Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 02:04:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Медена обиколка на България  (Прочетена 66955 пъти)
 
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 20, 2007, 12:06:29 »

оле това с голямото дърво е в банско нали smile
ние имаме същата снимка Wink
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 21, 2007, 17:53:27 »

Да,Маслинка в Банско е!!!
Активен
Yana_Bah
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 141



« Отговор #17 -: юни 16, 2007, 20:21:34 »

Ами ние вчера се върнахме от медената ни обиколка. Маршрута беше: Пловдив - Хасково с приспиване - Перперикон - Златоград с приспиване - Чудните мостове - Смолян с приспиване - Триград, дяволското гърло, Буйновско ждрело, ягодинска пешера - Девин е приспиване - Широка лъка - Гоце Делчев - Мелник с приспиване - Роженски манастир - и после се завърнахме в София........
Ами прекрасно беше, бно за съжаление парите и силите ни свършиха преди да успеем да видим всичко което си бяхме намислили... Ама така си остявяме да има и за друг път. Другата седмица заминаваме на море, че на мъжа му се ходи да се плицирка, а аз като типично морско чедо не съм особено ентусиазирана, понеже морето ми е все до мен цяло лято си стоя в Бургас.
От всички стяри градчета най ми хареса в Широка лъка и в Мелник....
Иначе Хасково е много хубав град - по-чисто и подредено място не съм виждала...Много ми хареса.
А колкото до природните забележителности- нямам думи, сега като си гледам снимките и осъзнавам че величието на природата е трудно уловимо. Дори и на професионалните снимки от местата на които бях не си личи за какво става дума - убийствено е навсякъде....
Роженския манастир е един от най-китните които съм виждала, а на Перперикон е грандомания отвсякъде.
Да си призная чесно в Дяволското гърло малко сдухах - леко ме хвана шубе shok
Сега ми е гадно че се прибрах....... Решила съм да тормозя милото през уикендите редовно да се духва нанякъде.....
Колкото до снимки, като ги кача някъде ще пиша.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 16, 2007, 21:38:05 »

Браво на вас Yana_Bah  Bravo
Направили сте си много хубава обиколка из милата родина  girl_in_love
Много се радвам, че Хасково ти е харесал, защото аз съм от там  blush blush blush
Какво разгледахте там и къде бяхте отседнали? Нали се качихте до статуята на Св. Богородица, която е записана в рекордите на Гинес като най-високата?  girl_wink
Активен
Yana_Bah
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 141



« Отговор #19 -: юни 17, 2007, 10:39:08 »

Естествено че се качихме и даже се снимахме....... Иначе бяхме в хотел Централ. Много беше приятен и на центъра - идеално. Блазе ти за хубавия роден град, аз лично бих живяла там с удоволствие
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 17, 2007, 11:30:03 »

Естествено че се качихме и даже се снимахме....... Иначе бяхме в хотел Централ. Много беше приятен и на центъра - идеално. Блазе ти за хубавия роден град, аз лично бих живяла там с удоволствие
Сега града наистина е много хубав, но когато ставах студентка през '99г. не беше точно така. След това му направиха всичките красоти, които сте видели и аз не можех да го позная всеки следващ път, когато си ходехме! Сега е станал "европейски" град с много нови неща!  girl_in_love
Стига да имаше и работа, може би и аз щях да живея там  Girl_sing
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 18, 2007, 13:28:29 »

Ние като за начало с моя съпруг веднага след сватбата ходихме до Варна!Естествено направихме няколко плажа,но освен това обиколихме курортите,а също и Балчик-Двореца и Ботаническата градина!!!Аз никога не бях ходила и бях страшно впечатлена!!! Oh my ... :bravo:На връщане пък ходихме в Троян и посетихме и Троянския манастир-страхотна красота,просто нямам думи!!!
Сега в петък пък заминаваме за Родопите!!!Наши приятели ни подариха като подарък за сватбата обиколка там!!!Много съм щастливи и после ще показвам снимки!!! girl_in_love
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 19, 2007, 06:44:43 »

Браво,Деси-чудесен подарък са ви спретнали приятелите-приятно прекарване и после да разказваш!Супер е,че сте заминали веднага след сватбата,при това-на много хубаво местенце smile
Активен
Yana_Bah
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 141



« Отговор #23 -: юни 19, 2007, 09:49:44 »

 Родопите е супер, е на места пътишата не са особено приятни с тези завои bad, ама си струва..........
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 19, 2007, 10:19:27 »

Надявам се да изкараме приятно и после ще разказвам и ще показвам естествено!!! yahoo
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 20, 2007, 08:38:52 »

Сладурки, в темата "Как се планира меден месец" бях писала, защо се проваля нашето ходене до париж.Сега се чудя дали да оргнизираме нещо за Италия, или да изчакаме кумувете и август да отидем на медена седмичка из България.Мисля си заТроян, Плевен, Ловеч - нещо такова, не съм ходила там, а съм чувала, че е красиво, дайте идейкиии, че на море не ми се ходи blum.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 20, 2007, 10:00:55 »

Ние другата седмица мислим да направим подобна обиколка  yahoo
Първо ще отидем във Велико Търново при едни познати и ще ни сложат газова уредба на колата, а после заминаваме да я изпробваме  blum
Оказа се, че моя мъж не е ходил в Арбанаси и не знае, че е толкова близо до Търново  Oh my ... та първо там ще обиколим! После може би ще се насочим към Дряново, Дряновския манастир и пещерата "Бачо Киро" ( аз съм ходила там и е много красиво, но милото не е ходил). След това незнам дали ще отидем към Трявна (там пък аз не съм била, а той да) или директно към Габрово, Етъра и околностите  Girl_hide След това вече незнам - може би към София  Girl_sing
Нямам идея, обаче къде ще отсядаме да спим и къде ще ни завари нощта   girl_impossible Милото ме успокоява, че понеже колата ни е комби и е голяма, нямаме нужда от хотел  laugh laugh laugh
А, не сме ходили в Априлци, а съм чувала много добри отзиви за там, но ще видим накъде ще ни отвее вятъра  tease Милото каза - аз съм шофьора и ще карам накъдето си искам  blum
Стискайте палци всичко да е наред и да изкараме спокойно и весело  give_rose
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 20, 2007, 10:34:09 »

Ние другата седмица мислим да направим подобна обиколка  yahoo
Стискайте палци всичко да е наред и да изкараме спокойно и весело  give_rose
Разбира се, че всичко ще е наред Мими...даже ще е по- хубаво отколкото си си го представяла... :girl_in_love:И много снимки да направите и да си починете и много ама многоооооооооооооо да се забавлявате.... Eeager Eeager
 kiss2
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 20, 2007, 10:45:16 »

Надявам се да е така! Притеснява ме това, че не сме си измислили точен маршрут (аз сутринта в автобуса докато пътувах за работа гледах по картата горе-долу откъде да започнем  laugh ) и незнам къде ще отсядаме, но все ще намерим някъде да пренощуваме  tease
Много ме е яд, че нямаме цифров фотоапарат  Girl_sing , но мисля после да дам лентата в някое фото да ми прехвърлят снимките в цифров формат и задължително ще кача да ви покажа  yahoo
Ние така и не сме ходили никъде след сватбата (а тя беше преди повече от 8 месеца  Oh my ... ) и това може да се счита за нашия меден месец  Girl_hide
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 20, 2007, 10:52:07 »

maria пожелавам ви да си изкарате незабравима почивка  good и ще чакаме снимки
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines