Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 08:09:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Младоженски кредит  (Прочетена 35132 пъти)
 
Nelly_k_
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« -: март 01, 2009, 09:17:28 »

Здравейте на всички! Искам да Ви поздравя за чудесния форум! Аз съм нова тук  blum (от два дена си нося новия пръстен). Но за жалост не сме от мн заможни семейства и ще се наложи най вероятно да теглим кредит за великото събитие. Някой от Вас да е чувал за такава услуга на някоя банка - младоженски кредит?
Моля да бъда извинена ако се повтарям!!! smile
Активен
tsvety_t
Сватбар
***
Публикации: 172


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 01, 2009, 19:22:38 »

Според мен трябва да изтеглите потребителски кредит, почти съм сигурна, че няма такъв кредит.
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 01, 2009, 20:58:10 »

Преди време бях чувала , че "Си банк" дава такъв кредит, ама беше поне преди 2 години! crazy Иначе  и JETKREDIT или подобни такива пак дават без проблем ама с по- висока лихва. Трябва да провериш , щот времената се променят ииииии............ pardon
Активен
Nelly_k_
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #3 -: март 02, 2009, 13:17:14 »

Видях в интернет, че Сибанк са давали, но 2005-2006г за жалост. Вече няма. Май ще се наложи отново да ползвам Джет. Благодаря все пак...
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 02, 2009, 13:42:55 »

Nelly_k ще повторя tsvety_t   и ще ти кажа да видиш за потребителските заеми в различните банки-мисля , че ще е по малка лихвата от JETKREDIT.    pardon ПРОВЕРИ. good
Активен
Nelly_k_
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #5 -: март 03, 2009, 09:22:22 »

О да със сигурност ще разпитам първо по банките. Дори незнам още колко пари ще ни трябват...Но ще започна да смятам...А при вас как беше - семействата поравно ли си разделиха разходите за сватбата...?
« Последна редакция: март 03, 2009, 15:42:10 от Nelly_k_ » Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #6 -: март 05, 2009, 15:03:11 »

О, какви са тези кредити, я кажете, че ми стана интересно? Джет не бяха ли нещо в техномаркет да си купиш телевизор на изплащане или нещо подобно?!?! Добре би било, ако наистина има кредити за сватба. Бих си помислила да изтегля, за да ме огреят сроковете за подписването.
Активен
Nelly_k_
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #7 -: март 08, 2009, 09:51:40 »

Мила ми Su_to , Джет дават кредит за стоки на изплащане, а също доколкото знам и парички в брой, но мисля че сумите са около 3000лв. А младоженски кредит според мен със сигурност трябва да има, но ето девойките казват че не са чували за това нещо ....
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #8 -: март 09, 2009, 08:09:11 »

Аха, ясно. Очевидно, няма да свърши работа за сватба. Нищо, ще измисля нещо друго. Благодаря ти за инфото!  give_rose
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 09, 2009, 11:22:19 »

А като ви чета, момичета, започвам да си мисля, че е крайно време сватбените агенти да помислят да организират някакъв лизинг. Нали през тях минава всичко. Защото кредити банките дават все по-трудно. Ако имаше сватба на изплащане, аз сериозно бих се замислила. Защото за мен финансовият шок е огромен. Както пишеше в едно сватбарско списание - това е най-скъпото събитие, което организирам досега. Приположение че има екскурзии на изплащане, мебели на изплащане.. защо няма и сватби на изплащане? Или поне някаква схема с равномерни вноски по време на цялата подготовка, продължаващи и след това.
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 11, 2009, 11:48:31 »

Момичета аз работя точно със стоки на изплащане към УниКредит.Не съм чувала наистина за сватбени кредити.Но какъв би бил проблема да си изтеглите един потеребителски кредит да речем от 10000 или 5000(зависи каква сватба ще правите) и да си изберете изгодни за вас условия като месечна вноска,годишен лихвен процент(макар че в последно време банките се изравниха горе долу) и да си го изплащате да речем 5 или 10 години,а пък живот и здраве ако един ден имате по-добра финансова възможност да си го погасите предсрочно.Естествено трябва да се проучат и условията за предсрочно погасяване има ли наказателни лихви,в какъв размер са и т.н.
Мисля,че трябва да проучите хубаво коя банка какво предлага и да си вземете решение. girl_wink girl_wink girl_wink
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 10, 2009, 12:32:51 »

Твърдо съм против кредитите, незвисимо за какво трябват парите!
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 10, 2009, 13:48:05 »

На ДжетКредит лихвите са убийствени, пробвай от някоя банка. След като мине сватбата и като съберете пари от нея си върнете предсрочно кредита, за да не плащате излишно лихви
Активен
romanti4ka
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #13 -: септември 19, 2009, 06:23:28 »

тази темичка малко е позабравена,маи! и мен ме интересува дават ли или не такива кредити. Момичета,ако има такива,които са теглили кредитче за СВАТБАТА даите идеи от каде и колко да изтеглим и ние good
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 21, 2009, 16:07:59 »

Първо зависи колко ще ти трябват на теб-напревете си приблизителен бюджет-да кажем рокля до 500лв,куверт до 30лв и прочие.След това просто тръгваш по банките и питаш какви са има условията за такава сума-изисквания,лихва,погасителен план-фиксиран или плаващ и т.н.Няма "Сватбен кредит",но както казах вече по-нагоре,един потребителски ще ви свърши работа girl_wink
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines