Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 11:26:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето - колички, креватчета, дрешк  (Прочетена 181089 пъти)
 
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: март 13, 2009, 12:19:48 »

Luv4e ,ето го моя

 Той е гъвкаф и по всякакви начини можеш да мериш температурата...като за кърмачета най-добрият и точен вариянт си остава дупето pardon
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: март 13, 2009, 12:41:44 »

 Майче, аз го имам и този на reer, на omron и още един за чело на Рic (50 лв.) и трите ми показват глупости: например меря в дупето, повтарям и разлика до 0,5 градуса angry Еми има значение дали Т е 37 ,5 или 38 нали diablo Вече цяло състояние дадох и не мога да намеря подходящ термометър, който при двойно засичане да показва еднаква Т  diablo Та затова питах за мнения и отзиви...
а всеки път с живачен по 5 мин в дупето си е живо мъчение за Калоян cray
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: март 13, 2009, 12:56:02 »

не знам нашия колко е хубав, ама е този дават го на три места, че може да се мери, като отзад имам табличка къде колко е нормалната температура, една позната аптекарка ми го препоръча


* Photo-0084.jpg (53.95 KB, 543x536 - видяно 268 пъти.)
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: март 13, 2009, 13:25:35 »

И като сме на тема термометри, аз да попитам - тази специални, бебешки ли са?
Защото нашият е дигитален Siemens, не можем ли да използваме него и за бебо?!  huhhuh.gif
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: март 13, 2009, 13:27:22 »

не знам нашия колко е хубав, ама е този дават го на три места, че може да се мери, като отзад имам табличка къде колко е нормалната температура, една позната аптекарка ми го препоръча
и нашият е на microlife, и на мен в аптеката ми го препоръчаха като доста добър и на прилична цена (12 лв) с 2 години гаранция мисля че беше  good
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: март 13, 2009, 13:29:24 »

Диде,не са само за бебета,защото на инструкцията пише поне на моя,че също много подходящ за измерване на температурата при овулация...Не мисля че ще има проблем да го ползвате ,ако и формата му го позволява разбира се pardon
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: март 13, 2009, 13:30:05 »

Аз искам да купя термометър, който измерва t в ушичките, но също незнам дали са точни.
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: март 13, 2009, 13:39:50 »

Ох момичета с тези термометри ви желая да не ги използвате и да са живи и здрави бебоците че иначе си е мъчние да ги гледаш как се мачат и не могат да ти кажат какво им е sad

ние още сме далеч от тези покупки , то ако питате мен от сега да съм купила всичко, ама милото ме спира blum Сега сме на диле за количка ама гледаме само в интернет не сме ходили да ги видим кая каква е и колко е голяма . Имаме някой фаворити ама да видим - ето ви една която милото е харесало ама като я видим кой знае дали ще ние допадне  http://mal4o.com/product_info.php/products_id/984   
Чакам да си кажете мнението приемам всякакво, аз съм много боса по отношение на количките - помагайте
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: март 13, 2009, 14:20:06 »

Мамита имам един въпрос към вас.Ще ходим на гости на едно 5 месечно бебе и искаме да му вземем нещо, дали ще е удачно бънджи, защото знам, че нямат.
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: март 13, 2009, 15:17:18 »

Перфектен подарък, аз сега търся за мойта Ели  good


Rodi Плазмата е много тежка, най-добре е да ги разгледате внимателно. И по мой съвет гледай летния вариант да е по-лек за да не ти се налага да купуваш нова после. На мен ми хареса много Лола на Бебе Конфорт лека е и е маневрена.
За второ живот и здраве ще помисля за такава.
« Последна редакция: март 13, 2009, 15:22:10 от Юлия » Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: март 13, 2009, 15:21:25 »

По въпроса за термометрите - нали знаете, че когато се мери в дупето се вади 0,5 десети от това, което е отчетено и това е реалната температура. А иначе има и биберон - термометър, някои мои познати казват, че са удобни, стига детето да има навика да смуче биба или поне да не му е отвратително. Нашия е дигитален , забравих му марката, точно както Майчето е писала с гъвкав накрайник и мери точно. Засичали сме и на нас с него и с живачен и на дребен.
Роди обаче е обобщила най-добре - дано не се налага.
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: март 13, 2009, 15:25:54 »

не знам нашия колко е хубав, ама е този дават го на три места, че може да се мери, като отзад имам табличка къде колко е нормалната температура, една позната аптекарка ми го препоръча
И нашият е такъв, не ми се е налагало слава Богу да го ползвам често, но се води за един от добрите и мисля, че е точен, но не ми харесва това, че изпюйква само на първата минута, когато е нужно да се държи 5 мин. по обисанието отзад на кутийката.
Същата марка имат и залагалка термометър 
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: март 13, 2009, 15:46:07 »

Нашият термометър е на Чико и съм го сравнявала с обикновен мери еднакво, но по-бързо.
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: март 13, 2009, 17:57:18 »

Юле а вие с каква количка сте smile
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: март 14, 2009, 09:12:24 »

Роди, една приятелка си беше взела такава количка и каза, че е доста тежка за пренасяне. Те живеят на втория етаж без асансьор и носеше предварително бебо и след това се връщаше за количката. И си взеха някаква друга. Не съм експерт, но мисля, че най-лесно ще си избереш количка, като отидеш в магазина и я пробваш.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines