Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:47:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кухненска посуда,домашна техника,ел.уреди-препоръки  (Прочетена 366366 пъти)
 
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: март 02, 2011, 23:52:46 »

Гледам си говорите за хлебопекарни и аз имам от няколко месеца и съм много доволна от нея моята прави хляб от 750гр и от 900гр.Ще ви пусна и един линк за рецепти за хлебопекарна , на който му се иска да опитва и други неща , не знам дали му е тука мястото , но ще е от полза на повечето собственици на хлебопекарна  http://sitekreator.bg/cook/home.html
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: март 10, 2011, 12:23:38 »

момичета, най-накрая дойде време да си сложим ширм в кухнята. Харесах си един на марката "Teka", 900м3 (това било най-мощното), с два мотора, телескопичен за вграждане, с миещи се филтри (може и в съдомиялна smile ). Обаче малко ме притеснява цената - 180 лв. , струва ми се евтиничко, не че е лошо, обаче да не би да излезе некачествено. Много държа ширма да е много добър, готови сме да дадем повечко пари, защото кухнята и хола са заедно и направо няма да ви кажа как се омирисва цялата къща каквото и да готвим. Вие имате ли някакви наблюдения за цени на ширмове с подобни характеристики? Или пък за самата марка, знам че е испанска и в магазина, естествено казаха че била добра марка, ама не съм очаквала да кажат нещо друго. Благодаря предварително.  give_rose
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #257 -: март 10, 2011, 20:59:48 »

Ние поръчахме кухня и мислихме за различни видиве абсорбатори. От фирмата ни препоръчаха също Тека, пак с параметри като вашият и даже идва малко по-евтин. Човекът който ще прави кухнята е познат и му се доверих. Разбрах от познати, че почти всички фирми предлагат уреди Тека, но като цяло били скъпи. И мен ме учуди цената, но ще видим. Очаквам кухнята до края на месеца и като влезем в апартамента мога да докладвам (ако още не сте взели).
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: март 11, 2011, 15:22:37 »

Благодаря ти Diavolitsa, имах нужда да чуя някой друг, който се занимава с такива неща че е добра марка, щом ти си питала и са ти казали така, ми е по-спокойно. И без това въобще не се натискам да да даваме повече пари, вземаме този , пък дано излезе добра сделка. Като го вземем и поставим ще докладвам  girl_wink
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #259 -: април 08, 2011, 22:44:51 »

Здравейте на всички ! Във вас ми е надеждата smile Искам да си купя фритюрник , ще кажете къде е проблема , фритюрници бол crazy Мен обаче ме интересува точно този модел на T-fal. Верно доста соленичък е , но въпроса е само за картофи ли може да се ползва ? И въобще някои има ли виждане?

Преди вече 20 години си купих на Делонги с въртяща се кошница и 1л. олио струваше колосалната сума от 8 000лв , но казвам ви няма такава машина, такава експлоатация и още работи , но го оставих на майка ми , то само това оставаше да помъкна и фритюрника ....


Ще съм благодарна за Вашите мнения !


* 208625c_EN.jpg (22.42 KB, 300x300 - видяно 5243 пъти.)
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: април 08, 2011, 23:14:52 »

Vessi,аз нямам такъв фритюрник,но преди няколко седмици гледахме едно предаване (даваха на хора да дегустират картофки приготвени в различни фритюрници) и от 10-тимата които пробваха само 1 хареса приготвените в този фритюрник. Казаха,че стоят като варени повече от колкото като пържени.
Знам,че не ти е голяма помощ поста ми,но викам да си кажа.На мен също ми е интересен модела! Дано и други да се включат с мнение.
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #261 -: април 09, 2011, 22:40:44 »

Е мерси за отзива !!! Все си е нещо, след като порових малко по щателно установих , че "топлата вода" е открита отдавна lol) Попаднах на доста добри мнения за тази посуда , даже накак твърде нагласено изглеждаше, така , че продължавам да чакам вашите отзиви.......
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: април 18, 2011, 13:00:32 »

Дами,помагайте!
Търся формички за хапки и никъде не откривам.Ако някой е попадал да каже къде....
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #263 -: април 28, 2011, 15:43:00 »

Благодаря ти Diavolitsa, имах нужда да чуя някой друг, който се занимава с такива неща че е добра марка, щом ти си питала и са ти казали така, ми е по-спокойно. И без това въобще не се натискам да да даваме повече пари, вземаме този , пък дано излезе добра сделка. Като го вземем и поставим ще докладвам  girl_wink

Аспираторите на Тека са добри но пък леко шумни особено ако са от типа за ввграждане в шкаф.
Фирма FABER ,LINO I EUROLUX имат невероятни неща!!
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: април 28, 2011, 16:32:32 »

dodo23, какво означава формички за хапки? В нашето Penny има голяма опаковка от формички, но според мен са за сладки( меденки, например) не знам дали стават за хапки.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: април 28, 2011, 16:51:02 »

Предполагам търси ето тези/по средата 4-те/,за съжаление никъде не съм срещала подобен инструмент.
« Последна редакция: април 28, 2011, 17:27:16 от miss™ » Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: април 28, 2011, 17:12:04 »

Търся това,което Miss показва.Намерих го в няколко сайта,но минималната поръчка е 1000бр.
Тези хапки са правени със същия комплект.Не е удобно всеки път да го взимам назаем,а резултата е винаги добър.
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: април 28, 2011, 22:19:24 »

dodo23, върти ми се в главата, че майка ми има забутани в някой шкаф точно такива формички. Всъщност не съм ги виждала от години, защото никой не ги ползва. Почти съм сигурна, че бяха от ws телешоп или от онези дистрибутори, които обикаляха от врата на врата.
Погледни този сайт-http://www.zmeeborets.com/?page_id=1] [url]http://www.zmeeborets.com/?page_id=1[/url] Може да ги питаш за някакъв вариант на комплекта, който си показала.
Активен
naydenantonov80
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #268 -: юни 02, 2011, 17:34:34 »

момичета, най-накрая дойде време да си сложим ширм в кухнята. Харесах си един на марката "Teka", 900м3 (това било най-мощното), с два мотора, телескопичен за вграждане, с миещи се филтри (може и в съдомиялна smile ). Обаче малко ме притеснява цената - 180 лв. , струва ми се евтиничко, не че е лошо, обаче да не би да излезе некачествено. Много държа ширма да е много добър, готови сме да дадем повечко пари, защото кухнята и хола са заедно и направо няма да ви кажа как се омирисва цялата къща каквото и да готвим. Вие имате ли някакви наблюдения за цени на ширмове с подобни характеристики? Или пък за самата марка, знам че е испанска и в магазина, естествено казаха че била добра марка, ама не съм очаквала да кажат нещо друго. Благодаря предварително.  give_rose

В къщи сме със абсолютно същата и сме много доволни. Не се оплаквай от цената нашата я взехме по скъпо.
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: юни 18, 2011, 21:52:26 »

Здравейте на всички.Вчера получихме подарък- конвенционална фурна за печене.Пробвахме я,но не  останахме възхитени от резултатите.Броколите изгоряха,картофите се пекоха 1 4ас,а пилето -долу горе добре.Ако някой има такава,ще ми е полезно да сподели.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines