Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 16:28:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли !!!!! част 9  (Прочетена 183302 пъти)
 
framboise
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 115


мама на малко слънчице :)


« Отговор #15 -: март 04, 2009, 14:20:30 »

Снимката я свалих от галерия от този сайт. Не мисля, че е с оригиналното име, защото URL-то е към svatbata.bg  sad Затова и се обръщам към вас, защото може да сте я засичали в нечия дизайнерска колекция, булчински бутик или просто някъде в нета... Досега съм прегледала няколко сайта с рокли, но не я откривам, а толкова, толкова много ми харесва  cray cray
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 04, 2009, 14:40:09 »

След проведеното от мен проучване не съм сигурна дали тази рокля е булчинска.
Имаше препратка към този сайт, където са я продавали, но там не я намерих, най-вероятно е стара колекция - http://www.3suisses.fr/FrontOfficePortail/3Suisses.portal
Иначе е на тази марка май - http://www.apart-fashion.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Apart-ApartDe-Site
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: март 04, 2009, 18:51:55 »

Момичета, никой ли не знае от кой сайт е тази рокля, хайде... все сте я мяркали някъде... В доста галерии я видях, но не прочетох никъде коментар за нея   :'(



 Аз със сигурност съм я мяркала някъде и ми направи впечатление, но изобщо не мога да възстановя къде. Аз всъщност седнах нея да потърся когато намерих предната издирвана рокля съвсем случайно. Но тази ще излезе чак като някой друг попита за нещо Wink

Да се похваля днес си поръчах моята рокля  Yes . Обещаха април да ме викат на проба и до началото на май да е готова. Това ме устройва, дано да е така. Бях им пратила модела по имейл предварително, цената, която сега ми дадоха е с около 30%повече, отколкото по пощата, но - здраве да е! При положение, че само този салон ми отговори въобще, а при едни бях отишла седмица по-рано на крака да ги питам за цена на модела ми и още си чакам отговор, явно, както за всичко в нашата действителност, трябва да им се помолиш за да ти вземат парите.
 Като се абстрахираме от философските ми размишления съм щастлива и се надявам на отлични резултати. Стискайте палци. Good luck
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 04, 2009, 23:23:27 »

Тук има страхотни рокли. http://www.modelnovias.com/nuevo/es/spanish.html .Но в България е много съмнително дали ще успеят да ушият нещо такова, така че ще трябва в оригинал за съжаление sad . Да не се разбира, че съжалявам че ще трябва да се плати на хората за авторските права!
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 06, 2009, 09:43:19 »

Момиченцаа, да се похваля, че си поръчах роклятааа  yahoo yahoo
Ефекта УАУ наистина го има  danceg
От Холидей Сона във Варна я поръчах - чак аз се изненадах, защото влязох в магазина просто ей така, да убия 5 минутки. Обаче като я видях и я облякох и  shok си казах "Това е моята рокля" и нищо, че трябваше бързо да тръгваме, успяха да ми вземат мерки.
Ето това е модела (панделката ще е бледо лилава разбира се):

Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 06, 2009, 10:40:50 »

Fenix, аз замених оригиналната дантела и цвета на роклята изобщо - т.е. тя беше екрю, а по дантелата цветята бяха със златист конец обшити и с доста пайети. Аз не харесвам такива блестящи нещица и съответно поисках снежно бяла рокля, с бяла дантела - без никакви пайети (това освен, че ми харесва много повече, липсата на пайети ми свали цената на роклята с 200лв  girl_wink ).
Аз обемни бижута не харесвам, не ми стоят добре, така че със сигурност ще си взема нещо малко и изчистено като колие и обици. Хубавото на този модел деколте е, че мога да търся колието облечена с потниче с такова деколте и да добия представа как стои  danceg

Благодаря на всички ви - и аз се надявам всичко да е ОК и чакам с нетърпение да ви се покажа с нея  yahoo
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 06, 2009, 10:47:32 »

bubka а би ли споделила какви са  горе долу цените там?
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 06, 2009, 10:52:53 »

Ами аз освен тази рокля, мерих само още една, от абитурентската колекция, която можеха да ми направят булчинска - тя беше по-къса, някъде около 700лв може би (дано не лъжа много). А тази която купих в оригинал беше 820лв, а с другата дантела става 620лв + тези 50лв, които са и аз незнам за какво - има коментари за тях в предната тема за роклите. За поръчка или нещо такова  crazy Но както и да е.
Другото, което мога да кажа като цени - късо було с кант отдолу беше 35лв, дълго - не видях колко обаче дълго - 50лв, така ми казаха.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 06, 2009, 12:08:09 »

 Бубка, страхотна е роклята. И мисля, че си направила много добре, че си сменила дантелата с по-семпла и без манистенца, или каквото там е имало. Иначе, от собствен опит, въпреки че изглежда обрана, роклята хич не търпи нито бижу, нито було. Или поне върху мен се караха pleasantry
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 06, 2009, 12:17:22 »

pebbles, аз пробвах късото було и  angry въобще не се харесах - не пасва на роклята (а може би и на мен  huhhuh.gif ). Мислех си, че единствено има вероятност да стои испански тип було на тази рокля - със същата дантела по края, както на роклята. Но и това не е много сигурно  pleasantry
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: март 06, 2009, 12:24:21 »

Не е от теб или от булото. Аз, първото було, което сложих на главата си беше с такава рокля и изглеждах кошмарно. Бях твърдо решена, че няма да слагам на сватбата си. Но в един друг магазин ми сложиха почти насила и си изглеждах нормално, даже може би и добре. Но, във всеки случай - булото, след като се видиш с напълно завършена рокля.
Активен
framboise
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 115


мама на малко слънчице :)


« Отговор #26 -: март 06, 2009, 13:58:18 »

Бубка, много красива рокля, поздравления за избора!  good И на мен много ми харесва! И след като не успях да издиря това, което търся, започвам да се зачудвам- ако поискам да ми направят подобен или друг модел, който си харесам, но по-къс на дължина, дали ще се съгласят?? Имам предвид не да си шия рокля по картинка, ами да си харесам моделче някъде и просто да си го поръчам по-късо?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: март 06, 2009, 14:03:09 »

Framboise понеже и аз търсих роклята, но не я намерих се сетих, че една съфорумка си ши подобна поне долната част е същата като на снимката, а нагоре е с бюстие.Kiksi е съфорумката може да погледнеш албума и. good
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 06, 2009, 14:04:22 »

framboise, може би няма да има проблем да ти направят по-къс вариант. Моята рокля, освен модела, които аз мерих, я имаше и в 2 абитуриентски варианта - един къс, не помня какъв цвят и един дълъг - лилав. Освен това, другия модел, които мерих беше този

и също казаха, че могат да ми го направят в бяло с лилава панделка.
Така че, просто попитай в магазина/бутика, където си харесала модела.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: март 06, 2009, 14:33:21 »

 Маги, а ти видя ли се с такъв модел?
 Защото, аз ти гледах снимките в албума и смело твърдя, че нищо повече отколкото в огледалото не виждам, а на мен ми стоеше. То, вече е минало, ама имай предвид, че едва ли ти е кройка табу за някакъв друг повод.
« Последна редакция: март 06, 2009, 14:37:47 от pebbles » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines