Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 09:17:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кухненска посуда,домашна техника,ел.уреди-препоръки  (Прочетена 367482 пъти)
 
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: юли 14, 2010, 15:17:27 »

Аз пък да попитам за климатик какъв ще ни препоръчате, инверторен  smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: юли 15, 2010, 12:12:27 »

Дайкин с най- добри, с класи над другите. иначе от по-масовите марки, Панасоник преди бяха доста добре, но почнаха да ги правят в Китай и нещо напоследък не са толкова хубави. нашият е Самсунг и сме много доволни. при всички случаи обаче това, което е най- важно е да си вземете по-мощен климатик. а между другото в работата има Мидеа, и сме много доволни, работи уникално, макар че е китайски и е куча марка
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: юли 15, 2010, 12:56:43 »

За кухненска техника - с две ръце за Gorenje good

За инверторни климатици - Дайкин. Най-висок клас са, но пък са повечко пари. Ние преди няколко седмици си купихме 2 на Дайкин и 1 на Fujitsu. Единият Дайкин е 15-ка, много е мощен, а не се чува нищичко. Аз имам ужасно остър слух. За жалост Fujitsu-то се оказа не дотам добър вариант, макар разликата в цената им да е около 100лв, което за климатици не е кой знае какво. Има някакъв ужасен шум от външното тяло, който се чува дори в стаята и е много неприятен, та ще викаме техниците да си го оправят. Така че Дайкин! good
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: юли 15, 2010, 19:53:47 »

Ние сме с Мидеа и сме мн доволни-икономичен топли и изстудява бързо,тих е-аз не го чувам.Вече 2 год го имаме и е на добра цена.
За печка  препоръчвам  Горение.
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: юли 27, 2010, 18:41:29 »

Благодаря, момичета. Ние взехме Carrier - уж били добри, засега студи  blush зимата ще видим как ще е  Girl_hide
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: юли 27, 2010, 21:35:34 »

Ние ще купуваме Дайкин,малко е скъпичък,но пък харчи ток колкото духалка. И голям '+' е ,че работи дори когато навън е -30градуса.
Каква марка хладилник бихте ми препоръчали ,за цена между 1000-1500лв. ? И какво ви е мнението за печките за вграждане на марката NEO
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: юли 27, 2010, 22:11:42 »

климатиците са ни Fujitsu и за сега сме доволни, за топлене още не са ползвани и при нас не се чува никакъв шум. Също са много икономични.
За печка, за НЕО не мога да кажа, аз съм с Горение, но да си призная от скоро я ползвам и не много често pardon  blush 
Хладилникът е Либхер - за сега сме доволни, с no frost система във фризера само.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: юли 28, 2010, 00:03:47 »

Нашите климатици също са  Fujitsu и сме страшно доволни /тествали сме ги и на студено минус 25 градуса тази зима/,но имаме да купуваме още един и аз държа да е Дайкин.
Цялото кухненско оборудване ми е на Електролукс,само хладилника е Нео ,но той е от ергенските години на мъжо и подлежи на подмяна,който най-вероятно също ще е Електролукс
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: юли 28, 2010, 07:42:09 »

Нашия хладилник е Електролукс и съм доволна.Имаме го вече от 2 години.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: юли 28, 2010, 08:30:28 »

A да ви попитам тези от вас които сте с хладилници с ледогенератор,и по точно тези които са с диспенсер за вода-трябва ли задължително да са свързани с водопровода? И въпрос към тези само с лед-трябва ли и те да съм към водопровода включени  blush Защото по план нашия се пада до мивката,но искаме да го сложим на друго място и до там няма как да стига водата  sad
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: юли 28, 2010, 09:12:19 »

нашия хладилник е с диспенсър за вода, за това го взехме бях се много зарибила и дадахме 100лева повече, е моето мнение е че не си залсужава въобще, вътре е със специален водосъхрабител, водата тече супер бавно и е изнервящо, освен това 2 пъти се наводнихме, тоест испускаше вода, трябааше да го носим на сервиз да го сменим, но не ми се занимаваше и така си и стои. това е моето мнение, просто като идея е супер, като реалност не.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: юли 28, 2010, 09:14:03 »

Явно ще заложим само на ледогенератор,и без това с тази вода няма как да се получи  sad
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: юли 28, 2010, 09:52:20 »

Аз мисля, че хладилниците с диспенсери не са свързани с водопровода  nea а си наливаш ръчно pleasantry вода
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #178 -: юли 28, 2010, 10:32:38 »

Като марка за хладилник и аз препоръчвам Либхер smile
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: юли 28, 2010, 12:37:21 »

Аз преди време нали разпитвах тук за хладилници, та да кажа на какво се спряхме. Взехме Електролукс, рано е да се каже дали съм доволна - от месец само го ползваме, но засега нямам проблем с него. Има си диспенсър за вода на Брита с филтриране, не е свързан към чистата вода директно, ние си сипваме. Събира 4л и си показва кога трябва да се сменя таблетка или каквото е там на Бритата.
Хладилникът е с автоматично размразяване, фризерната част е No Frost - нещото, на което аз лично най-много държах. Вратата е ИНОКС - не само като цвят; стените не са, пластмаса са - пак сива някаква.

Преди това имахме Бош в квартирата и работеше много добре, но те са и сравнително скъпички  pardon
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines