Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 01:23:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето - колички, креватчета, дрешк  (Прочетена 180816 пъти)
 
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: април 14, 2009, 15:34:29 »

Алекс, да ви е честита количката. Крис изглежда доволен в нея  girl_wink
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: април 14, 2009, 16:09:07 »

 Mая, благодаря ти!
 Алекс, харесват ми количките на Хаук, но този модел, който на мен ми хареса май го има само в този магазин, а той е в Пловдив.
 Ина, на мен ми хареса специално Лумината на Чиполино, не като цяло марката.
 Булечка, ами някъде около 600 най-много 700лв. сме си определили. благодаря за препоръката girl_wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: април 14, 2009, 16:13:12 »

Булечка, ами някъде около 600 най-много 700лв. сме си определили. благодаря за препоръката girl_wink

Ооо, за тези пари ще си намерите прекрасна количка, гледай да е колкото се може по-лека!!! Успех! good
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #243 -: април 14, 2009, 16:41:12 »

погледи  Chicc for Me - 600лв....Но май няма покривало..
Освен да е лека гледай преди всичко да е удобна на детето..ако нямаш намерение да я сменяш...както от началото така и когато порасне.
Аз си бях купила "перфектната" количка за мен...но с времето се оказа неудобна за детето...затова сега съм с друга..макар и по-голяма искам преди всичко на него да му е удобно. Ако живееш в район с разбити улички и тротоари.....гледай да е с по-големи гуми....тези малките страшно много дрънчат и друсат
Успех в избора good
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: април 14, 2009, 16:47:40 »

Майче, има покривало Чикото мисля, или по-новото моделче, което също е на тази цена. Но поне не е Чиполино. Да не ми се обижда никой, ама още не мога да разбера как се дават толкова пари за тази марка, след като на пазара има доста по-качествени на същата стойност колички. И по - умно измислени и всичко, да не говорим пък, че на Чиполиното всеки модел е копие  на нещо вече пласирано в мрежата.
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: април 14, 2009, 17:06:11 »

 Ами, момичета, аз явно нещо не се ориентирам.. Какво ли не гледах и не успях да открия подходяща в този диапазон. Трябва ми да е подходяща за новородено, да се обръща или дръжката или коша, а на Чико Дуо не се, иначе това ми беше първия избор. Охх, времето изтече, а аз съм едва ли не на стратова позиция с количките sad
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: април 14, 2009, 17:18:45 »

Ето ти две Чико-та
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/3_10/products_id/2765 и http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/3_10/products_id/3523
Синята със сигурност става и за новородено, другата не съм сигурна дали има пълно легнало..... може да се проучи.
Има още доста варианти, Ел, сумата никак не е малка така че огледай още.
Активен
mimi6
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #247 -: април 14, 2009, 18:19:56 »

Виждам че коментирате колички, и аз съм харесала 2 модела на чико- For me ; Ct Duo. И двете стават за новородено, но никъде не мога да ги намеря в Бургас. Виждала съм ги само по интернет а ми се иска да ги видя на живо. Някой ако знае къде в Бургас продават Чико, да помага smile
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: април 14, 2009, 18:25:46 »

Магазин ПОЛИЕМ - на Богориди, викат му още магазин Чико. На един ъгъл е срещу хотел Плаза /или друго име беше, но не съм сигурна/, няма как да не го знаеш.
Магазин СИНДИ - срещу Механото.
Магазин Quality - на ул. Кирил и Методий, почти в края, преди Морската градина.
Има и др, но и тези са достатъчни.
Специално за Полиема в момента на витрината има два модела на Чико а вътре и още.
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: април 14, 2009, 18:29:20 »

Добавям към списъка на Ина и магазина до Краснодар , мисля, че "тоболино" беше името му! girl_wink
Активен
mimi6
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #250 -: април 14, 2009, 18:31:11 »

Благодаря, аз скоро ходих, но може да са заредили по-вече модели сега, има6е само един тогава. Пак ще обикаляме , няма начин smile
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: април 14, 2009, 18:33:22 »

Точно така, Лъвче.
И магазин Бамболино - в Зорница, до Окръжна болница.
Чат-пат слагат по някое Чико и в магазина зад Операта, но не му знам името.
Магазин Премаман - на ул. П. Евтимий, до Борисовата градинка.

Малко ОФФ - леле, Лъвче, то при теб не останало, душа.......
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #252 -: април 14, 2009, 18:35:39 »

 Offtopic Аууу колко много магазини ще има да посетя идните дни Girl_hide

Ел, сама прецени кое ще е най - удобно  за теб и за детето....Аз лично не рубувам на марки, а и много майки са доволни от чиполино....НА мен специално Лумина ми е фаворит от новите им модели  good...А тази Джема безумно са я увеличили diablo

Чико ти го предложих като вариант защото спомена ценови диапазон, но ако не ти се дават толкова...Лумина мисля че е добър вариант...Или погледни Кангаро ФрееСтайл...
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: април 14, 2009, 18:46:51 »

Майче, какво ще си търсиш?
А къмпани щеш ли или не щеш?
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: април 14, 2009, 19:09:46 »

Ел,мисля,че на тази Лумина коша в седнало положение няма да е удобен за детето.Нашата старата беше с такъв дизайн и я смених точно,защото коша е неудобен,а и като натежи малко повече детето да не ти разправям какво става girl_impossible И аз много ги харесвах този вид колички преди да родя,но сега определено предпочитам друг вид.Аз за 450лв бих си купила много добра количка,не и тази Лумина.
Ние сега сме с тази http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/3_15/products_id/7160  ,но тя е 6+


http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/3_10/products_id/3600
тази май отговаря на изискванията ти smile
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines