Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:47:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Медена обиколка на България  (Прочетена 66772 пъти)
 
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 20, 2007, 11:27:48 »

Мария, мисля, че добре сте го намислили!
А мога да дам съвет за Априлци - хотел Марагидик и х-л Априлци /потърси в нета за контакти/ ако искаш да попиташ предварително за места, тъй като през уикенда е почти пълно навсякъде!
Сладурки, в темата "Как се планира меден месец" бях писала, защо се проваля нашето ходене до париж.Сега се чудя дали да оргнизираме нещо за Италия, или да изчакаме кумувете и август да отидем на медена седмичка из България.Мисля си заТроян, Плевен, Ловеч - нещо такова, не съм ходила там, а съм чувала, че е красиво, дайте идейкиии, че на море не ми се ходи blum.
Няма да сбъркаш красиво е и има какво да се види, а и места за спане предполагам ще намерите.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 21, 2007, 09:01:40 »

Момичета, ние всъщност днес заминаваме  yahoo , аз от една седмица повтарям, че е другата седмица, а то дошло  Oh my ...
Като гледам какви са температурите в Търново се чудя как ще оживеем  laugh Добре че колата има климатик  yahoo
Ще се опитаме да разгледаме много места и после ще разказвам  good
П.С.: Събрала съм багаж все едно заминаваме поне за месец  laugh , а съм сигурна, че половината дрехи въобще няма да ги облека, ама аз съм така - всичко, което имам и мога да взема, го вземам  tease
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 21, 2007, 18:12:28 »

Мария, пожелавам ти да си изкарате незабравимо и да направите мнооого снимки, че ние тук чакаме!!! yahoo good
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юли 31, 2007, 11:28:05 »

Здравейте отново! Ние се върнахме от пътешествие, което не мога да нарека меден месец (защото не останахме и за миг сами), но сме доволни от седмицата, която все пак изкарахме в Търново! Бяхме отседнали при едни приятели ( бивш състудент на баща ми) и не сме пътешествали през цялото време както го мислехме преди да тръгнем! Макар че всеки ден се канехме да си тръгнем, го направихме чак в събота и то към 5 следобед  laugh Това, което ни задържа там беше международния фестивал, който се провежда за 10-а поредна година и беше невероятно  yahoo Но за него ще пиша в друга тема!
Все пак ходихме до Дряновския манастир, пещерата "Бачо Киро", Етъра, Соколския манастир, Хотнишкия водопад, Пеображенски манастир, на връщане минахме и през Троянския манастир, откъдето си взехме икона на св. Богородица Троеручица и си осветихме там! Последния ден разгледахме и Царевец! Снимки сега не мога да кача, защото са вкъщи, но обещавам скоро да го направя! Макар, че нещо снимките от Дряновския манастир, пещерата и голямя част от тези от Етъра нещо ги няма  Girl_sing
Обобщено мнооооого сме доволни от почивката и двамата  yahoo yahoo yahoo
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 31, 2007, 11:55:49 »

Супер сте си прекарали, браво Bravo
Ние, ще имаме медена седмичка в България с кумувете, /а след това си мислим да отидем двамцата до Италия/бях писала мисля в темата "Как се планира меден месец" защо се отлага Париж, защото решихме да бъдем независими с една дума, но това е друга тема, извинете ме за  Offtopic blush
Сега чакаме кумата да излезе в отпуск и на 11ти тръгваме на медена седмичка мислим си за Ловеч, Плевен, Троян, Тетевен, Мелник, Батак, Доспат - давайте идейки за хубави местенца там момичета, че аз съм организатор smile
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: октомври 02, 2007, 17:38:50 »

И ние с душито в последния ден на нашата медена седмичка предприехме кратка обиколка на средна България (ако мога да се изразя така). Велико Търново - Дряновски манастир - Етъра - Соколски манастир - Шипка, но честно да ви кажа хич не ни стигна времето да се разходим навсякъде на спокойствие. Препоръчвам този маршрут на всички, но определено си трябва повечко време от един ден, за да се обиколят тези места.  Girl_sing
Активен
bubetodve
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 07, 2009, 17:07:34 »

И ние замисляме нещо като медена седмичка след сватбата в България. Нямаме възможност за извън страната... ще го отложим това за някоя годишнина....
Харесах си Велинград за 4 дни, от които 3 нощувки и разходка до Бачковския манастир и Чудните мостове....
Цената е супер приемлива... и на двама ни много ни допада....
Нямаме възможност за повече дни, защото ще си взема отпуска за 10 дни 5 дни преди сватбата и 5 дни след... та след сватбата да заминем ей така... далеч от всички и да се отдадем на една почивка.... сред природата и няколко допълнения като джакузи и т.н. ...  danceg
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: април 07, 2009, 17:42:03 »

Eх, че хубавооо girl_in_love
И ние искаме да си направим ако не някаква обиколка (обиколчица, защото ще можем да останем само следмица след сватбата), то поне да отидем някъде в България... Уж все мрънкаме това лошо, онова лошо, ама вече много ни липсва и на двамата, защото аз лично такава природа не знам къде има!
Помагайте с идеи, момичета! Кои места да посетим (става въпрос за края на август)? Ние сме от Варна, така че може и да не е на море. Да не е някакъв скъпарски, лъскав курорт- искаме просто да се отпуснем и да ни е гот! twohearts Dance2 любов заедно
Активен
bubetodve
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: април 07, 2009, 18:26:14 »

Е след като сте от Варна, даже може да спестите за хотели...
На морето ще е супер почивка... особенно в разгара на лятото!
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: април 07, 2009, 18:54:06 »

Ама няма да е почивка! focus
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #40 -: април 07, 2009, 19:02:06 »

Аз миналата година исках обиколка из Балкана и за 4 дни минах през Копривщица, Сопот, Карлово, Калофер, Казанлък, Соколски манастир, Габрово, Етъра, Велико Търново и Арбанаси. Има много за гледане-музеи, къщи, етнографски комплекси. Разстоянието между тях не е голямо, пътят е хубав, има добри варианти за нощувки, а аз лично бях забравила колко хубави български градове има (не бях пътувала отдавна из България). Лично на мен много ми харесаха Соколския манастир, Етъра и Габрово. Но имайки предвид, че вие не сте отдалече може би сте били вече там.

Момичетата тук сигурно ще дадат интересни идеи. 

Аз ще следя темата, защото и на мен много ми се пътува лятото из България.

Имаше и още една подобна тема за места за посещение в секция "Кафе или чай" във форума. Може и оттам да се вземе някоя хрумка.  give_rose
« Последна редакция: април 07, 2009, 19:09:49 от Denitsa » Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: април 10, 2009, 21:43:11 »

Препоръчвам ти Девин-има хубави хотели там и наоколо има много красиви кътчета,които човек си заслужава да посети и е супер за медена почивка girl_wink
Другото е Пловдивския край или Великотърновския good
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 04, 2009, 11:05:47 »

Аз също съм за Габрово и Етъра, а пък Сколоския манастир е невероятен. Само че като сте в района е хубаво да отидете и до Трявна и Боженци. В Трявна е разкошно - има един музей за резбарско и зофграфско изкуство. Също така и хубави кръчми. В Боженци е по-скъпичко, но за час-два може да се разходите или да си направите супер пикник на полянките, в ляво от входа на резервата. Същто така ако малко се отдалечите може да отидете и до Троян. Над Троян има едно прекрасно курортно селище - казва се "Чифлика" - много е хубаво за интензивна почивка за около ден два (не повече) - невероятно тихо, чисто и с минерелане басейн. Съчетано с Търново и Арбанаси - става страхотна почивка.
Аз достъ съм пътувала из БГ, така че ако се интересуваш за някой конкретен гряд или място - питай.
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 04, 2009, 15:33:55 »

Аз много харесвам Огняново - красиво, спокойно, хубави хотели, чудни минерални басейни, не е претъпкано с народ, прохлада през лятото, без да е студено. Наоколо има къде да се мръдне, а Кавала е на два часа път, ако се мине през Илинден. То не е нужно по гръцко даже да се ходи, защото самият път към Илинден, там някакво Момина кула ли какво беше, по реката там, е не-ве-ро-я-тен! Гоце Делчев е хубав град с "шикозни" кафенета.. абе има, има там къде да се ходи.
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines