Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 13, 2024, 00:48:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища октомври,ноември и декември  (Прочетена 138610 пъти)
 
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: юли 18, 2009, 09:45:50 »

Гери, благодаря за обяснението!  give_rose Относно пъпките - явно при мен пъпките по лицето бяха един от първите симптоми на бременността. Ужасна история!  bad Аз и като ученичка не съм имала такива проблеми, ама сега... А тези, които сега се появиха са по тялото и са нов модел  blum от топлото били и били "нормални" за бременността. То толкова "нормални" работи напоследък, че да се чуди човек кое ще е ненормално  tease
Активен
hoty
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 546


Няма невъзможни неща - има само паузи между две хр


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: юли 18, 2009, 13:24:43 »

Здравейте момичета!
Аз от толкова време не съм писала..Ама ви чета редовно Wink blum
Първо честито на всички нови мами в темичката ни! give_rose Пожелавам ви лека и безпроблемна бременност и сладко бебче на финала! yahoo
Mila_, честита синя новина! baby_boy
С две думи да кажа за нас - засега сме добре, само дето последните изследвания показаха, че ми е много нисък хемоглобина.. sad И сега пия 15 дни Тотема, след което ще правя нови изслдвания и ако няма подобрение ще трябва да се консултирам с хематолог.. cray Кофти, ама за сега ми казаха, че това не пречи на бебчето, а е зле само за мен и това малко ме поуспокои...Междувременно си докарах и цистит - постоянно ме болеше като пишках - и за него ми изписаха някави билкови таблетки..Ама съм много доволна, защото вече има ефект от тях и се чувствам много  по-добре smile yahoo Сега в края на месеца ще ходя пак при лекаря да видим какво ще каже според резултатите..
Незнам вие как сте, но мен жегата взе да ме мори доста sad Подуват ми се краката, изтръпват ми пръстите на ръцете.. Обаче му намерих лесното - движа се мноого бавно, с постоянен ритъм, а като се прибера веднага си полягвам за половин час и после съм свежа като репичка smile Wink
Присъединявам се към "клуба на бившите пушачки" smile Wink Аз преди да разбера, че съм бременна бях решила да ги намалям и милото ми подари електронна цигара smile Кратка беше употребата и - като разбрах, че чакам малкото същество спрях веднага да пуша. Малко след това започна да ми се гади от тях, но сега не ме дразнят..Онзи ден изпитах някакво желание да си дръпна от цигарата на една колежка, но веднага изпъдих тази "порочна" мисъл от главата си. Чувала съм, че една две цигари дневно не били вредни, ама нищо няма да ми стане ако не пуша още известно време! И как ми се "изчистиха" зъбите от плаката... Wink В общи линии май е въпрос на избор, а аз засега успявам да се въздържа, дори не съм си дръпвала откакто знам, че съм бременна.
Упс, отивам малко да полегна, че малката госпожица нещо много взе да рита и по-късно пак ще пиша smile
Подрави на всички мами give_rose heart
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: юли 18, 2009, 14:12:17 »

Здравейте момичета:)smilesmile

Аз да се поуплача малко, тъкмо се бяхме зарадвали на синята новина и че всичко е наред и снощи направих много силна бъбречна криза cray преди години съм правила, но толкова силна никога не е била, а и притеснението сега беше огромно. В спешния кабинет ми обърнаха много внимание и ме пригледа и уролог, няколко прашинки са тръгнали да излизат и след една ГОЛЯМА инжекция почна да ме отпуска. Бях се притеснила, че многото лекарства не са много добре за бебчо, но нямаше начин, а и нали са по лекарско предписание. Късно вечерта болката изведнъж изчезна и сега съм добре и само се надявам, че няма да се повтори пак и съм изкарала всичко smile

За цигарите и аз да си кажа, откакто разбрах, че съм бременна ги спрях от раз. За това помогна и многото повръщане и гаденето от всичко. Сега не ми се пуши и се надявам да издържа и да не запаля пак, а  ако е за постоянно ще е най- добре smile

Хувави почивни дни на всички girl_wink
Активен
maia_111
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41


Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: юли 20, 2009, 08:31:47 »

ейййййй здравейте на вси4ки smile моят термин е 11.10.2009г. може ли и мене да ме запишете тука blush
Активен
elf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 138



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: юли 20, 2009, 08:37:04 »

Добре дошла maia_111  give_rose
И от мен честита синя новинка на Mila_

и лека седмица на всички мами  girl_wink
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: юли 20, 2009, 09:54:06 »

ехе аз една седмица не съм влизала и вече нови и мами, честито на всички с новини. При нас положението за сега е нормално, върнахме се от моренцето, ама много хубаво се чувствах там, само където се чувствах странно с шкембенце, но няма начин. Края на месеца съм на преглед надявам се всичко да си ни е ок.
Целувки на всички.
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: юли 20, 2009, 09:57:31 »

Здравейте, мили мамчета  give_rose
 Видях, че коментирате пъпките. На мен ми се бяха появили такива в първите месеци от бременността още преди да разбера, че съм бременна и то по гърба  shok Гадни гнойни пъпчици и черни точки... а аз никога, ама никога, никога не бях имала пъпки по гърба и затова много си го харесвам, но тогава не знам какво стана. Бях се много притеснила, че ще си останат за постоянно, но те към средата на третия месец изчезнаха от гръбчето и ми се преместиха на лицето  angry Всички като ме видеха казваха "оооооо, момиче ще е като те гледам...", но ето, че в началото на 5 месец се изчистиха гадните подобни на пуберски пъпки и сега мога да се похваля с по-хубава кожа от всякога. Даже спрях да ползвам каквито и да било кремове за лице. Просто няма нужда. Но за останалите части от тялото не ми се говори... то е едно мазане, втриване, масажиране... стрии още нямам, но целулит съм си отгледала дори и на ръцете - ужасна история...
Активен
cherry_tea
Професор
****
Публикации: 364



« Отговор #397 -: юли 20, 2009, 10:57:00 »

Добре дошли на Светли и на Мaia_111  smile
Светли, по термин ти и твоето бебче сте 10 дни преди нас. Така че ще те следя "из късо"  Wink
Нoty, радвам се, че се появи и се надявам нещата при вас да се стабилизират.

Миналата седмица бяхме на преглед - ФМ и понеже го правих на друго място (а не там, където ходя на ЖК) ми поднесоха новина, която следящата лекарка ми е спестила. Имало някакво струпване на кръвоносни съдове по плацентата, което трябва да се наблюдава внимателно. За сега няма проблем, бебето получава всичко необходимо и е добре, но трябва да се пазя, иначе...... (тук вече няма да продължавам, защото алтернативата не ми се нрави много).

Успях да посетя и една лекция за кърменето, но всъщност се оказа, че основните неща са ги говорили на предишната среща. А когато аз присъствах, повече говореха мамите от личен опит. В крайна сметка и това беше полезно. Така че, ако ви попадне подобно събитие и можете да го посетите, направете го.  smile
« Последна редакция: юли 20, 2009, 11:13:01 от cherry_tea » Активен
maia_111
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: юли 20, 2009, 14:12:08 »

много сте мили4ки вси4ките give_rose .... целувкии
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: юли 20, 2009, 16:00:42 »

ейййййй здравейте на вси4ки smile моят термин е 11.10.2009г. може ли и мене да ме запишете тука blush

Може, разбира се!!!! good
Вече си добавена и на 1-ва страничка! Wink
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: юли 22, 2009, 12:45:17 »

 smile Здравейте мамчета. Как сте? Аз съм добре , въпреки , че ми прилошава от време на време  , което много ме учудва, защото може би аз съм от малкото късметлийки , на които изобщо не им е ставало лошо. На края на месеца съм на док. и ще ми кажат какво  ще бебко / въпреки, че аз знам че ще е момиченце  blum / .
Мами декемврийки на вас казаха ли ви вече какво ще бебнцето?
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: юли 22, 2009, 14:37:01 »

Мила анели, не се настройвай предварително за пола smile
Аз цял живот съм искала момченце, но в момента, в който разбрах, че съм бременна се появи в мен някакво страхотно натрапчиво чувство, че ще е момиченце. Беше като 6-то чувство. И бях 100% сигурна и страхотно щастлива, че ще е момиченце. Гледах роклички и шапчици и какво ли не smile
После дойде деня, в който докторът вече щеше да ми каже пола изчезна и 6-то чувство и всичко. Бях като в небрано лозе и ми беше едно такова странно. Хем исках момиченце, хем момченце.... е оказа се, че ще е категорично момче и трябва да ти кажа - умирам си от щастие...    yahoo
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: юли 22, 2009, 15:16:07 »

Аз не , че неискам момченце ама как да ти кажа 1 път не ми се случи да си помисля , че ще е  baby_boy - все си мисля за baby_girl. Но каквото й да е само да е живо и здраво !!!
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: юли 22, 2009, 15:43:14 »

Подкрепям напълно Addri good При мен се получи същата ситуация, винаги съм искала момиченце, а вътрешното ми усещане беше за момченце и аз като anellly почти 100 % сигурно знаех, че ще е момченце, някакво шесто чувство или поне за такова го мислех.
Отделно убеждението ми се затвърди от разните му там бабини деветини, които ми приказваха разни близки - че ми се ядяло страшно много кисело /киселото било за момченце, сладкото - за момиченце, а при мен апетитът за сладоко изчезна през първите 3 месеца, въпреки че много обичам по принцип/, на 2-3 пъти първите месеци зверски ми се допи ракия  blush , ама толкова силно, че си позволих една-две глътки  blush /повече не ми се появявало такова желание, но и това се случвало на мъжките мами/, поръсили ме със сол без да забележа  crazy и съм си пипнала носа /ако е устата е за момиченце/. Сигурно и други имаше, ама само тези помня. Та всичко сочеше момче плюс моето вътрешно усещане.

И накрая, като излезе резултатът от амниоцентезата - 100 % момиченце /а там няма как да е грешна прогнозата, защото се изследват хромозомите/. И заради тези глупави настройки чак не можах да се зарадвам като хората, хем винаги съм искала момиченце. И аз като  Addri   се чувствах тъпо и като в небрано лозе. Половинчо също, защото и него бях успяла да настроя на тази вълна. Отдавана ни мина и си говорим на бебето в женски род и супер се радваме, но наистина моят съвет е да не се настройвате предварително и да не вярвате на тези вътрешни усещания, защото обикновено не познават smile
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #404 -: юли 22, 2009, 15:53:23 »

При мен усещането пък се оказа вярно  pardon Още от самото начало исках да е момиче и усещах че ще е момиче, а половинката искаше момче - но след като разбра че е момиче много бързо се пренастрои и той на тази вълна smile Всички ми казваха, че ще е момче, защото ми бил остър корема. Еми докторите твърдо са за момиче smile
Но както винаги съм казвала - да са ни живи и здрави, а дали е момиче или момче... ще си ги обичаме еднакво. Все пак са си нашите дечица  heart
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines