Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 14:08:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кухненска посуда,домашна техника,ел.уреди-препоръки  (Прочетена 367488 пъти)
 
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: септември 07, 2010, 13:20:38 »

варианта за да не са ти нужни скобите е да ти залепи котлоните към плота, но за мен това е пълна глупост. щом ще идва пак майстора настой му да ти ги сложи скобите. то ако нямаше нужда от тях производителите нямаше да ги слагат в комплекта.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: септември 07, 2010, 15:16:57 »

Нашия е залепен . Незнам дали е глупост  pardon Незнаех, че има такива скоби за котлоните
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: септември 07, 2010, 16:14:58 »

Лени,може твоят да е нямало и затова да са ти го залепили  pleasantry Но моят едно,че има ... едно,че дори не е залепен. Тая вечер ще видим дали сами не може да го сложим,ако не ще изчакаме майстора diablo
И да ви попитам как мога да изчистя силикона с който ми залепиха мивката ? Майстора ми каза,че лесно се маха,обаче по стечение на обстоятелствата не можахме веднага да го махнем,както и на следващия ден ... а чак на 3-4 ден когато вече май беше късно и има остатъци cray По принцип наистина се маха,но не лесно-и затова питам дали няма някакъв препарат  blush
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: септември 09, 2010, 08:29:10 »

И нашите котлони са закрепени със скобите. Не съм сигурна дали мъжо не ги сложи сам дори тях. Мивката също е със скобите, макар че има и силикон - просто там сложихме примено 4 вместо 6 скоби, заради миалната, която е под тази страничната част на мивката (как се казва, незнам).
Наде, аз силикона от там с обратното на гъбичката мисля го изчистих.

 Offtopic Иначе, и аз търся разтворител за силикон - има ли такова нещо - имам на 2-3 места останал в банята и с нищо не се трие  angry Има на едното стъкло на кабината и на плочките малко.
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: септември 09, 2010, 09:10:54 »

bubka, miss с ножче премахнете силикона , който е останал, а след това самите петна мисля, че може ето с това да се изчистят:
http://www.profix.bg/plugins/content/content.php?content.93

Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: септември 09, 2010, 10:26:45 »

Сега и аз с едно въпросче smile Тези дни трябва да купим кухненската мивка и понеже държа да е цветна да попитам за отзиви за мивките от Fat- www.fat-bg.com
Имат голям избор на цветове. За сега само добри отзиви чувам, но все пак....още някое друго мнение не е излишно smile
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: септември 09, 2010, 11:03:50 »

Поли, тази фирма нищо не ми говори, но такива мивки доста фирми вече предлагат. те се лепят със силикон за плота. и напоследък доста се предпочитат заради богатия избор на цветове и съчетаването им с кухненския плот така че да изглеждат като едно цяло.
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: октомври 26, 2010, 12:52:54 »

Искам да попитам някой има ли от вградените скари и какви са отзивите huhhuh.gif
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: ноември 04, 2010, 08:23:09 »

Вече си имаме съдомиална  yahoo http://electrolux.bg/node38.aspx?productId=12674
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: ноември 04, 2010, 08:31:31 »

Честито за новата придобивка emili85, да си я ползваш със здраве.Аз също имам голям мерак за съдомиална , но да видим дали ще стане , а и проблема е че нямаме много място за да я наврем и нея някъде. pardon
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: ноември 04, 2010, 08:35:46 »

Благодаря, Пламъче. Ние нямаме проблем с мястото, т.к сега ни предстои да правим ремонт на кухнята и в зависимост от уредите ще я правим. Иначе е голямо олеснение още повече с 2 малки деца  good
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #221 -: ноември 07, 2010, 16:27:48 »

Незнам дали тук е точната тема, но друга не видях  blush

Моля ви да дадете мнение за пералните със сушилни. Имаме пералня на 8 месеца, но поради една или друга причина ще я сменим. Та харесали сме един модел 2 в 1, като сушилнята суши с пара. Тъй като хич не съм наясно със сушилните ми трябват всякакви мнения.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: ноември 07, 2010, 17:23:15 »

Незнам дали тук е точната тема, но друга не видях  blush

Моля ви да дадете мнение за пералните със сушилни. Имаме пералня на 8 месеца, но поради една или друга причина ще я сменим. Та харесали сме един модел 2 в 1, като сушилнята суши с пара. Тъй като хич не съм наясно със сушилните ми трябват всякакви мнения.
Аз  си купих пералня със  сушилня аристон .  Много съм доволна . Търсих сигурно 1 мес и разпитвах и от няколко места ми казаха един и същи модел . На пералнята пише - ARISTON AQUALITIS - AQGMO 129  8kg+ 6kg Цената преди 1год. беше 1250лв ,сега сигурно е по евтина .
« Последна редакция: ноември 07, 2010, 17:26:11 от Nina Style » Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #223 -: ноември 07, 2010, 17:34:25 »

Аристон беше един от моделите, които гледахме. Мисълта ми е наистина ли много се мачкат дрехите и какво е по-различното на сушенето с пара.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: ноември 07, 2010, 17:58:48 »

Аристон беше един от моделите, които гледахме. Мисълта ми е наистина ли много се мачкат дрехите и какво е по-различното на сушенето с пара.
Исушаването е на три режима . На пълното се мачкат ,но пък чак много . На другите два излизат дрехите почти сухи и може да се каже ,че почти не са измачкани . Друг е въпроса ,че има материи ,които и без исушаване излизат като хармоника . Има и отделно програма  за да излизат по малко намачкани .  good Единственото нещо е ,че трябва да се сложи в помещение в което има прозорец или поне вентилация /комин / незнам как се казва. Когато сушилнята суши излиза голяма топлина и след като приключи при отварянето на капака излиза доста пара .
« Последна редакция: ноември 07, 2010, 18:01:04 от Nina Style » Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines