Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 12:55:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кухненска посуда,домашна техника,ел.уреди-препоръки  (Прочетена 367560 пъти)
 
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: юли 08, 2013, 10:10:55 »

Ние от години ползваме Zepter. Имаме два различни комплекта и  съм  страшно доволна. Единия е същия като от снимката. За тях не е необходимо наточване. Преди бяха доста скъпи, а сега гледам някой ги е пуснал за 180лв. в Продавалника.


* 18605465_1_585x461.jpg (26.78 KB, 585x459 - видяно 1197 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #391 -: юли 26, 2013, 11:57:29 »

Спешно ни се налага да сменяме старата прахосмукачка. Върнах се назад в темата, но последно  са разисквани 2009г. за Philips FC-6844. Имаме котка /което значи косми/, а аз пък най- мразя да се засипвам с прах, когато почиствам прахосмукачката. Искам да има и резервни накрайници /кой знае как редовно чупя четки/. Да спомена и че старата е баба на 12 години и е Електролукс. Ще се радвам да ми препоръчате нещо, от което сте доволни.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #392 -: юли 26, 2013, 15:31:48 »

Във връзка с коментарите за керамичните ножове, има ли някой, който може да препоръча качествен и издържлив такъв. Аз съм решила да минавам на керамични, за да избегна окисляването на пллодовете и зеленчуците.
Интересно ми е и дали pebbles и AIVEN са открили що-годе безопасен материал за кухненските съдове за готвене.

svekarva, и нашата прахосмукачка е почти "баба", та за съжаление не мога да ти дам съвет. Сега вече обмислям да ѝ купим помощник - робот. Ясно е на кого всъщност ще помага робота pleasantry Там май Roomba са най-хвалените.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: юли 26, 2013, 15:38:21 »

Свекърва ние сме с Зануси и съм много доволна, справяше се с чинчилските косми. Но си е прашно като я чистиш, понеже в хепафилтъра винаги има финни частици!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #394 -: юли 26, 2013, 16:27:11 »

аз работих за роботчетата (румба,скуба)Wink значи имат много плюсове и минуси.

Плюсовете са че чисти като не си вкъщи,можеш да му кажеш кои дни в седмицата в колко часа искаш да чисти и то си тръгва само и си спира когато е изчистило, можеш да му кажеш в кои стаи да чисти, има специална за домашни любимци,килимите ги чисти перфектно защото има четки

Минусите е че подръжката е много важна, чистиш го всеки път със специални приставки но пак се чупи лесно, батерията му държи около две години и след това трябва нова, и едни части има дето се чупат на всеки 6 месеца и не са под гаранция.
« Последна редакция: юли 26, 2013, 16:29:03 от mariola85 » Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #395 -: юли 26, 2013, 21:41:18 »

mariola85, много ти благодаря за мнението! give_rose Смяташ ли, че тези недостатъци се отнасят само за Румба или е така и при другите марки?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #396 -: юли 26, 2013, 21:48:15 »

предполагам че да Слънце.iRobot прават истински роботи които се изпращат на марс и в пустините да размонтират бомби, те са ги измислили тези роботчета прахосмукачки и всички други са бледо копие на тях, щом те не могат да ги направат перфектни едва ли другите ще могат. но не съм чувала някой да си е купил на друга марка така че само предполагам  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #397 -: юли 27, 2013, 08:08:41 »

О, аз робот вече съвсем се отказах да купувам. Не ми се иска да влагам и толкова много пари в Рейнбоу. Съседката има и когато се налага основно почестване и тупане на мебели и матраци, тя ме спасява. Дано още някой се включи, ако не - отивам в понеделник и хващам някоя за маркуча.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: юли 27, 2013, 09:37:35 »

Свекърва, препоръчвам ти Karcher. Имаме я от 3г и до сега веднъж не ме е предавала. Включително спаси и съседите пре наводнението, доста вода изсмука тогава и пак си работи повече от добре.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: юли 27, 2013, 12:50:53 »

най- добрите керамични ножове са на Киосера,но са доста скъпи, оо 120 лв. единия,ние ползваме едни черни немски,сега не мога да се сетя марката,по 40-50 лева са единия,доволна съм.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: юли 27, 2013, 13:21:05 »

свекърва, майка ми се сдоби със стара AEG. Е няма друга такава марка просто за нас, после и друг уред си купи от нея и пак супер е. Ако някъде има тази марка все още, виж на място какви нови модели предлагат.

http://densi.bg/catalogsearch/result/index/?manufacturer=187&p=1&q=aeg
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #401 -: юли 27, 2013, 22:34:37 »

Ако става дума за дълга и вярна служба, то тогава мога да препоръчам и моята прахосмукачка. Просто в предния пост имах предвид, че я имам отдавна и не съм наясно кои сега са актуалните качествени марки. Нашата е Самсунг и за толкова години е била абсолютно безупречна. Само прахосмукачка е, без функции за миене и пране на килими.

За роботите имам няколко добри отзиви от познати. Мен лично ме блазни това, че чрез ежедневното почистване от робота, се намалява натрупването на прах по мебелите. Другото е, че може да минава лесно под легла и по ъгли, без да се налага разместване на мебелите. Иначе то е ясно, че без допълнителната употреба на обикновената прахосмукачка отвреме навреме няма да се размине smile

mariola85 и roumyana, благодаря give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #402 -: юли 28, 2013, 15:39:11 »

Благодаря ви много! Сетих се, че и една колежка си купи преди година Karcher. Утре ще я питам и нещо много ми се иска да имам такава crazy. Ако е обикновена, ще търся от известните марки, то е ясно. За AEG не ми трябва препоръка Wink Хладилникът и пералнята сменихме тази година след 25 годишна служба, а кухненската печка /на същите години/ още е като млада булка. От мазето вчера измъкнах една стара, от СССР smile, хем бучи, хем и подскача, но може и танк да засмучи, та мога да мисля още два- три дни.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: август 02, 2013, 10:41:54 »

svekarva, нашата прахосмукачка е Zelmer и съм много доволна от нея. Не е от скъпите модели, но много добра работа ми върши. Купих си и специална приставка към нея, с която по-добре чисти килими и дамаски.
За Karcher също съм чувала хубави отзиви.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: август 02, 2013, 23:03:36 »

Нашата прахосмукачка е Philips FC 9071 - няма грешка. Предната, доооста стара, също беше Филипс - прецака й се накрая телескопичната дръжка, тоест не успяваше да задържи в удължено положение, което си е кофти. Но всичко друго си беше наред. Като недостатък отчитам това че е по-тежка от повечето. Не отговаря на изискването ти за безпрашно сменяне на торбички.
Но приставки има доста.

Като работа обаче е незаменима според мен - мощна, стабилна и здрава машина.

Относно ножовете, ние сме с Fiskars - мъжът ми е леко вманиачен на тази тема и имаме десетина ножа, за различни приложения и още не ползвам всичките по предназначение pardon Точат се, но са наистина страхотни!
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines