Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 18:42:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето - колички, креватчета, дрешк  (Прочетена 174676 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: май 12, 2009, 16:41:34 »

Мацки, онова нещо, дето ще ми замести чадърчето - пусках фото по-горе - ПРИСТИГНА току що. В сгънато положение е супер компактно и е не по-голямо от списание. Има си найлонова чантичка с копчета, да стои в багажника когато не се ползва. В разгънато е доста голямо, от една такава лигава изкуствена материя, но още не съм го сложила на количката, за да ви покажа фото. Скоро и това ще стане. Но изглежда доста надеждно.

Иначе, честито!!! good
Ще чакам да покажеш и снимки и ако може да кажеш колко струва и от къде го поръча Wink Ще съм ти много благодарна! give_rose
Ние сме с чадърче и миналата година бяхме така и съм доволна, но днес нещо Коско взе много да го пипа и мести и това не ми харесва nea
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: май 14, 2009, 08:59:14 »

Момичета, пак се обръщам за помощ към вас относно количка. Препоръчаха ни Cangaroo Classic като най-оптимален вариант за лека, компактна и не съвсем лятна количка, но не съм я виждала на живо. В магазините, където ходихме я нямаше в наличност, а така само по снимка не ми се иска да поръчвам. Има ли някой впечатления от нея поне да я е виждал дали изглежда добре?  Girl_hide
Активен
Ивче
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 218



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: май 14, 2009, 09:02:31 »

Здравейте момичета,
и аз имам  нужда пот помощ за количка.Напоследък мног често количките Конкорд ми хващат окото, но никъде не съм видяла да ги продават.Може ли някоя от вас да ме упъти.Става дума за магазина в София или Бургас. Благодаря ви!
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: май 14, 2009, 16:19:33 »

Конкорд има в магазин СИНДИ срещу Механото. Количката е супер готина , здрава, маневрена и изобщо всичко и е най-най. Аз лично и се радавам много и по друга причина, а именно, че рамата и е същата като на моята. Разликата е в предните колела, на Конкорда са единични а на моята са двойни.
Изборът ти е много добър, ако решиш да се спреш на нея.
Активен
Ивче
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 218



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: май 14, 2009, 18:47:50 »

Мерси много Ина, следващия път като си дойда до Бургас ще отида да ги разгледам. Твоята количка каква е, и тя ли е Конкорд или би ми препоръчала някоя друга марка?Аз гледах и Jane,но ми се иска и други да видя.
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: май 14, 2009, 22:59:46 »

Момичета помагайте- до неделя трябва да купя куфар за детенцето на моя приятелка, което ще направи 9 мееца след 2 седмици. Някой виждал ли е и къде?
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: май 14, 2009, 23:22:35 »

Дидка, съвсем детски и струва ми се не голям, с две колелца видях в рекламната брошура на Хиполенд, но на снимката беше за момиченца. А магазин за куфари и добър асортимент има на Орлов мост, от към канала - витрината последно беше аранжирана в свежи цветове, така че не може да не го забележиш.
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: май 14, 2009, 23:26:45 »

Момичета, пак се обръщам за помощ към вас относно количка. Препоръчаха ни Cangaroo Classic като най-оптимален вариант за лека, компактна и не съвсем лятна количка, но не съм я виждала на живо. В магазините, където ходихме я нямаше в наличност, а така само по снимка не ми се иска да поръчвам. Има ли някой впечатления от нея поне да я е виждал дали изглежда добре?  Girl_hide
Количката е супер,Мими,ние бяхме с такава миналото лято,а и много приятелки и други майки в града си купиха.Сгъва се лесно и компактно(по дължина),здрава е,има напълно легнало положение,има и покривало (ако има значение за теб-ние лятото не го използвахме)....питай каквото те интересува smile
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: май 15, 2009, 06:31:43 »

Мерси много Ина, следващия път като си дойда до Бургас ще отида да ги разгледам. Твоята количка каква е, и тя ли е Конкорд или би ми препоръчала някоя друга марка?Аз гледах и Jane,но ми се иска и други да видя.
Ивче, аз съм точно с Jane Nomad и те са почти еднакви с  Concord Fusion. А иначе какво да препоръчам аз, ти си си набелязала едни доста добри марки колички, така че успех. 
Активен
eli_kr
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5


Кристиан роден на 01.08.2009г. :)


« Отговор #399 -: май 15, 2009, 12:11:27 »

Здраейте!
Това е страхптна тема,аз отдавна се ровя в интернет за колички,дрешки,легълца и се колебая много какво да избера,тук прочетох много полезни неща.
А тези стикери за стена са направо супер.
Аз гледах подобни за детска стая в Mr.Bricolage-няма голям избор,но има доста сладки.
Искам да ви попитам какво мислите за количките на Baby Max-има един нов модел Candy който много си харесах но незнам дали са добри.
И последно колко според вас трябва да тежи една количка за да е удобна?
Мерси предварително на тези който се отзоват.
Поздрави smile
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #400 -: май 15, 2009, 12:54:21 »

eli_kr, според мен изборът на количка трябва да се определи на първо място от нуждата и предназначението й. Ако ти трябва количка за новородено, по-тежката количка има само предимства, защото е по-стабилна и сигурна за бебенцето от леките колички. Повечето мами, дори и от този форум, минават към "по-леки" колички (под 10 кг) когато дечицата порастнат и количката започва да изпълнява малко по-различни функции. Количка за новородено тежаща 12-15 кг е напълно приемлива за мен.

Малко по-рано в темата се коментираха и колелата на количките - във вариaнта на количката за новородено големите гуми се падали отпред и било трудно да се управлява. Така е, но това пък означава, че главичката на милото бебенце няма да усеща дупките по улиците по същия начин както ако там са малките подвижни гуми. Колички с големи колела са по-трудни за управление, но много по-проходими във всякакви условия и по-стабилни, разбира се. Всичко си има предимстава и недостатъци и според мен е много важно чевек да се ръководи на първо място от нуждите си и после от тенденцийте и дизайна.
« Последна редакция: май 15, 2009, 17:22:45 от KlaraFina » Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: май 15, 2009, 15:23:24 »

Количката е супер,Мими,ние бяхме с такава миналото лято,а и много приятелки и други майки в града си купиха.Сгъва се лесно и компактно(по дължина),здрава е,има напълно легнало положение,има и покривало (ако има значение за теб-ние лятото не го използвахме)....питай каквото те интересува smile
Роси, понеже не съм я виждала на живо и не мога да преценя колко са големи гумите (ясно е че са малки, но дали не са от най-малките  pardon ) и също така дали ще става да се използва за зимата, защото нашата мисля, че няма да мога да я ползвам тъй като Жорко ще е натежал доста вече, а на мен и сега ми е трудно с нея.  pardon Ще се примиря, че багажника е по-малък, но незнам и на височина дали ще ми е удобна? Ако имаш снимка с теб и количката да видя как изглежда, ще съм ти благодарна да ми покажеш.  blush - може и на лични или на мейла.  good
Искаше ми се до вторник да я купим, защото в сряда заминаваме за Търново и не исках да носим нашата, че е обемна и тежка, но ако трябва ще почакам малко и после ще купуваме.  pardon
Активен
eli_kr
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5


Кристиан роден на 01.08.2009г. :)


« Отговор #402 -: май 15, 2009, 16:26:19 »

Мерси за съвета KlaraFina smile
Досега не се бях замисляла,че и тежките колички си имат причини да са такива-а именно по-голям комфорт за бебчето.Все слушам мой познати като се оплакват че имат тежки колички и как направили мускули от тях,и аз все се оглеждах за някоя по-лекичка  Wink но........ето че греша.
Надявам се,че изборьт ми на количка ще е добьр и когато се роди бебчо ще е доволен и послушен като се разхождаме  pardon
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: май 15, 2009, 22:49:33 »

От няколко дни чета темата пост по пост, защото все повече взех да се заглеждам в количките. Правя постоянни аналогии с количката с която отгледах първото си дете ( трябва да я погледна каква марка е) и сега ми се вижда толкова слоожно да избера. Тогавашната беше с един кош, в който съм го возила от март месец, после се сгъваше за лятна и ставаше и за столче за колата - само една джаджа. Въпреки това май няма да я ползвам, защото ми се иска нещо ново. В тази връзка ( и с отлед на това че не ми се дават повече от 350лв за втора количка) имам следните въпроси:
Новороденото не трябва ли да бъде в кош ( в пълно леглано положение ) в колата - ние пътуваме много и това е важно за мен ?
От всичко казано до тук ми е ясно че няма да ми свърши работа много лека количка, защото ще се возим и зимата, та имате ли някакви отзиви за количките HAUK и по-конкретно http://www.kasidabg.com/product_info_products_id-11906.html?osCsid=ivmuv3g28b1hq8bm6p01iattd5
Изглежда добро като цена за всичко това, нооо само на снимка.
Благодаря ви предварително! В този ценови диапазон май нямам голям избор. Важно е за мен да е компактна и да не  съм зависима от някой като реша да ходя някъде.
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: май 15, 2009, 23:59:59 »

Мими,успях да изнамеря една снимка от лятото (с две 2.5год деца в нея smile )-в галерията,но не се вижда точно цялата количка,но да придобиеш представа.Аз съм към 173см и ми беше много удобна,въобще не ми беше ниска или висока.Гумите са като за лятна количка-виж на снимката-около 24-ти номер обувки в диаметър biggrin това,че гумите не са големи като на комбинирана количка не й пречи да е подвижна и маневрена,не съм запъвала с нея.Не съм я ползвала в зимни условия и не знам как би се държала в/у сняг (то не че много има зимата)...относно багажника-зависи какво разбираш под малък,на мен напр. този на сегашната ми голяма комбинирана количка е много по-малък от този на лятната pardon на Класика си е сравнително дълбок,доста багаж си слагах в него-кофички,води,дрешки...друго какво...поставката за крачетата се регулира,т.е. вдига се,ако спи детето да не му висят крачетата от дупето надолу.Колана е петточков,борда отпред се откопчава и от двете страни (за да излезе/влезе детето по-лесно,не да го вдигаш и мушкаш)...
Относно варирането в цените-става въпрос за два различни модела колички-Classic е по-скъпия,с извита конструкция,покривалото и разни други дребни екстрички,ето виж тук например,тя е около 150лв,а другата е модел Quick,ето тук и варира около 100-те лева.Разгледай добре и двата и прецени.Ако я харесвате и ви устройва като цена,модел няма смисъл да се колебаете,хубава е и си заслужава,виж я и на живо ако можеш good
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines