Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 18:05:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кухненска посуда,домашна техника,ел.уреди-препоръки  (Прочетена 367569 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: декември 08, 2009, 11:41:40 »

от пасатор само няма много смисъл, ако имаш бебе -ок, но иначе, по добре си купи комбиниран уред, на който се сменят приствките, няма смисъл отделно миксер и отделно пасатор
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: декември 08, 2009, 11:46:43 »

Ние имаме кухненски робот - Kenwood FP 910 (ето като този, но без купа за съхранение на дисковете). Засега (вече половин година) го ползваме. Много сме доволни - замества всичко - пасатор, миксер, стъргало, сокоизтисквачка... Препоръчвам го с две ръце  good smile
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: декември 08, 2009, 11:55:13 »

Светле, аз ползвам ей това нещо на Braun, само че към моето няма тази високата купа (която сигурно е много полезна като се замисля). Много съм доволна, блендерът върши страхотна работа - реже лук, мели ядки и т.н. Не е скъп, а е доста функционален уред, ние като го вземахме беше дори на малко по-висока цена, ако не се лъжа.

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09007976
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #108 -: декември 08, 2009, 11:57:36 »

Аз вече 4 години използвам миксер с пасатор, комбинирано и много удобно. Марката е Клатроник, много беше евтин, мисля, че от Метро си го бях взела. Има си приставка за стена , компактно и много издръжливо, цената май беше около 50 лв.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: декември 08, 2009, 12:03:06 »

Аз също имам три в едно блендер, миксер и пасатор.Марката е Таурус, купено е от Технополис за около 50лв и съм доста доволна.Само пасатора използвам доста рядко за сметка на това блендера ми е най-често използвания то аз и заради него го купих де.Та ако е само пасатор няма смисъл.Иначе и това чудо има поставка за стена което много ме улеснява, защото си има място в къщи smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: декември 08, 2009, 13:27:41 »

така , отдавна се каня да питам дали има някой от вас един уред, който го продаваха по ВС Телешоп навремето ВИТАЛ ЦЕНТЪР, защото на мен ми го дадаха като подарък още преди много време, имаше една оферта купуваш един, а ти дават два и така аз почнах да го ползвам след 5-6 години и нямам упътване, та ако някоя от вас има може да сподели какво може да се прави с него, засега изтисквам сокове и ползвам блендера, но има и още приставки, които не знам как да ползвам
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: декември 08, 2009, 14:42:03 »

само пасатор и аз мисля че няма смисъл. аз си взех миксер + пасатор на Елит. за една година съм ползвала пасатора точно веднъж, а миксера 2-3 пъти. вярно е че е  по-евтин но ми върши работа.
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: декември 08, 2009, 15:28:36 »

roumyana, да знам го този уред, една позната го има, тя знам, че пасира всичко с него в една кана, и айрян и сокове прави, може и да мели, например орехи и други ядки, но основно знам че пасира зеленчуци. Готин е и си го използва постоянно, още не се е развалил good
А пък сега имам нужда от миксер, но се чудя дали направо да не си взема комбиниран кухненски робот, дайте идеи и препоръки за хубава марка и цени. Последно бях гледала едни по над 200 лева Oh my ...
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: декември 08, 2009, 15:39:38 »

аз точно това което е кана не знам за какво може да се ползва
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: декември 08, 2009, 17:06:15 »

аз имам същия като на Бубка и ми върши чудесна работа и сега за малката, но ако имам възможност бих си купила робот !!!!!  good
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: декември 08, 2009, 18:01:09 »

Благодаря ви за отговорите  Bravo Харесва ми предложението на bubka и само се чудя с тази бъркалка мога ли да разбия белтъци на сняг и сладка сметана ... Иначе аз повече заради пасирането на разни неща като компот или кремсупа го искам, а не бих се отказала и от рязането на ядки или пък лук  tease  А цял голям робот категорично не искам за да не мия постоянно някоя част и да не ми заема много място а и вече си взех сокоистисквачка smile
Поздрави!
Активен
galka80
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: декември 08, 2009, 18:08:52 »

 roumyana ето тук можеш да видиш рекламният клип за този уред: http://vbox7.com/play:51176a0a
За съжаление е на румънски.
« Последна редакция: декември 08, 2009, 18:10:40 от galka80 » Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: декември 08, 2009, 23:26:58 »

Светли с бъркалката си правя и кексове и палачинки и бъркам и белтъци на сняг !!!!!!!!!!!  good нямам друг миксер, ползвам единствено него !!!!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: декември 11, 2009, 10:01:59 »

roumyana ето тук можеш да видиш рекламният клип за този уред: http://vbox7.com/play:51176a0a
За съжаление е на румънски.
благодаря, ще го гледам довечера като се прибера, че на работа има рестрикции и не мога да гледма вибокс
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: декември 12, 2009, 11:43:11 »

Мацки, някоя от вас да има ваничка за масаж на краката?Искаме да купим такова чудо на родителите ми за Коледа, обаче не можем да отделим повече от 50лв. Та идеята ми е ако някой знае да ми препоръча марка или ако има да каже дали е доволен...Благодаря предварително!
Иначе за кухненските роботи - ние имаме ето този
http://www.consumer.philips.com/c/food-preparation/sunset-orange-hr7745_55/prd/bg/
 и сме много доволни! Препоръчвам го горещо, сокоизтисквачката е супер мощна, буквално няма сок да остане като махам изстисканите плодове, пасира, реже ми лука и всичко останало, правя таратор за 5 мин....Супер удобство е!
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines