Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 16:14:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кухненска посуда,домашна техника,ел.уреди-препоръки  (Прочетена 367678 пъти)
 
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #240 -: декември 08, 2010, 22:43:25 »

Ние сме със Саеко и сме супер доволни вече 2г.и половина.Кафето ни е свършвало и като сложим и от наи евтиното пак праи хубав каймак!


* Products-5599-2-pic-odea%20giro%20orange.jpg (9.96 KB, 340x200 - видяно 3454 пъти.)
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: декември 14, 2010, 10:15:44 »

Аз моя избора май го направих по принуда.От цялото споделяне за кафемашини ,целият персонал взеха,че ми подариха днес за рожденният ми ден КАФЕ-СИСТЕМА NESCAFE® Dolce Gusto®
,така че чуденките отпадат:)Не съм фен на марката Нескафе ,но мисля,че капучиното ,което прави машината не е лошо.Тествахме ги вече всичките напитки!Мисля,че милото ще се радва на горещият шоколад!
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #242 -: декември 14, 2010, 13:42:41 »

Момичета, ползвате ли и знаете ли в София откъде могат да се купят силиконови подложки за разточване и евентуално силиконови точилки? Чух, че вършат много добра работа и ми се иска да пробвам. Ще съм благодарна, ако споделите и ориентировъчни цени (тези от вас, които имат)  give_rose
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #243 -: декември 14, 2010, 17:16:58 »

Аз пък да попитам дали са удачни тиганите, които дават за стикерите в Пикадили? Моят е за смяна вече и си мисля да взема един 26см, но съм в чуденка...марката е Bialetti Chic и нищо не ми говори...Или да си взема Tefal?  pardon
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #244 -: декември 14, 2010, 17:22:39 »

Определено Tefal good Откакто имам такива, не съм си и помисляла за някакъв друг тиган!
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: декември 14, 2010, 17:22:54 »

Mariaid, в момента в Карфур дават стикери за Тефал. Лошото е, че за всеки тиган можеш да ползваш по 10 стикера само, което е 7-10лв отстъпка, другото си го плащаш.
Стикерите мисля са по 1 на 5лв от сметката. Може и на по-малко да е, че мен ми дадоха доста последния път и нямам какво да ги правя сега  Girl_hide

Иначе тези в Пикадили и аз не съм ги чувала  pardon
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #246 -: декември 14, 2010, 17:29:26 »

Благодаря, момичета! Ние пазаруваме основно от Пикадили и затова имаме стикери за там...Промоцията е: ТИГАН 26 см,15 бонус стикера + 14,90 лв.,Продажна цена: 34,90 лв. Гледам че са италиански, но май ще се сагледам по-обстойно на място. Ако не ми вдъхнат доверие взимам Tefal, че наистина са добри май...
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: декември 14, 2010, 22:25:18 »

Mariaid , и ние ги гледахме тези тигани, но не ми се видяха много читави . По скоро милото де, нали той готви  tease
Но си взехме грил-тиган с точките и сме мнооого доволни  good
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #248 -: декември 14, 2010, 22:43:55 »

Ние имаме скара и затова въобще не съм го отразила грил-тигана  blum Иначе аз нали съм диетична и си правя често омлетчета и всякакви неща без мазнина, та искам тефлоново тиганче...А старото малко се е надраскало и знам, че е вредно (макар да ползвам дървеи прибори  crazy)
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: декември 15, 2010, 23:14:13 »

Mariaid аз имам на Bialetti грил тиган а другите ми са на Тефал.Като цяло са хубави тигани,но според мен Тефала са по добри.
Тiama силиконови подложки има и в Кауфланд.
Фийбс честита придобивка-май ще ти идваме на гости на кафе.
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: февруари 12, 2011, 17:31:05 »

Аз си взех тигана за палачинки на Bialetti, защото другите ми са много тежки, а аз правя и други неща като палачинки и ми върши добра работа, доволна съм. Но големите им тигани от промоцията ми изглеждат малко ала-бала, честно казано.
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: февруари 24, 2011, 20:07:40 »

Искам да препоръчам една кафе машинка за еспресо,която е евтинка,а върши много добра работа  good
Взехме си я от ЗОРА и понеже нямаха в наличност тази,която исках,момичето ни препоръча една ARIELLI,нямали рекламации за тях.Не ми говори нищо,та реших,че ще е някакъв боклук.И цената е 85лв. Но,факт е,че прави страхотно еспресо и държи вече бая време  good
Ето я и нашата машинка :


* 201010145415843.jpg (23.16 KB, 397x404 - видяно 3215 пъти.)
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #252 -: февруари 25, 2011, 19:43:53 »

И аз да похваля тиганите от промоцията на Пикадили, супер са!  good
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #253 -: март 02, 2011, 17:05:16 »

Аз да попитам за хлебопекарните,някакви препоръки?
За сега много добри отзиви чувам за Мулинекс.Също така са ми казвали,че да гледам да е с две перки?
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: март 02, 2011, 18:01:51 »

Нашата хлебопекарна е на Мулинекс с 2 перки (вътре имаш предвид).Към нея има и диск с рецепти!Много сме доволни.НЕ сме купували хляб от половин година насам.Имаме и приставка за франзели,но  nea  коричката става доста дебеличка и не сме им фенове.
Само единствено доста дълго се приготвят повечето хлябове по 3,20 мин.Затова аз правя  главно бърз бял хляб за 1,20 мин.После  го увивам в кърпа и готово.Аз тук преди време по назад в темата бях чела за тях и то какво стана сестра ми ни подари  yahoo . Аз не ям много хляб,но мъжът ми всяка вечер.Много странно,че хляба от хлебопекарната издържа цедмица до 2 (по дълго не се е застоявал) става малко твърд(но може да се яде).А този от магазина преди по някога за 3-4 дни и е мухлясвал.
Виждала съм и малки такива фурнички,но няма смисъл.Нашата прави хлябове около 1 кг или килограм и половина.На една приятелка сестра й има малка и не я ползват,защото като направят и само за вечеря го изяждат,т.е. човек всеки ден трябва да прави хляб.Няма смисъл.Той така или иначе издържа по-дълго!Тук хляба е доста по-различен от българския и с фурната все едно ядем селски хляб!Много е хубав.
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines