Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 12:40:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища октомври,ноември и декември  (Прочетена 136969 пъти)
 
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: юли 26, 2009, 11:18:56 »

Влизам само да ви поздравя, много се радвам, че всички сте добре! И аз бях на дълго моренце и бях много смешна, щото можете да си представите каква картинка бяхме -аз със корема, а моя Емил с патериците, на всичкото отгоре всички ме гледаха много странно като си поръчам мента, все едно пия една бутилка водка crazy, а аз пиех по 50 грама мента в огромна чаша, разреден с половин литър спрайт...не мисля, че нещо ще ми стане, нито пък на бебо, всички бременни9 пият много бира, аз обаче бира рядко, чемного се подувам:)))))))
Иначе сме добре, беба мнооооого рита и се преобръща, прави страхотни салта yahoo На 31-ви съм на преглед надявам се тогава да ни потвърдят, че сме мома, че ако се окажем момък ще стане много весело funnytooth Имам много неща за вършене, целувки на всички от мне и като имам повече време ще прочета темата, което не съм прочела и ще пиша подробно:))))
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: юли 26, 2009, 11:33:44 »

Baby аз пък съм на запис на тонове на 31 - всъщност всеки петък оттук насетне, така, че може да се засечем пред кабинета! Wink
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: юли 26, 2009, 22:49:34 »

Да, поне там да се видим, че ние какви сме серизни:))))))))))))))))))))))))))))))))))
Лелееее, ама Вики, то малко остана при тебе,а:))))))) yahoo yahoo yahoo
Активен
cherry_tea
Професор
****
Публикации: 364



« Отговор #423 -: юли 27, 2009, 10:05:41 »

Привет на всички!  smile
Виждам, че темата не спира да се пълни с нови майчета....  smile
Как се справяте в това време? То вече не е така горещо като преди 2-3 дни, но все пак си е по-добре, ако има как, да се пазите на хладно.
Активен
tedi_medi
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #424 -: юли 27, 2009, 10:53:32 »

Ние ако всичко е наред трябва да се родим на 9 Декември smile
Активен
cherry_tea
Професор
****
Публикации: 364



« Отговор #425 -: юли 27, 2009, 11:37:49 »

 welcome-2 Тedi_medi!
Дано всичко да е наред  smile А знаеш ли пола на бебето вече?
Активен
maia_111
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41


Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: юли 28, 2009, 09:12:14 »

здравейте отново на вси4кии blum .... да ви споделя за пола на няшия бебок smile вси4ки казваха и продължават да казват,4е ще е мом4енце и аз ве4е си мислех 4е ще е така вапреки 4е искаме моми4енце...но уви лекаря каза 4е ще е моми4енце и до такава степен се бях настроила 4е още не мога да го възприема...мн гадно така...Искам да кажа на Nikol_80 добре дошла и да я попитам как се 4увства и колко и е голямо корем4ето,защото на мене все ми казват 4е е мани4ко...апък лекаря казва 4е бебо си расте нормално...ама като ходя на консултации и кат видя другите мами с големи корем4ета... Ники с тебе май ще раждаме по едно и също време-моят термин е 11.10 blum
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: юли 28, 2009, 10:57:16 »

Здравейте мамчета  girl_wink радвам се на новите полълнения и че всички сте добре smile

Аз се възстановявам след бъбречните криза и тези дни съм на нефролог отново и дано каже, че съм изхвърлила всички песъчинки Wink В тези жеги не излизам през деня много много, а и не успявам да стана рано за сутрешна разходка Sleep Качваме се от време на време в планината, но малко ми се скараха, 4е не трябва да пътувам blush Вие как сте с пътуването, на мен ми се отразява добре и не ми се иска съвсем да не ходим никъде през почивните дни smile

Целувки от мен и приятен ден girl_wink
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: юли 28, 2009, 11:06:47 »

Здравейте мамита,
По отношение на пътуванията... не са ми забранявали изрично и аз реших, че при тези обстоятелства ми изнася изобщо да не питам и смятам да пътувам до морето от 7 до 14 smile
Като цяло се чувствам добре и се надявам да няма проблеми.

Майче, извинявай, но аз така и не разбрах в крайна сметка бебчето момченце ли е или момиченце?  blush
Активен
maia_111
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41


Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: юли 28, 2009, 11:14:09 »

ми то аз такова обяснение праснах 4е и аз ся кат 4ета неразбирам tease yahoo ми лекаря каза 4е е моми4е Girl_hide,мисълта ми беше да не се настройвате предварително blum
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: юли 28, 2009, 11:31:33 »

Хех, ужас. Аз така съм се навила за момче вече, че не знам... и таткото и той. А в началото имах твърдото убеждение, че ще е момиченце angry Вече трима различни доктори твърдят, че е малък мъж... и доц. Томова на ФМ се произнесе за момче, ама то знае ли се  girl_impossible
Активен
jozka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: юли 28, 2009, 12:50:45 »

привет отново и от мен, аз пак бях за няколко дена в болницата, този път заради контракции, които получих на нервна почва. за много малко ми се размина да не ми правят серклаж. както и да е, дано да не се върна пак там, ама знае ли човек, до преди седмица имах безпроблемна бременност, пък сега, сама си я направих проблемна с тия нерви sad
междудругото вече знае пола на бебо, нали  преди няколко дена ви писах колко съм сигурна, че ще е момиче, ами познайте на 100% ще е МОМЧЕ  blush   хахахаххах, а толкова бях сигурна, но въпреки това така се радвам, няма значение какво е важното е да е живо и здраво  smile
бях чела някъде, че когато ти се яде повече солено, ще е момче, а при повече сладко - момиче, еми аз сладко от самото начало неискам да погледна  Girl_hide
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: юли 28, 2009, 13:21:59 »

jozka чеситити сини гащи stork-boy , надявам се вече наистина да е ок всичко и по малко нерви си вкарвай, макар и от страни да е по лесно, но и аз съм същата все си казвам няма да се дразня на това онова, ама и мен понякога ме гонят яко нервите. А ти как усети че са контракции, защото и аз понякога ме наболява корема ниско долу, напоследък и по често, надявам се всичко да е ок, аз във вторник съм при док и ще видим.   
Активен
elf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 138



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: юли 28, 2009, 13:23:27 »

здравейте и от мен мамчета give_rose
и аз относно пътуванията не съм питала, но съм на мнение че ако всичко е наред и вие се чувствате добре не би трябвало да има пречка за пътуване ... на мен всички роднини и шефа ми миказват че не мога да пътувам в моето състояние, но пък от друга страна аз продължавам да шофирам и да си ходя на работа ...

относно пола при мен вече става много странно и смешно smile докторите и всичките видове видеозони на които съм ходила до момента казват момиче , а пък аз си усещам бебо като за момче  girl_impossible вчера една колежка ме попита нали чакам момче? личало ми било на лицето ... аз пък за солено и сладко аз откакто забременях направо полудях на тема сол ... никога не ми достига  smile

На 3-ти Август пак сме на фетална и незнам вече тогава докторката дали няма да си смени мнението  girl_wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: юли 28, 2009, 13:27:53 »

Мили бъдещи мами give_rose, заповядайте в новата тема!!!
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines