Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 12:10:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли !!!!! част 9  (Прочетена 183338 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: март 02, 2009, 13:11:51 »

Ето я старата тема Булченски рокли част 8
« Последна редакция: март 02, 2009, 13:13:52 от gucci » Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #1 -: март 02, 2009, 13:24:11 »

dar4eto,  на мен много ми се заплитат шлейфовете в краката  nea И не ми е удобно да правя каквито и да е движения (говоря за наистина дългите шлейфове), но пък стоят мнооого красиво. Най-добре е ако ще имаш шлейф, той да може да се прибира (доста модели имат такава опция).

Вчера видях корицата на списание Булка   , роклята, която съм си харесала (едната), е почти същата без това около врата  Girl_hide Но все пак може да намина през Холидей да пробвам и тази. Другият модел, който си харесах е набор на деколтето - много добре изглежда бюста.
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 02, 2009, 13:45:25 »

Слънце, като казваш да минеш шрез Холидей, Холидей-Сона ли имаш предвид? Аз съм доста запленена от моделчета като това на корицата, в смисъл от дантела, но те всички са леко удължени отзад  sad. Ако твоята Холидей е Холидей-Сона, знаеш ли дали имат подобни моделчата  от дантела? Извинявай за въпросчето, но не живея в България, а сайта им от доста месеци не е обновяван.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #3 -: март 02, 2009, 13:58:27 »

Имам предвид само Холидей (снимката на корицата е от там), не Х.Сона. В Холидей Сона нямаха много булченски модели в наличност заради абитуриентите  nea Казаха ми да разгледам сайта, но и там ги няма всички модели, защото моделът който пробвах и много си харесах го няма на сайта. Този модел е с дантела  good за дуги не знам. В доста от бутиците има модели с дантела. Като си дойдеш във Варна, ще пообиколиш и със сигурност ще си намериш нещо  good
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 02, 2009, 14:06:45 »

Благодаря ти за бързия отговор, слънце. Определено като дойда във Варна ще трябва да си обуя възможно най-комфортните обувки за препускането по магазините  girl_wink.
Успех на всички момичета с намирането на РОКЛЯТА!  give_rose
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: март 02, 2009, 14:31:40 »

Роклята, която аз съм си харесала също е с шлейф, но мисля да променя модела, защото не искам да ми се влачи подире.
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: март 02, 2009, 16:40:10 »

rosi09, до известна степен разбирам как се чувстваш. Аз самата бях харесала една по-обемна и "принцеска" рокля и направо се бях влюбила в нея. Когато обаче я пробвах не се харесах толкова, но тук известна роля играеше и цвета, аз си я представях в екрю (или шампанско или както там се казва оф уайт цвета на български), а тази, която пробвах беше чисто бяла. После пробвах друга рокля, която беше малко по-впита и много се чудех коя от двете да избера. Накрая реших, че с втората просто изглеждам по-добре, талията ми беше по-малка, очертаваше ми бюста и взех нея. Известно време след това обаче се чудех дали съм постъпила правилно и честно казано доста пъти ме беше яд. С времето обаче започнах да си изграждам една точно определена визия за сватбата ми и за мен самата и осъзнах, че роклята, която избрах е много по-подходяща за това. Сега вече съм много доволна от избора си pardon
Написах това, за да ти кажа, че според мен ако избереш роклята на Казабланка е много възможно да съжаляваш за другата. После може да стане като при мен, да започнеш да си харесваш повече избраната рокля, но ако не стане така... Помисли си добре, но според мен е важно ти да се харесваш в роклята си и да си щастлива, така всички ще ахкат, бъди сигурна good
Активен
monikabiri
Ентусиаст
**
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 02, 2009, 16:58:22 »

към Стаси - роклята ти наистина е много хубава, аз също тази си харесах в МТайлър и само заради презрамките не я избрах, иначе съм я забелязала още преди година за сватбата на една моя приятелка и много я навивах да си вземе нея:) Много е хубава и наистина стои супер - от всички готови, които пробвах, тази беше една от най-хубавите, честито!
Активен
milata84
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: март 02, 2009, 17:43:20 »

Момичета някакви мнения,относно бутик "Сватбен ден " Варна... Харесах си там рокля, но ми се струват доста познати, като стил. Имате ли идея дали си ги шият там или ги препродават?
Активен
tsvety_t
Сватбар
***
Публикации: 172


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 02, 2009, 21:36:54 »

Моита рокля е с дълъг шлейф, доста се разхождах из магазина, въртях се, за да ме снимат от всички страни, но нито веднъж не ми се оплете, беше ми много удобно. В ресторанта шлейфа се вдига и става нормална дължина, но за мен роклите с шлейф са много по - елегантни, просто са ми слабост
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 02, 2009, 23:08:55 »

 Шлейфът няма очарование в мойта глава, защото първата ми асоциация е замитането на пода с него. Просто в нашите условия не виждам къде може да се пусне за да му се види красотата. А прибран, поне това, което съм виждала, не е много красиво. Инженерната ми глава не вижда смисъла само да ми тежи, да ме спъва и да го мисля къде съм го закачила и как съм го изцапала и като се прибере как ще оцвети останалата част от полата.
Активен
deskatap
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 187



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 03, 2009, 00:39:03 »

dar4eto, искам да ти кажа, че моята рокля беше с малък шлейф, който можеше съвсем дискретно да се прибере към дантелата върху полата и да не се забелязва "от самолет". Наистина е малко неудобно, особено, когато си падаш по танците, но според мен си заслужава "жертвата". А и все ще се намери някой на хорото да ти помогне с държането на шлейфа girl_wink . Все пак зависи колко е дълъг и от каква материя е, защото ако е от дантела според мен няма прроблем, но ако има и от останалата част от полата - просто става доста тежко. Другото което е, най-важното с какво ТИ се чувстваш най-удобно, защото може да я облечеш само за няколко часа, но няма да ти е комфортно и няма да можеш да се насладиш максимално на момента. Др. за което се сещам е, че трябва да си сигурна, че камерата и/или фотото "без да искат" ще те хванат как си подръпваш оттук-оттам роклята или повдигаш бюстието и  т.н. Избери рокляата със сърцето си, и както по-горе беше писано, нека тя ти каже " .. и дагледаш други рокли, знаеш, че аз съм твоята..."
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: март 04, 2009, 12:35:16 »

Благодаря на всички момичета за съветите и коментарите относно рокля с шлейф :-). Аз ако в крайна сметка се спра на такава, то шлейфа ще е съвсеееем къс и най-вероятно от дантела. Все пак това е още мъгла, обикалянето започва след месец :-)
Активен
framboise
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 115


мама на малко слънчице :)


« Отговор #13 -: март 04, 2009, 12:46:52 »

Момичета, никой ли не знае от кой сайт е тази рокля, хайде... все сте я мяркали някъде... В доста галерии я видях, но не прочетох никъде коментар за нея   :'(

Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 04, 2009, 13:36:09 »

framboise, ако снимката е с оригиналното си име както си я свалила, то пусни името на снимката заедно с разширението в google images и ще ти се покажат снимки с това име и съответно в кой сайт се намират good. Успех!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines