Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:11:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кухненска посуда,домашна техника,ел.уреди-препоръки  (Прочетена 366317 пъти)
 
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: февруари 04, 2010, 09:28:11 »

Благодаря много  give_rose
Мимка, ами то си е такова стъклено като Йенско точно, ама има пластмасов капак и пише, че издържа до 400 градуса  crazy
Като го тествам, ще ви кажа  girl_wink
Маги, аз бях първо за 4, после си харесах една двойка, но с разширители на големия. И почти бяхме готови да я вземем, когато видяхме този с фурната на много добра промоция и така се навих за тях.
Единственото, за което ме е яд от всичките неща е, че фурната няма телескопични водачи, с всичко друго съм ОК. Мисля, че тези котлони ще са ни достатъчни.
Като се размножим достатъчно и се преместим в голяяяяма къща, може и от 4-ките да вземем  pleasantry
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: февруари 04, 2010, 09:32:29 »

бубка, честити придобивки
Маги, не е до това колко хора сте а колко неща можеш да правиш едновременно. в квартирата където сме има 4 котлона, но аз най често ползвам бързонагравящия се и в много редки случаи включвам още един. но щом имаш място, прецени каква е разликата и в цената ако не е голяма щом имаш място може и 4 да сложиш никога не се знае кога какво ще ти потрябва.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: февруари 04, 2010, 11:02:27 »

Ечи то това е проблема при мен, че два пъти в годината ще ми дойде музата ама готвя като за казарма тогава.Пример в събота двата котлона не ми стигнаха и ако имах още и тях щях да запълня ама това става два пъти в годината дето се вика.Абе имаме още време ние, аз и на марка не съм се спряла абе нищо дет се вика, само ходим и гледаме и до там сме.Изчакваме да видим финансово как ще се развият нещата, но ремонт ще се прави, а аз искам да ми е избистрено всичко в главата, предварително  pardon
« Последна редакция: февруари 04, 2010, 13:27:45 от магито » Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: февруари 04, 2010, 13:25:46 »

Маги, и аз съм така girl_impossible, и не незнаем все още накъде ще сме, но принципно винаги съм харесвала с 4 котлона, два на газ и два на ток, но най-вероятно като си купувам ще са 4 на ток, за мен пък е по важно фурната да е по-голяма, че скоро гледах едни мънички, то незнам какво ще пъхнеш вътре. А сега като разглеждам как са увеличили и цените...... girl_impossible
По-добре си вземи с 4 котлона,по-добре да остават, отколкото дане стигат....
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #154 -: февруари 12, 2010, 13:19:32 »

Момичета има нужда от помощ!
Наумила съм си да си купя кухн.робот....
Но то от толкова модели и марки ти се завива свят... а и по описанията пишат какво и що... но се оказва, че крайния резултат е различен.. Та да си дойда на въпроса.
Исками се робота да може да реже и картофи на пръчици /като бланшираните/. На много модели пишат че има "нож за картофи", но се оказва , че едни режат на колелца, други на пръчици...
АКо някоя от вас има модел който реше на пръчици нека д асподели кой е точно ....че аз не мога да се ориентирам по снимките в сайтовете sad
МЪжа ми мнгоооо държи да има и тази функция Wink Иначе било безмислено да купуваме робот  tease
Активен
Happylife
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #155 -: февруари 25, 2010, 15:51:49 »

Здравейте. Имам едно питане относно съдомиялна. Насочили сме се към ADP 6949C на Whirpool от серията 6-то чувство. Някой дали има отзиви от тази марка съдомиялни. В магазина ни казаха, че била много икономична - пести от тока и водата и дават 6 год. гаранция. Моля за ваши наблюдения.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: април 30, 2010, 11:04:38 »

Аз не съм сигурна дали въпросът ми е за тук или за кухнята, но ....
Искам да попитам от къде мога да си купя разделител за чекмедже за прибори. Искам да е дървен или от някакъв друг - незнам и аз какъв точно - естествен материал. В смисъл да не е пластмаса.
Чекмеджето ми е 45х47см  pardon

Незнам дали фирмата, която ми прави кухнята ще се съгласят да ми направят такъв от същото ПДЧ  huhhuh.gif
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: април 30, 2010, 11:17:06 »

Аз не съм сигурна дали въпросът ми е за тук или за кухнята, но ....
Искам да попитам от къде мога да си купя разделител за чекмедже за прибори. Искам да е дървен или от някакъв друг - незнам и аз какъв точно - естествен материал. В смисъл да не е пластмаса.
Чекмеджето ми е 45х47см  pardon

Незнам дали фирмата, която ми прави кухнята ще се съгласят да ми направят такъв от същото ПДЧ  huhhuh.gif

Бубка, аз мойто си го взех от Икеа ама не знам има ли в БГ.
Мойто е такова.
http://www.ikea.com/se/sv/catalog/products/80115549
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #158 -: април 30, 2010, 11:31:09 »

Бубе, аз онзи ден си купих разделител - пластмасов естествено, защото само такива гледах навсякъде, но не е от гадната прозрачна и тънка пластмаса, а плътен и с хубав наситен цвят. Дървени не съм виждала никъде, но в Мол Сердика има хиляда магазина за домашни потреби (условно казано "домашни потреби") и там има огромен избор, може би дървен да е имало, пък аз да не съм го забелязала. В Мол Сердика аз пазарувам от един магазин на -1 ниво, срещу ескалаторите, от страната на Хиполенд, там и цените не са прекалено надути. В Скай Сити също има поне няколко магазина за такива неща, с каталози и много интересни неща за кухнята. Два от тях са на втория етаж, два са срещу Фантастико на подземния етаж. А ако намериш дървен или не-пластмасов разделител, споделяй, за да видя как изглежда. smile
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: април 30, 2010, 11:55:13 »

Гери, и аз в каталога на Икеа си харесах едни разделители - чудесни, има и за дълбоки чекмеджета, комплект. Но все още в БГ няма. Мислех да се разходим до Солун или Букурещ - те не са далече, но незнам кога ще успеем  pardon
Дени, ще ги погледна тези магазини. Аз от този до Фантастикото в Скай Сити съм си купувала разни неща  good

Ето това, което харесах в Икеа:
« Последна редакция: април 30, 2010, 11:58:00 от bubka » Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: април 30, 2010, 12:27:56 »

Бубка, със сигурност могат да ти направят от ПДЧ разделите, но ще е много тежък и груб, дървени разделители аз не съм виждала.
 има едни разделители за чекмеджета, от пластмаса и плътно се вграждат в чекмеджето.
този  тип разделители който си показала и тук се предлагат, но са по-скъпички.

« Последна редакция: април 30, 2010, 13:04:10 от echy_ » Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: април 30, 2010, 14:22:19 »

Ечи, аз за от ПДЧ си мислех да ми направят само вътрешните преградки, без външна. То нали е 1.8см широко, вярно е, че ще е по-грубичко и ще ми "изяде" място  huhhuh.gif
А тези в Икеа ми се виждат на много добра ценат - 14 части май значи това  pardon
Аз се сещам за магазина Продиз, там имаше механичми и глезотийки всякакви, и вярно не бяха много евтини. Ако можеш да ми кажеш някакво друго място да погледна за такива.
Активен
vivianka
Професор
****
Публикации: 304



« Отговор #162 -: април 30, 2010, 14:37:15 »

Аз дървени разделители съм виждала в Como, но е за малко чекмедже, или нормално де - стандартно, не е за по широко, както сега са повечето
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: април 30, 2010, 16:54:44 »

14 части,80см ширина,19.99Е малко множко за едно чекмедже,според мен!Дано е качествено!
Активен
albenka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: юли 14, 2010, 15:13:05 »

момичета предстои ми да си взимаме печка за вграждане и плот и се чудя каква марка да избера от  AEG,GORENJE или електролукс-помагайтеее ееееееееееееееееее
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines