Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 01, 2024, 01:25:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища месец Април,Май,Юни!!! 3  (Прочетена 97277 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: март 04, 2009, 15:16:45 »

Магии честита розова новина !!! трябва да се подкрепяме, че много станаха ухажоритее хи хи хи  Bravo Bravo Bravo
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: март 04, 2009, 15:43:31 »

Здравейте и от мен!!
Маги, честита розова новина!!! Ех и малко момиченца да има в темата!!
Алана, радвам се, че се включи и че всичко е ок при теб!!
За килцата, момичета, и аз съм +14. Надявам се последните два месеца да имам повече двийение и да наблиагам на малко по-диетичните храни и да не качвам много!!
Нашите бяха тук през почивните дни и с мама купихме още бодита за бебето, две одеалца, тя е купила плат да шие комплекти за леглото и долни чаршафчета. Количката ще е от тях и ни дадоха пари, но ще я купим като се роди Кристиян! Решихме в началото първите 4-5 месеца да ползвам платнена люлка на стойка за бебето, а после ще докараме и дървеното легълце. Люлката ще взема от братовчедка ми. Тези дни всички неща от нея ще пристигнат в Лом и нашите скоро се надявам да ми ги пратят!! С покупките съм на финала, остава ми повивалник, протектор за количката и за люлката против напишкване и ей такива дребни неща. И за болницата е почти всичко купено.
От 13.03 като изляза в болнични ще изчтя основно в нас. Нимам много за пране за бебето, понеже повечето неща са при нашите и те ще го подготвят.
Утре съм на преглед, трябва и направление за хематолог да си взема. Иначе се чуствам много добре!!
Записах се в клиника Щерев на безплатен курс на 15.03 за раждането, да видя за какво иде реч по принцип. Иначе знаете ще раждам в Окръжна!!
Това е!!
успех на всички мами!!
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #47 -: март 04, 2009, 17:18:16 »

Момичета, благодаря ви от сърце girl_wink
Много се кефя днес, че вече най-накрая имам потвърждение и мога да "плъзна" по магазините.  danceg

solecito как е настроението почти преди финалната права? Ако съм на твое място, сигурно бих била много нервна и превъзбудена yahoo

Vanilly, ти съвсем скоро излизаш в болничен... Да си починеш хубаво и да пишеш как върви курса в Щерев, че ми е много интересно.
Не знам дали ви писах, но една приятелка ми препоръча много готин гел против стрии на Lierac, много съм доволна, попива веднага и не ме сърби, за разлика от Мустелата.
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: март 04, 2009, 17:30:30 »

solecito как е настроението почти преди финалната права? Ако съм на твое място, сигурно бих била много нервна и превъзбудена yahoo
Маги, има нещо вярно, по-скоро тръпна в очакване и нетърпение вече  pullpigtails добре, че тези дни имам с какво да се занимавам и да ми минава времето малко по-бързо, че иначе сигурно щях да съм   crazy
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: март 04, 2009, 18:49:25 »

mmagi честита розова новина!!! Bravo yahoo
Vanilly браво, много си напреднала с покупките и вече си почти на финала girl_wink Bravo
И аз днес купих още някои дрешки за бебо , остават ми комплект за изписване, чорапчета, терлички , одеалца и още 2-3 бодита и аз смятам да спирам с дрешките... Сега ще ги наснимам с фотоапарата и ще ги пусна в съответната темичка , докато още не съм ги пребрала blum
Инъче сме ок с малчо, днес ходих при моята доки пак да ми мери кръвното , че предния път и се видя високо , но днес беше ок. Абе според мен апарата и не е много в час  crazy Аз си го меря редовно при майка , обикновенно ми е 110 на 60... На 25.03. ще отивам за болничен и после ме вика чак към 10.04 Oh my ... crazy Мисля през това време да запиша един преглед при друга да съм си спокойна ..
Целувки от нас с беб air_kiss
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: март 04, 2009, 22:29:59 »

mmagi, честита розова новина
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: март 05, 2009, 09:10:35 »

Здравейте, сега се сетих, че искам да ви попитам, когато отида за болничния, моята генеколожка ми да ва и целия катрон с всички изследвания ли? Това значи ли, че при нея няма повече да ходя, а само на тонове там, където ще раждам?
Днес към 18.15 съм на преглед и ще я попитам и нея и ще разбера кога точно трябва да си взема и от кога ми е болничният.
Успех на всички!
Активен
Kassi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 117


Нашето съкровище, Валентин


« Отговор #52 -: март 05, 2009, 11:07:46 »

Момичета имам един въпрос имам една бемка която непрекъснато ме притеснява, не ме боли но се подува от време на време. Ходих на лекар каза да я мажа с едно мехлемче и мина но пак се възпали и пак ходих лекарката ми каза че не е ракова бемка, но аз въпреки всичко пак се притеснявам лекарката ми каза че от бременноста се уголемяват бемки и се появяват нови, но аз съм супер паника и само мисля най лошото.Свекърва ми, която е мед сестра и тя ми каза че по време на бременност е нормално заради хормоните да се увеличават бемки.Моля ви кажете ми ако ви се е случвало и на вас та да спра да мисля глупости вече че побърках мъжа ми.
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: март 05, 2009, 11:12:23 »

Каси незнам колко са опасни ама да ти кажа и на мен много странно ми се появиха около ареолите на гърдите :huh:много странно а аз попринцп почти нямам бемки по тялото но не съм питала по въпроса явно е нормално
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: март 05, 2009, 11:27:19 »

Това е нормално през бременността pardon и старите бемки стават по наситени...
Активен
Kassi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 117


Нашето съкровище, Валентин


« Отговор #55 -: март 05, 2009, 11:31:21 »

Благодаря за бързите отговори аз по принцеп имам много по тялото но не са се възпалявали никога а странното е че тази не ме сърби не ме боли и нищо което да подскоже че е разранена аз случайно я напипах и се паникьосах от тогава и на мен ми излезнаха на ареолите едни малки на едната гърда само
ох направо незнам вече sad но,щом казваш че е нормално Майче.
« Последна редакция: март 05, 2009, 11:33:32 от Kassi » Активен
Kassi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 117


Нашето съкровище, Валентин


« Отговор #56 -: март 05, 2009, 16:00:42 »

Е одеве съвсем се паникьосах и ходих при личната тя каза, че нищо и няма на бенката и щом не ме сърби и боли значи е от бременноста и всичко ще се оправи, та вече съм спокойна. Абе пуста лудост да се чудя каква глупост да измисля. tease
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: март 05, 2009, 16:11:05 »

Сега като казахте и аз почнах да си оглеждам бемките... blum
Vanilly като отидеш при твоята док. трябва да ти даде обменна карта ,на мен ми каза и да си нося амбулаторната карта, но това не значи , че няма да ходиш повече при нея на ЖК. girl_wink
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: март 06, 2009, 11:29:29 »

Ехо, ето ме и мен! Каси, вчера бях писала, но сега виждам, че не съм изпратила отговора си. И аз имам доста бенки и още са се появили, имам една под гърдата и малко се е увеличила, но не съм и обръщала внимание, така че се наслаждавай на бременността, и не се притиснявай за всичко!
Вчера бях на преглед, всичко е наред! Даже лекарката каза, че хич не е осетила, кога ми е минала бременността!! Определено се оказа, че почвам да ходя при тази, при която ще раждам всяка седмица на тонове, а при жк ще ходя даже 2 пъти в месеца. Пуснаха ми изследвания и др. седмица с тях съм на хематолог! От 13.03 съм в болнични и на 14. 03 съм пак на преглед и секрет ще ми взимат, след това ще ходя при Жекова...Абе луда работа, много прегледи много нещо!!
Усмивки от мен!
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: март 06, 2009, 11:40:26 »

Мили,радвам се,чÄе сте добре smile ми така ще е с прегледите =]сега все по-начесто...и на мене в понеделник ще ми взимат пак кръв от вената...иначе всеки път от пръста pardon Така че за понеделник се настройвам за  olele
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines