Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 17:30:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето - колички, креватчета, дрешк  (Прочетена 180717 пъти)
 
paolla
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: май 02, 2009, 15:55:28 »

сиска,  защо откъм качество си разочарована от това легълце Дибо?
Активен
Kassi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 117


Нашето съкровище, Валентин


« Отговор #331 -: май 02, 2009, 19:15:15 »

Ние си избрахме тази кошара и в понеделник ще ни я донесат.Кажете ако имате наблюдение доволни ли сте,аз имам 2 приятелки със същата и са много доволни но те я ползват от около 8-10 месеца а незнам дали е стабилна за по -дълго време.


* adelina_braun.jpg (46.11 KB, 444x286 - видяно 264 пъти.)
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: май 02, 2009, 20:07:37 »

Kassi  определено е стабилно това легло. Сестра ми го има и аз го имам, както и много момичета от форума. Няма да съжалявате.  good

и между другото, Тонита този модел който имаме е по-ниския, в Образцов дом имат май и двата. По-високия е определено за родители над 1,80 височина.
« Последна редакция: май 02, 2009, 20:11:59 от Юлия » Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: май 02, 2009, 21:04:10 »

Ех,ама страшни сте! give_rose give_rose give_rose
Ина сега не мога да се сетя за кои легълца говориш и определено ще ги потърся в нета!
KlaraFina   направо останах  ohmyот подробната информация-ще ни е много от полза,явно в чужбина хората си имат изисквания и стандарти за всичко,а тук май можем да разчитаме само на опита на другите,за да преценим кое какво качество и стандарт е pardon
Сиска с мъжа ми гледахме точно този модел и то искаме легълцето да е в жълто и оранжево :PТака че и мен ме интересува какво в качетсовто не ти харесва.
Kassi   това беше другият модел,който гледахме май в нета и какато казва Юлето смятаме да посетим "Образцов дом" да разгледаме и там какво има girl_wink
Много ми е плезна вашето мнение,така че после се надявам да помагате и за количката,че като гледам и там какво чудене е.....Ама поне съм сортирала мненията ви до този момент girl_wink
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: май 02, 2009, 21:09:42 »

Тонита леглото беше по-ефтино в Биберон до х-л Черно море. Малка размика, но с нея можете да купите още нещо. Само дето не знам сега дали има разлика в цената още.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: май 02, 2009, 21:45:55 »

И ние имаме същото легло и в същите светове като на Сиска и аз съм много,ама много доволна   good Но все пак тя го ползва малко по-дълго от мен и дА каже от какво не е доволна  pardon
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: май 03, 2009, 09:03:02 »

Ще ви кажа от какво се разочаровах....
1) още преди 2-3м. решетката точно посредата се пукна ,тук  се вижда как сме я "бинтовали" http://sisee2008.multiply.com/photos/album/21/21#50]ЦЪ ЦЪК и ЦЪК
« Последна редакция: май 03, 2009, 09:09:01 от сиска » Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #337 -: май 03, 2009, 10:24:22 »

tonitta, стандарта, който описах е европейски и важи за всички страни в Европейския съюз (не само за "чужбина").

Сиска, първо, това което се е случило с леглото е срещу всички изисквания за минимално качество, да не говорим за безопасност на детските креватчета, и второ, решението, което сте измислили е меко казано опасно за малкия ви сладур. Той се овисва на бинтованата част, която може да се счупи и да го нарани много сериозно. Мисля, че трябва да потърсите отговорност за това от пройзводителя, може и да ми се смеете на найвността, но има правила и норми, които важат дори в България. Човек трябва просто да се информира както за правата си, така и за задълженията на производителите.
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: май 03, 2009, 15:01:45 »

И ние мислим сега другата седмица като отидем на лекар да поогледам легълцата по магазините в Бургас,препоръчайте някой магазин ,ама ако може и адреса да ми кажете или оринтировъчно да ми обясните къде се намира,че изобщо си нямам на идея,нали досега нищо не съм купувала за бебо и така........Нашето легълце ще е подарък от кумовете ни,но се чудя дали да го купим предварително или да го капарираме и да отидем да го вземем след като родя crazy
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: май 03, 2009, 21:22:50 »

Уф,незнам защо не можах да си редактирам предния пост като хората blush да допълня,че към точка 1) има и още......
2) едното чекмежде на скрина се прецака или по точно единия от дървените дюбели.Дупката ли се разшири какво,но предната дъска се вади и....но това е поправимо де!
3) голямото чекмедже под самото легло шейната на която е закачено не е както трябва и постоянно излиза ту от едната страна ту от другата.Много трудно се плъзга и все пада.

Та така за нашата кошара.Ние ли попаднахме на дефектна незнам pardon Иначе пак казвам модела много си го харесвам.
KlaraFina,няма какво да направим.Леглото няма гаранция.Няма как да се счупи решетката на пукнатата част,тъй като под хартиеното тиксо има метални планки които много добре държат Wink
« Последна редакция: май 03, 2009, 21:28:58 от сиска » Активен
Kassi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 117


Нашето съкровище, Валентин


« Отговор #340 -: май 03, 2009, 21:24:07 »

Вие говорите за Бургас мисля и незнам там как е цената ама тука е 335лв този по-ниския модел и 360 другия по-високия незнам ние доста мислихме кой да вземем но решихме да си вземем по ниския защото като порасне малко и натежи бебо и ще ми е трудно да го слагам вътре а аз не съм от най ниските 168см. съм ама ми се стори височка кошарката.
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: май 04, 2009, 08:54:24 »

Ние взехме легло-люлка Дибо, модел Диана. С решетки от двете страни и само с две шкефчета отдолу, 70 х 140. Вече го сглобихме и матрачето му сложихме и стана мн добре.
Мислихме да не го сглабяме, докато не се роди Макс, но ме разубедиха, че е възможно плоскостите да има нужда да се отмирисват. А е имало и случаи, когато цветовете не съвпадали ... затова, за да няма изненади го разопаковахме, а в последствие и сглобихме  danceg и сега му се радвам в спалнята. Ще го снимам тези дни да покажа, но съм супер доволна, чак не очаквах... Цената му беше 240 лв (заради двете отделни чекмеджета отдолу, ако беше с едно цяло, цената му е 220 лв)и матрачето е 150 лв. Предпочетохме го пред леглата на Арбор, заради вградения люлеещ се механизъм (който може и да се застопори само с евин винт по-късно, когато беб порастне). На леглата на Арбор се монтират допълнително едни оси долу, за да се люлее, т.е. ако не е върху килим би се хлъзгало и би надрало ламината ...
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #342 -: май 05, 2009, 07:11:06 »

Аз пък не съм много доволна от Аделината  huhhuh.gif....В смисъл че е огромна а никакъв багаж не побира angry.....Все гладя и нареждам и като тръгна да издокарвам малкия е все омачкан като изваден от пералня...Иначе други грижи нямам с нея Girl_hide
Сисе смятах да сменям "бараката" tease  с точно като вашата кошара ...ама взех да се замислям сега като каза к'во ви се е случило sad
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: май 05, 2009, 10:26:53 »

 Моя колежка, чието дете е на повече от две годинки също не беше доволна от Дибо и го смениха.
 Ние сме с "Екатерина" на Дизайнбейби, вярно от скоро, но съм много доволна, избрахме го пред "Аделина", по-добрият вариант беше, мисля и като дизайн и като функции, то основно мъжът ми ги сравни в магазина, защото аз вече бях родила blum За мястото за дрешките - не съм усетила проблем, защото бебо си има отделение в нашия гардероб:), то всяко детско креватче едва ли би побрало кой знае колко дрешки.
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #344 -: май 05, 2009, 10:42:14 »

На Дибо кошарите се използва всяко възможно пространство за чекмеджетата. НА ДИзайнбейби чекмеджетата са до половината само. Големите табли на лицето на скрина пък, създават илюзията че са големи чекмеджетата...а всъщност са доста тесни.
При Дибо не е така.. А и скрина им е доста по-удобен и широк... в комбинация с легло Танита става прекрасно за всичкия багаж на детето.
Верно всичко е въпрос на личен избор  Girl_hide ....Аз за себе си все още горчиво съжалявам, че послушах бабите и взех това мултифункционално легло tease...
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines