Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 14:00:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища месец Април,Май,Юни!!! 3  (Прочетена 95688 пъти)
 
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 26, 2009, 12:14:38 »

bebZz,аз съм в Германия и тък здравната каса ги поема тия лекарства...не зная как е в БГ...Това са вагинални таблетки и си ге слагаш в продължение на 6 вечери.Моите са KadeFungin 6...не зная какви има в БГ,но процедурата е същата доколкото съм чувала  pardon И как така не ти ли взимат винаги секрет shok зная че е много важно и ако има такава инфекция трябва да се излекува до раждането...
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 26, 2009, 12:17:50 »

Ели,не виждам кошарката ти  sad
Кикси,за такива сметки-няма такова нещо тук,но ако лекарствата ти са наложими-се поемат от здравната...и особено през бременността pardon
Активен
Kassi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 117


Нашето съкровище, Валентин


« Отговор #17 -: февруари 26, 2009, 12:18:23 »

Кикси имам предвид, че козметиката ще бъде вътре в шкафчето, а не отгоре му, дано да си ме разбрала не се изразих правилно с вратичката blush
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 26, 2009, 12:42:18 »

Здравейте и от мен днес ми излезнаха кръвните изследвания, не са много хубави ама каквото е такова. продължавам да  bad . Гледам разказвате си за покупките smile Кумата скоро ни купи ваничка със стойка и трябва да я снимам и да ви я покажа. Относно повивалника мисля, че на Ели е най-практичен и аз купих такъв, но в синьо, има го в другата темичка за покупките Wink
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 26, 2009, 12:44:26 »

Мариянка,продължаваш ли с  bad мила... още мъничко остана...А защо не са ти хубави изследванията...
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 26, 2009, 12:54:03 »

Ами като за начало албумин в урината, 12-15 левкоцита, еритроцити и какво ли не. В кръвта - нисък хемоглобин , много високо СУЕ и така.. sad Не остана някакви си 15-20 дни.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 26, 2009, 13:01:11 »

Марианка, дано се оправиш!!
Майче, абе и аз ще си правя тест за секрета и нищо чудно и на мен да ми изпишат подобни таблетки! Скоро ще ходя и на хематолог, заради анемията ми.
За повивалниците и аз ще взема от тези за легла, че ние нали сме в гарсионера! Щяхме и сйрин да купуваме, но ще е по-нататък, сега съм освободила място в гардероба и нали легълцето има шкафчета отдолу и тях ще ползваме. А и ще купуваме разтегателен футьойл за в кухнята, да има бабите къде да спят.
Майка ми ще идва през почивните дни и ще обсъдя и тя какво е накупила на малкия мушморок. Тези дни чакам и от братовчедка ми дрешките, та малко по малко всичко ще  е готово.
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 26, 2009, 13:36:18 »

Благодаря, момичета  give_rose На мен днес нета ми е отвратителен, та чак сега успях да видя какво сте писали  pardon Ще се разходим тези дни до Щъркел да видим какво има, че май само там не сме ходили blum А иначе и аз смятам, че е по-добре да стои повивалникът на леглото, но се съмнявам, че на нашето ще стане  pardon затова и оставам на варианта с шкафа  pardon
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 26, 2009, 17:36:55 »

 Марианка и на мен такива ми бяха изследванията, а ми казаха,че са нормални тези отклонения, дано това те успокои give_rose
Активен
bebZz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



« Отговор #24 -: февруари 26, 2009, 19:21:37 »

Това за Германия май си беше бая пропуск  blush Вече забравям какво говоря на средата на изречението дори, вече не знам  crazy
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 27, 2009, 10:51:43 »

Да се впиша и аз с отчет от месечния преглед  yahoo много съм доволна от резултатите вчера.
Всичко при нас е чудесно. Бебо се е обърнал вече с главата надолу и доки каза, че няма почти никаква вероятност да шава. Така че се е устремил за нормално раждане  tease
1.570 кг е, върви точно с 1 седмица напред и по всичко личало, че ще е голямо момче  yahoo. На финала приблизително 3.700 да очаквам.
Аз също съм била добре - нямам оттоци по краката. Кръвно 50/80, което било нормално.
А днес ми е последен работен ден и излизам в болничен малко  DANCE Нямам търпение да се махна вече от този офис. danceg
Това е от нас  kiss
« Последна редакция: февруари 27, 2009, 10:53:52 от didda » Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 27, 2009, 10:54:44 »

Диде много се радвам нека така да върви бебчо по учебник до края  Bravo Bravo Bravo
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #27 -: февруари 27, 2009, 11:48:50 »

Диде, радвам се за хубавите ви изследвания  good
Почивай си сега, на мен също стоенето в офиса по цял ден взе много да ми писва, но имам месец и половина още.
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 27, 2009, 12:00:10 »

Диде,браво за хубавите изследвания-все така до края да е  good и приятна почивка ти желая smile
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 27, 2009, 14:00:19 »

Мерси, момичета!
mmagi, можеш да си вземеш болничен по всяко време. Нали и аз сега така правя, още не са ми дошли полагаемите 45 дни, но искам вече да си се оттегля на спокойствие в къщи на дивана  tease
maj4e, пак си тупнала готин аватар  Bravo Много е сладка тумбата!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines