Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:06:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нещо ново за сватбата - пеперуди  (Прочетена 14345 пъти)
 
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #15 -: ноември 23, 2011, 10:48:32 »

Здравей,
аз на моята сватба имах пеперуди. Беше изненада от майка ми, нямаше такава емоция. Пуснахме ги в самия ресторант от много красиви кутийки и си летяхя цялата вечер. След това много от гостите, включително и аз си взехме пеперуда в къщи. Гледаш си я като домашен любимец и я храниш с разтвор от мед и вода или някакъв плод.
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #16 -: ноември 23, 2011, 12:35:23 »

разказът ти звучи прекрасно и вълнуващо!!! пеперудите са рядка атракция на сватба... страхотна е изненадата от майка ти!   Bravo give_rose
може ли да споделиш колко пеперуди имахте? затруднявам се с въпроса колко ще са нужни за да се постигне ефект...
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #17 -: ноември 23, 2011, 12:49:24 »

Наистина много оригинална идея, звучи ми много красиво. Но си е рисковано. Според мен доста хора ги е страх от насекоми и не знам как биха се възприели летящите пеперуди...
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #18 -: ноември 23, 2011, 12:59:40 »

Те си кацат някъде и си седят кротко, не е като някакво едва ли не ,,нападение,, от пеперуди хихихих Ние с мъжа ми и кумовете пускахме пеперудите от кутиики, първо им трябва малко време да се освестят, пеперудата седи няколко секунди в ръката ти и  се разхожда и след това излита smile
Активен
teddy_music
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #19 -: април 06, 2012, 14:41:50 »

И аз искам пеперуди за сватбата, но в едиствения сайт, където предлагат http://peperudabg.com/index.php са много скъпи.
Ако някой е взимал и от къде, ще ми е много полезна информация.
Особено за някаква ферма в БГ, за която се спомена тук.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #20 -: април 08, 2012, 19:09:28 »

Наистина много оригинална идея, звучи ми много красиво. Но си е рисковано. Според мен доста хора ги е страх от насекоми и не знам как биха се възприели летящите пеперуди...

Булка с флакон Raid вместо букет, това може да се случи, ако на булката насекомите не и понасят. smile Много са красиви пеперудките, но не всеки се чуства спокойно в присъствие на насекоми.
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines