Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 19:19:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли !!!!! част 9  (Прочетена 183347 пъти)
 
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: април 26, 2009, 22:59:26 »

anbibian питах свекърва ми за името - защото тя ме заведе при нея. Дъщерята се казва люси. А майката свекърва ми твърди, че се казва Мария но хич не била сигурна. Мария е доста близко с Мирослава. Та свекървата утре има работа в този район и я помолих да мине през магазина , да вземе визитка и да разпита good
Много благодаря, ще чакам с нетърпение, то вече едва чакам да минат баловете та да се заема и аз с роклята  give_rose
Активен
botevinka
Любопитен
*
Публикации: 20


Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: април 27, 2009, 06:04:56 »

Здравейте момичета,
Никога не съм предполагала, че ще се регистрирам в подобен форум, но ето, че и това ми дойде до главата  Wink . Решихме да се женим преди около 2 седмици, а датата е за средата на юни-няма много време, а по-лошото е, че до средата на май няма да имам възможност да се занимавам с подготовката. Както и да е- планираме скромна сватба на брега на океана, без гости или най-много 3-4 от родата. Няма да има празненство, само подписване, което ще е на плажа  good . В този дух на мисли бихте ли могли да ми дадете идеи за рокля подходяща за случая, изчетох темата и като гледам сте доста информирани  good . Търся си нещо по-скромно (като за плажа  girl_wink)  не държа да е бяло, даже предпочитам цветно, не съм традиционалист  Wink . Питането ми хич не е конкретно, но това е защото не знам какво искам, а и съм много далеч от тези сватбени работи  cray .Става въпрос за САЩ, ако разполагате с някакви местни сайтове ще съм ви много благодарна  give_rose .
Активен
monikabiri
Ентусиаст
**
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: април 27, 2009, 06:21:41 »

 Понеже по-рано бях коментирала това, оказа се, че воялът ми в Принцес ще струва 220 лв. Oh my ... без по него да има каквато и да е украса
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: април 27, 2009, 08:13:54 »

ralej, благодаря ти много! give_rose
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: април 27, 2009, 08:24:15 »

Здравейте момичета,
Никога не съм предполагала, че ще се регистрирам в подобен форум, но ето, че и това ми дойде до главата  Wink . Решихме да се женим преди около 2 седмици, а датата е за средата на юни-няма много време, а по-лошото е, че до средата на май няма да имам възможност да се занимавам с подготовката. Както и да е- планираме скромна сватба на брега на океана, без гости или най-много 3-4 от родата. Няма да има празненство, само подписване, което ще е на плажа  good . В този дух на мисли бихте ли могли да ми дадете идеи за рокля подходяща за случая, изчетох темата и като гледам сте доста информирани  good . Търся си нещо по-скромно (като за плажа  girl_wink)  не държа да е бяло, даже предпочитам цветно, не съм традиционалист  Wink . Питането ми хич не е конкретно, но това е защото не знам какво искам, а и съм много далеч от тези сватбени работи  :'( .Става въпрос за САЩ, ако разполагате с някакви местни сайтове ще съм ви много благодарна  give_rose .
http://www.alfredangelounitedkingdom.com/Company/75thAnniversaryHome.aspx това ми е любимия дизайнер има много хубави рокли и бели и цветни.
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: април 27, 2009, 08:41:35 »

monikabiri, като прочетох поста ти направо ме разубеди за Princess,220лв за воал,при положение,че тюлът е толкова евтин,ако е от тюл де,но повечето са,не знам от къде ги измислят тези цени.На моя приятелка и шиха роклята в Асеновград и за воал до земята и взеха 30лв.
Активен
monikabiri
Ентусиаст
**
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: април 27, 2009, 08:59:01 »

Да, аз за съжаление изобщо не помислих, че за обикновен воал не е необходимо да е от същото място, откъдето е роклята. От тюл е разбира се, или поне аз така предполагам, защото все още не е готов. Наистина се оказа доста скъпичък - т.е. 10 пъти по-скъп, отколкото явно е на други места
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: април 27, 2009, 09:19:17 »

А роклята ти колко ще излезе?
Активен
maia_111
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: април 27, 2009, 10:19:41 »

не зная дали е уместно да се намесвам вав вашият разговор отностно воала,но ще ви споделя 4е моят воал също е от Асеновград и струва 55лв.,но и той не е готов още ин4е щях да го покажа...,4анти4ката и тя не е готова-ще струва 30лв,а роклята ми е 580лв.На 10.05.2009г ще е готова ако искате ще ви я покажа.И воала и 4анти4ката и роклята ми ги шият в ателие ВЕРСАЙ...не мога да коментирам за него защото не сам видяла още крайният резултат....
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: април 27, 2009, 10:22:57 »

botevinka , препоръчвам ти http://www.theknot.com/ , а и на всички други дами , които искат да почерпят идеи. има страшно мноооого неща и са чудесно структорирани и има точно както ти искаш раздел за сватба на брега, а и щом си в САЩ мойе директно като се регистрираш да провериш точно за твоя град какви агенции има и какво се предлага. Аз съм си в България и не мога да се възползвам от това, но за всичко друго се допитвам до този сайт. Горещо го препоръчвам на всички!!! (дано да не звуча като рекалама)

А за булченските рокли в София - мойе ли да направим нещо като списък и всеки да го допълва с ателиета  за рокли (ако може само да не се плаща за проба там) за да са на едно място написани и който иска да мойе д си ги обиколи. Аз лично съм ходила само в Сватбен Център София, намираш се в Младост.
Активен
monikabiri
Ентусиаст
**
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: април 27, 2009, 11:07:32 »

Роклята е 1200, аз бях писала на няколко места. За воалът ще го преживея, като се опитам да го пренебрегна на фона на всички разходи
Активен
linna_1986
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60


г-жа Димитрова


Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: април 27, 2009, 11:29:39 »

и аз мислех да шия в Принцес, роклята с воала общо ли е 1200 лв? Защото ако воала е 200 лв. аз ще я поръчам без воал, иначе доволна ли си от тях?
Активен
monikabiri
Ентусиаст
**
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: април 27, 2009, 11:33:26 »

Роклята е 1200 без воала, но по принцип те се съобразяват с бюджета ти, просто аз не се сетих предварително да им кажа сума, над която не мога да дам. Иначе съм изключително доволна - утре ще си взема роклята, но на пробата беше невероятна
Активен
linna_1986
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60


г-жа Димитрова


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: април 27, 2009, 11:59:42 »

Имаш ли снимки да я видиме или после като я вземеш?
Активен
monikabiri
Ентусиаст
**
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: април 27, 2009, 12:02:27 »

снимки нямам, но ще се опитам като я взема да направя някоя. А иначе относно модела - прилича на роклята на Сан Патрик - sanpatrick.com която е на заглавната страница като отворите, но талията не е висока и надолу е разкроена, а не права - дано да ви стане ясно като я видите
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines