Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 22:49:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кухненска посуда,домашна техника,ел.уреди-препоръки  (Прочетена 367062 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #405 -: март 17, 2014, 16:40:57 »

Предстои ми купуване на готварска печка, хладилник и пералня. Кое според вас е най-важното, което трябва да гледам и от кое сте доволни?
Активен
metlichina
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #406 -: март 20, 2014, 13:10:31 »

Здравейте,

Предстои ни обзавеждане и съответно купуване на домакински ел. уреди. Решили сме, че искаме пералня със сушилня. Нямаме място за 2 отделни уреда.
Досега на Gorenje съм ползвала печка, вече 3та година ( самият уред е на повече ) и съм много доволна, затова и се насочих пак към тази марка.

Някой от вас има ли такава пералня - Комбинирана перална със сушилна Gorenje WD95140? Доволни ли сте от нея? Какво не ви харесва?
Питам за конкретния модел:
http://www.gorenje.bg/washing/washing-drying-machine?c=305435!


Благодаря!
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: март 25, 2014, 21:20:42 »

Ние приключихме с ел. уредите....май. Ужасно усещам нуждата от сушилня, но за съжаление, когато правихме проекта на кухнята, някак си не предвидихме място за нея и сегааа. Както и да е имам една северна тераса, която мисля да остъкля и тя да ми служи за нуждите с прането, та там може и да цопна една сушилня. Ние купихме печка за вграждане БОШ, съдомиялнята и тя е такава, тази вечер я пробвам за първи път, ако има отрицателни отзиви, ще пиша, хладилника си го имах от квартирата на Либхер и съм много доволна от него, а и ми е още в гаранция, и макар, че не е за вграждане и доста ядове брахме, докато го сместим, съм доволна. Плодовете и зеленчуците нес е развалят със седмици. Ядем краставици, купени от преди две седмици. Колкото до пералнята, и тя не ми е за вграждане, защото ми е от квартирата. Тогава се наложи да купим пералня и след дълга дилема решихме да вземем едно Миеле 2-ра употреба и не я сменям за нищо. Много е тиха и пере страхотно. Случвало ми се е да чувам на комшиите пералнята, докато моята центруфугира на 1600 оборота. Колкото до абсорбатора...на Тека или Теха, но ако дърпаше толкова добре, колкото бръмчеше, цена нямаше да има...общо -взето много шум за нищо. Хем мирише, хем ми гръмва главата. Но си купихме едно друго чудо на Теха...не ми идва точният термин, но нарязва храната от сифона, т.е. край на гадните остатъци по предпазителите.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: март 26, 2014, 08:05:49 »

m_eleva ще чакам отзиви от машинката за смилане на отпадаци. Имам познати с такава, уж много доволни, но те пускат само меки неща. А аз знам, че мели предмети с твърдост пилешки кокал.
За Тека аспиратора, и ние сме с такъв. Наистина бучи ужасно, но пък моя и си дърпа. Лошото е, че със спящо дете няма как да го пусна. sad
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: март 27, 2014, 08:34:32 »

Аз не бих рискувала да пускам кокали, но остатъците от манджите минават от там, като изплаквам съдовете, остатъците по решетката също накрая ги пускам и съм доволна. Иначе за аспиратора...определено не съм доволна, най-вече заради шума и не ми дърпа добреДа не би нещо да не са го поставили както трябва?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #410 -: март 27, 2014, 12:01:47 »

m_eleva19, понякога от незнание хората правят по-добрия избор. Много добре, че не сте сложили сушилнята в кухнята. Ние имаме сушилня и сме я пльоснали в едно предверие, заграбено от стълбището. Проблемът е, че сушилнята бълва страшно много влага и трябва някъде да се отделя. Хубавото при нас е, че има прозорец и може да се проветрява. Нашата е Миеле втора употреба и... заслужава си отвсякъде. Уредите на марката са скъпички (дори и втора ръка), но пък и качеството им е на 6.
Относно аспиратора на Тека - и нашият е такава марка (телескопичен). Аспираторите все пак трябва да се изчисляват на кубатура на помещението. Нашият си бучи средно, но и дърпа добре. Малката даже се приспива с него girl_haha Другото за аспираторите е, че трябва да взимат въздух отнякъде. Ние така се опаковахме с изолации, че и нашият не дърпа, ако няма отворен прозорец вкъщи. Иначе дърпа въздух от обратните води в банята и сифонът бълбука. Пробвай на отворен прозорец good
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: март 27, 2014, 22:50:33 »

не съм се сетила, че може да е от изолацията...и при нас е 'опушено" отвсякъде...така, или иначе ми се налага да отварям, ще видя дали не е подобре като отворя прозорец...
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: октомври 22, 2014, 08:54:04 »

Искам да ви препоръчам този уникален уред - http://www.cooker.philips.bg/philips-multicooker/
Имам го от няколко дни и готвенето е бързо,лесно и става невероятно вкусно!  yahoo heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: февруари 13, 2015, 11:38:30 »

Видях, че сте коментирали сушилните.. Ние поставихме нашата над пералнята (отделени са от плод) и се намират в коридора ни, който е много голям и разчупен.. Притесних се, понеже сме от скоро (4-5месеца) в апартамента и още няма проблем.. ама  много ме е страх от тая влага! sad  NO

Иначе всичките ни уреди в апартамента са нови Бош (немски, много е важно, когато купувате има разлика с турски Бош  nea). Ние винаги сме използвали Бош и вкъщи с родителите ми, а в квартирата имахме втора употреба сушилня Миеле.. В общи линии, която от двете марки да изберете, няма да сбъркате!

Съвет, никога не си купувайте сушилня и пералня 2в1, много мои познати го направиха и не са доволни.. Ние използваме непрекъснато и преди , а и сега отделни (само Бош и Миеле), няма свиване, не се мачкат много, както на моя позната с Уърпул.. Понякога марката е от значение, не само за да увеличи цената, а е знак за качество!  Girl_hide
Активен
Alissa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #414 -: април 16, 2015, 09:28:55 »

На нас ни предстои преместване в ново жилище и за момента сме купили печка, хладилник с фризер и микровълнова, пералня имаме, но ще видим къде ще вместим и миална.
Сега обаче мислим дали да не сложим барплод в ку нята и да я обособим на две  nea
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #415 -: април 16, 2015, 09:35:39 »

Сега обаче мислим дали да не сложим барплод в ку нята и да я обособим на две  nea

Това ми е любимото!!! Винаги съм си мечтала за такъв барплод, ама мястото не ни отговори в кухнята, за да се получи. С две ръце съм, ако имате голямо помещение. Някой ден като си построим къща хахаха и аз ще имам!!!  heart
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #416 -: април 16, 2015, 21:31:36 »

Що му викате БарплоД, щото е бар, на който се слагат плодове ли?  tease
« Последна редакция: април 16, 2015, 22:13:23 от inaxastra » Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #417 -: април 16, 2015, 21:38:55 »

Що му викате барплоД, щото е бар, на който се слагат плодове ли?  tease
То е барплот, плот, като пространство в/у което да поставяш нещо
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: април 16, 2015, 22:34:38 »

Ина по-скоро се шегуваше.. lol
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: април 16, 2015, 22:42:38 »

Някой скоро да е правил проучване на прахосмукачка. Искам нещо безшумно и мощно и да не е с торбички.Аз сега ползвам 2 прахосмукакчки Самсунг, еднатс е нова и хубава, но мъжът ми я беше ползвал за по груби строителни отпадъци и е станала ужасно шумна а по старата се развали.
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines