Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 04:52:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кухненска посуда,домашна техника,ел.уреди-препоръки  (Прочетена 367742 пъти)
 
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: юли 28, 2010, 12:41:46 »

Като марка за хладилник и аз препоръчвам Либхер smile
И аз  good Нашия е такъв и сме много доволни
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #181 -: юли 28, 2010, 12:58:18 »

Здраейте!И аз да се разпиша в тази темичка де!
Сега ще си купуваме ново жилище и сме се спрели вече.Това е,че се продава с кухненско обзавеждане и ние мислим за сега да караме с него,а по нататъ да го сменим.Та въпроса ми сигурно е обсъждан,но не мога да се върна назад.Та доволни ли сте от котлини на газ?Печката е с два котлона на газ?
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: юли 28, 2010, 17:45:12 »

Момичета благодаря за мненията за хладилници,скоро ще ви кажа на какво сме се спрели  yea
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: юли 28, 2010, 18:35:03 »

Рубин, вкъщи готвим само на газ, но са извън къщата. Категорични сме, че вкъщи газова бутилка няма да вкараме. Понамирисва си sad.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: юли 29, 2010, 07:59:32 »

Аз съм против котлоните на газ-съсипват кухненската посуда и според мен газ бутилка вкъщи не е особено добра комбинацияя.Аз съм за керамични плотове с две ръце.ако имаш възможност ги смени.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #185 -: юли 29, 2010, 10:15:26 »

Ами,то няма газова бутилка.Целия апартамент ьсе отоплява на газ и котлоните са свързани към нея.Дефакто няма бутилка.Оооо,иначе категорично НЕ!Ама като нямам представа за този вид и питам.Иначе мъжо не иска нищо на газ.Май ще ги сменяме.Поне с керамичен плот за сега!
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: юли 29, 2010, 16:20:15 »

Рубинче, така наистина е различно - като е свързан централно към газта, поне си нямате "бомба" вкъщи. Гери е права обаче, че съдовете се захабяват малко или много.
И още нещо - реално наличието на керамичен плот, за мен поне, напълно обземисля газта с единственото й предимство, че е по-бързо. Те нагряват за секунди, а и може човек доста по-прецизно да регулира силата на котлона  good
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: юли 29, 2010, 17:16:44 »

Изчетох мненията ви за печката на газ и искам да споделя моя опит. Последните 5 години готвя само на газ - котлони и фурна - централно включени - без бутилки.
   Не съм забелязала мирис или изхабяване на посуда. В апартамента имаме няколко детектори за газ, пушек и тн, които са включени директно към пожарната.
   Ако стане изтичане на газ, започват да пищят неистово, както и дават сигнал в пожарната. Тук пожарникарите са доста бързи и буквално до няколко минути могат да дойдат.
   В момента правим пълен ремонт в нас и снощи купихме нова печка - отново на газ(на нас газта е безплатна, включена е към сметката за поддръжка на блока).
   Решението ми е непоколебимо да купя газ печка, а не ток. Просто няма от какво да се оплача.

   По принцип професионалните печки тук (usa) ги водят котлони на газ, фурна на ток. Също така, от значение за бързото нагряване на котолоните има височината на металната решетка, която е над газовия котлон.

   Момичета, прочетох, че сте доволни от хладилници Electrolux. На нас също много ни харесаха, но когато  гледахме тази марка хладилник, с фризер под хладилника, забелязах, че чекмеджетата на фризера са направени от метални решетки, които бяха ръждясали на дисплея в магазина.
   Искам да ви попитам - Вашите чекмеджета какви са? И да сте имали този проблем с ръждата?      
« Последна редакция: юли 29, 2010, 17:19:12 от Anichka » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: юли 29, 2010, 18:03:17 »

Нашите чекмеджета са пластмасови.
Полиците в хладилника са стъклени и се подържат лесно и се вадят лесно.
Имаме и поставка за бутилки която е с възможност да се маха и си става нормален.
Без диспенсър е.
« Последна редакция: юли 29, 2010, 18:04:52 от gucci » Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: юли 29, 2010, 18:58:23 »

gucci,
благодаря за споделения опит.  give_rose  явно европейските и американските хладилници са с различен дизайн.
всички други марки хладилници, които сме гледали са с пластмасови чекмеджета във фризера, само Electrolux е с решетки sad
хладилникът, който мислим да купим е този:
http://www.abt.com/product/45018/Electrolux-EI23BC51IS.html
ice maker-a е във фризера долу. дано и този модел е сполучлив, както и вашия.
« Последна редакция: юли 29, 2010, 20:00:50 от Anichka » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: юли 29, 2010, 19:54:54 »

Само да споделя че въпреки че нашия е елементарен-
и не е no frost досега не ми се налагало да размразвам фризерната част .
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: юли 30, 2010, 15:26:34 »

И нашите чекмеджета са си пластмаса, рафтчетата - стъклени.
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #192 -: август 01, 2010, 14:44:27 »

Ние искаме да купим миялна машина, но имаме само един изход за вода, който е зает от пералнята. Знаете ли какво се прави в такива случаи, по-добре ли е да се викне техник, или можем и ние да си купим някаква приставка и лесно да "поделим" изхода за водата между пералнята и миялната?  huhhuh.gif
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: август 02, 2010, 12:00:56 »

Ние скоро правихме точно това и майсторът в къщи сложи някаква "тетка" или нещо такова (да не объркам някой) и от един извод изкара вода за батерията и за съдомиялната. Така че говорете с майстор - няма да има проблеми според мен smile
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: август 02, 2010, 12:10:05 »

Гледам , за хладилници си говорите smile И ние си избрахме Liebherr, ето този:
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09038037
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines