Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:02:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кухненска посуда,домашна техника,ел.уреди-препоръки  (Прочетена 366371 пъти)
 
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: юни 20, 2011, 19:24:01 »

matsinka , ние имеме конвекторна фурна, ползвала съм я 3-4 пути за пържили, риба, картофи и съм страшно доволна.
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: юни 20, 2011, 23:31:27 »


echy_,благодаря ти много за отзива,би ли споделила дали наистина става по-бързо ?Каква е разликата с приготвянето на месото в плик и  каквото  се сетиш ще ми е от полза.Ние имаме тази 


Пише ,че задушава,пържи и пече,но дефакто има само таимер,а няма копче да си избирам дали да задушава или да пече blush
Още веднъж много благодаря  give_rose
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #272 -: юни 21, 2011, 06:32:16 »

И аз обмислям конвекторна,та и аз на опашката.
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #273 -: юни 21, 2011, 09:55:15 »

И на нас ни подариха такава фурна, но имам леки съмнения относно нея, и все още не ѝ е дошло времето да я използваме  blush
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: юни 21, 2011, 18:52:08 »

нашата изглежда по същия начин но е друга марка. Пържоли дебели около 2 см без да са начукани са готови за 30-35 мин на високата скара, а отдолу нарязани картофи на едро. така бързо и диетично става цялата вечеря. за да се задушат зеленчуците трябва да се завият във фолио с малко водичка. риба също готвихме за 15 мин, без да мирише се изпече. кумата ми и мусака е готвила в такава фурна. а в книжката пише че и сладкиш може да се опече, но аз още не съм пробвала.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: юни 23, 2011, 11:50:53 »

Веси, ние си взехме такъв фритюрник на Тефал. Ами, доволни сме. Вярно, че всичко е въпрос на вкус, но целта ни, като го купувахме, беше да приготвяме по-здравословна и немазна храна в него good Пържените картофки са един път за мен! Половинката е правил и разни пилешки хапки, както и още нещо от месо, но не го помня. Може и други зеленчуци да се приготвят, не е само за картофки. Поразрови се в нета, има места с рецепти дори.
На нас си ни харесва - може да се готви дори и без лъжичката мазнина, която по принцип се слага. Но пак казвам, причината да го купим беше, за да не пържим и да се храним по-здравословно good А вкусът вече за всеки е различен smile Ние обичаме задушена храна, например.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: юни 23, 2011, 15:15:19 »

нашата изглежда по същия начин но е друга марка. Пържоли дебели около 2 см без да са начукани са готови за 30-35 мин на високата скара, а отдолу нарязани картофи на едро. така бързо и диетично става цялата вечеря. за да се задушат зеленчуците трябва да се завият във фолио с малко водичка. риба също готвихме за 15 мин, без да мирише се изпече. кумата ми и мусака е готвила в такава фурна. а в книжката пише че и сладкиш може да се опече, но аз още не съм пробвала.
Моля те сподели каква марка е,че поради липса на място искаме такава да вземем.
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: юни 27, 2011, 11:10:50 »

gucci, нашата конвекторна фурна е Domo, но каквато и да вземеш всичките работят на еднакъв принцип. само гледай да е по-мощна. нашата е 12литра + допълнителен пръстен става 17 литра и е 1300W.
Активен
key_key
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #278 -: ноември 03, 2011, 15:06:27 »

Аз искам да попитам за различни марки климатици. Кой има климатик, каква марка е и дали е доволен. Ще съм много благодарна на различните мнения, защото като отидем в магазина и започват да ни обясняват как всичките им климатици са страхотни и прекрасни, а аз искам истинско и безпристрастно мнение smile
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: ноември 03, 2011, 15:17:30 »

Аз знам , че Дайкин, Митсубиши и Фуджи са най-добрите марки климатици.
Ние имаме Дайкин- много съм доволна. Когато не е супер голям студ, отоплявам целия апартамент с него. Въздуха не се изсушава и не ме заболява гърлото, както от някои други климатици. (охлаждането няма да го коментирам) Икономичен е
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: ноември 03, 2011, 15:32:23 »

Ние сме с Мидеа.По нискък клас е от Дайкина и Фуджи,но сме много доволни.Добра цена,добро качество.Нямаме проблем нито с охлаждане нито с отопление и е много икономичен.на работа сме с Дайкин и също съм доволна.Много зависи ценовия клас към който си се насочила.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: ноември 03, 2011, 15:45:44 »

Много зависи ценовия клас към който си се насочила.
Всъщност , това май е най-важното преди да даваме предложения
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: ноември 03, 2011, 15:49:55 »

И ние сме с Дайкин и нямам никакво оплакване засега. Дадохме повече парички при покупката, но сега плащаме зимата ток под 100 лева при положение, че климатика не е спиран от началото на Октомври до края на Април. А за лятото е  butterfly супер smile
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: ноември 03, 2011, 19:09:30 »

Ние сме с Мидеа.По нискък клас е от Дайкина и Фуджи,но сме много доволни.
Всъщност Мидеата е класи по-назад от Дайкина. Смята се, че Дайкин е мерцедесът на климатиците.
ние сме с Мидеа. Ползваме го главно за охлаждане и сега, в междинните сезони. Мотивите, които ни убедиха да купим Мидеа, а не Фуджицу, (имахме дилема за 2-та са), че ще го ползваме главно за охлаждане и няма смисъл да се набутваме още 300 лв отгоре.
Активен
key_key
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #284 -: ноември 04, 2011, 13:05:29 »

Ами смятаме да го ползваме и за отопление и за охлаждане, към 1200-1300лв ще отделим за него. Трябва да има и някаква функция за изсушаване на въздуха или нещо подобно, защото аз и малкият ми син сме астматици и като влезем в някой магазин, където са надули климатика едвам дишаме. На парното слагах купичка със студена вода, ама на климатика ще е малко трудно  smile И на нас ни казаха за Дайкин, че са много добри, обаче мисля, че са по-скъпи от парите, които сме определили и за сега още проучваме. Много благодаря за бързите отговори  smile
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines