или тази:



Оф не зная. Вие какво ще ме посъветвате?

А що се отнася до чадърчетата - аз съм бясна. Онзи ден купих на Кангароо - какъвто модел е и количката и хич не може да се застопори. Все пада. Ужас. Добре че сенника на количката се наклонява доста напред и съвсем спокойно я предпазва от слънцето
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: май 06, 2009, 20:15:12 »

Мими аз имам тази, от която Чиполино за взаимствали едно към едно. Много съм доволна от нея, супер лека е, широка е, има си чувалче, дъждобран, върви си през неравните пътища и супер леко се управлява. Но за чиполинската незнам, сигурно е същата. pardon Намерете петте разлики. blum


* zia_black.jpg (20.11 KB, 375x375 - видяно 3691 пъти.)
« Последна редакция: май 06, 2009, 20:18:55 от Алексчето » Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: май 06, 2009, 20:16:46 »

Мими сигурна ли си,че ще ти в необходима още една количка  pardon
То и аз мислех да взимам,но май се отказах,пък и твойта е била с цяла дръжка,а тези,които показваш са с 2,та мисълта ми е,ако си свикнала,май няма да ти е удобно  tease
Активен
Мими Рашкова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 562


Едно щастливо семейство!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: май 06, 2009, 20:17:50 »

Оффффф Алексче, аз съм супер доволна от Кангаро-то, но сега се заинатих и май другия месец ще я купя!
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: май 07, 2009, 09:57:54 »

По въпроса за количките ние почти сме се спряли на Кенгуру Виктория, но ако някой има преки впечатления от нея ще се радвам да сподели.  smile http://www.moebebe.com/catalog/product_info.php?products_id=263] [url]http://www.moebebe.com/catalog/product_info.php?products_id=263[/url]Мисля да вземем към нея и коша за новородено и столчето за кола.

Първоначално фаворит ми беше Пег Перего Уно, обаче се оказа че когато бебето гледа към майката водещите въртящи се колела остават отзад и в магазина тотално не успях да я управлявам. blush
Искам да ви питам, когато количката има кош за новородено, той по принцип в багажника на колата ли трябва да се прибира, ако се събира, или се откача всеки път и е на задната седлка? crazy
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: май 07, 2009, 10:03:14 »

Ей,Ина..това е много тарикатско.Казвай бързо от къде го чакаш да пристигне туй чудо, колко пари ще ти излезе и какви цветове има.Тук в Бг няма ли го?Айде чакам да раздуеш,че ме заинтригува smile
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: май 07, 2009, 10:05:33 »

За коша за новородено ти си преценяваш. Може и в колата да го ползваш да лежи бебчо в него, но на мен лично ми е по-удобно сточето за кола. А и все пак то е направено според изискванията за безопастност и е вързано с колани, та не дай си Боже ако стане нещо до някаква степен ще предпази бебето. Една моя приятелка пък предпочита да возят бебето в коша от количката  pardon Ти сама ще решиш кой вариант е по-удачен за теб.
А иначе кумата ми е с такава количка. Доволна е от нея по принцип. Единственият й недостаък е, че е малко тежичка.
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: май 07, 2009, 13:24:34 »

 Пете, честита количка, много е хубав този модел, със здраве да си возите Гого в нея Bravo
 Наталия, аз съм с Пег Перего Уно и нямам проблем с управлението, само първият път ми беше неудобно, но аз не бях бутала никаква количка до сега smile
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines