Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 13:20:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Scartlett - 07.03.2009  (Прочетена 9119 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« -: февруари 23, 2009, 00:56:45 »

Е, то май не останало...
Крайно време е вече да ти пуснем една темичка, за да имаш време да разказваш докъде сте стигнали, да ни пуснеш някой снимки на покупките...
Чакаме с нетърпение да видим развитието при теб. И ако може да помагаме с нещо последните дни - тук сме  smile blum Wink
Активен
Scarlett
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 24, 2009, 11:35:24 »

За мен: имам рокля (чакам да я взема от корекция), було, обувки, бижута, бельо и ще взема под наем една наметка, ако е студено - само още се колебая дали да е една, която само покрива раменете или да е една друга, която е като палтенце. Първата стои по-добре на роклята, но пък втората ще топли повече. Нямам още чанта, но може да взема от една приятелка. Днес ще меря и едни резервни обувки, не съм убедена дали ми трябват, ама да ги видя как стоят. Тази седмица съм го ударила на разкрасителни процедури, а шаферките ще ми правят и моминско парти.  blum
За младоженеца: има костюм, който трябва да се коригира в дължина, няма още обувки, риза и вратовръзка. Обаче той ми е много суетен (нали е бургазлия), та ще си обиколи сам тези дни и ще си хареса. Не го мисля много. smile
Сватбени джунджурии: имаме чаши и шампанско, днес ще взема бутониерките, а другата седмица ще ми доставят и подаръчетата за гости. Ще остане само бутониерката за младоженеца, но тя ще е от живи цветя в тон с моя букет, ще я уточняваме на място в Бургас на 4-ти. Вчера сътворих и парашутчетата за хвърляне пред гражданското, да си има нещо и от мен направено.  smile Кошнички съм взела от една приятелка, но може би ще купя още две, че ще имам много сладки малки шаферки.
Кумовете ги чакаме от чужбина днес, те не живеят в Бг. Та датата я съобразявахме с тяхната възможност.
За тържеството: гражданско - Вардар и ресторант "България". За украсата сме наели "Диаманти", останаха някои неща за уточняване, но тази събота и неделя времето ни изигра много лоша шега, та не можахме да се доберем до Бургас и доста неща сме оставили за последния момент. Пък другия уикенд пак няма да сме в Бургас, така че всички детайли ги уточняваме по телефона и от 4-ти нататък  и на място. DJ ще е Иван Тодоров, фото - Калоян и видео - Веско Лазаров. Остана да напрвим по една среща и с тях. Тортата ще я правят в Амадеус по снимка, букетът също е по снимка от нета - за тези неща ще имат грижа "Диаманти".
Това, което не съм поръчала, са разните питки за захранване и разчупване, ако имате идеи откъде в Бургас, ще са ми добре дошли. Не съм си правила и пробна прическа (часът пропадна, поради метеорологичните условия), но ще действам другата седмица на място. Остана да наредим и гостите по масите, но чакаме до събота, когато ни е срокът за потвърждение. Тогава ще си напечатим и тейбълките. Доста неща има за последния момент, но мисля, че ще се справим някак. Големи сме си мотки по принцип с моя, всичко правим в последния момент.  Wink
Снимки на повечето неща, които съм взела, ще кача в моя профил ей сегичка.

п.с. Чак сега видях какво дълго писание съм сътворила. smile
« Последна редакция: февруари 24, 2009, 11:48:57 от Scarlett » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 24, 2009, 11:41:28 »

Скарлет наистина не е останало почти никакво време до твоята сватба.браво вие почти всичко сте сътворили вече.Аз ще помоля за малко снимков материал, да се радваме и ние заедно с теб.
Да си изкараш супер на моминското парти и после да разправяш как е било.
Ще чакаме отчетите преди сватбата с любопитство и нетърпение.
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 24, 2009, 11:44:25 »

Успех и от мен в последните мигове от подготовката  girl_wink весе изкарване на моминското и да споделиш снимчици след това....., а да и покажи и някоя и др. снимка на сватбените нещица  blush
Активен
Scarlett
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 24, 2009, 11:47:55 »

Сега видях, че горния ми пост се е бъгнал нещо и не е целия.

Започваше с много благодарности за Stassi, че ми е направила мила темичка, която много ме разведрява в последните дни преди сватбата, особено когато градусът на напрежението започва леко-леко да се покачва.  give_rose

Повечето неща в галерията ми са поръчани, но довечера ще щракна още някоя и друга снимка на живо, тъкмо да е по-реалистично.  blum

Момичета, благодаря ви много за милите пожелания!
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 24, 2009, 23:16:29 »

Браво scarlett - както виждам си готова за сватбата!

Нещата в галерията ти са супер, а ако се съди по това какво е писано засега за хората, които си ангажирала за сватбата, би трябва всичко да е "шест" на съдбовния ден.

Ще следя с интерес разказите ти! good
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 25, 2009, 11:42:57 »

Сега видях, че горния ми пост се е бъгнал нещо и не е целия.

Започваше с много благодарности за Stassi, че ми е направила мила темичка, която много ме разведрява в последните дни преди сватбата, особено когато градусът на напрежението започва леко-леко да се покачва.  give_rose

Повечето неща в галерията ми са поръчани, но довечера ще щракна още някоя и друга снимка на живо, тъкмо да е по-реалистично.  blum

Момичета, благодаря ви много за милите пожелания!

Радвам се, че мога с нещо да ти разведря настроението. Знам колко голямо е напрежението в тези последни дни и наистина една такава темичка е много полезна за всички бъдещи булки.
Знай че всички сме с теб духом и ще помагаме с каквото можем - само свиркай smilesmilesmile
Нещо немога да видя твоите снимки - незнам дали си сложила нещо. Ако не си - настояваме да сложиш, да ни порадваш малко окото smile
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 02, 2009, 15:21:55 »

Ей, то не останало...
Айде приятни последни часове сватбена подготовка и да разказваш какво свършихте тия дни, остана ли нещо за дооточняване?!
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: март 03, 2009, 00:58:57 »

Ехаааа остават 4 дни мила Scarlett, приятни последни мигове на подготовка и една прекрасна Сватба. От нещата, които виждам в галерията ми става ясно, че се оформя една много красива нежна приказка. Успех и всичко най-приятно!
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 15, 2009, 13:44:00 »

                                           ЧЕСТИТО НА МЛАДОТО СЕМЕЙСТВО

    Пожелавам ви цялото щастие на света, много много любов, късмет и невероятни семейни мигове и изживявания.
    Надявам се в най-скоро време да увеличите семейството си с още поне един член smilesmilesmile
« Последна редакция: март 15, 2009, 13:45:56 от Stassi » Активен
Scarlett
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 16, 2009, 14:07:58 »

Скъпи момичета,
Много благодаря за милите пожелания за сватбата ни. Всичко мина като един вълшебен миг. smile
Вече имам албум, така че приятно разглеждане.  give_rose
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 16, 2009, 14:18:52 »

Прекрасни сте!Пожелавам ви дълъг и 6тастлив семеен живот!
Активен
Scarlett
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: март 16, 2009, 14:22:53 »

Благодаря много, да ви се връща на всички.  Bravo
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 16, 2009, 14:48:35 »

Честито на новото семейство! Малко със закъснение, но пък от сърце blush. Страхотни са ви снимките и Scarlett, била си много красива булка Flower! Пожелавам ви много хубави моменти заедно и щастие!
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 16, 2009, 15:22:51 »

Честитоооооо  yahoo
Прекрасни сте, обичайте се още по-силно и останете все така влюбени.........
Дълъг и щастлив семеен живот  give_rose

П.П. Scarlett поздравявам те, била си много красива булка, а цялата сватба е била като една приказка  Girl_hide


Как мина моминкото парти и къде мислите да е медения месец?
« Последна редакция: март 16, 2009, 15:24:31 от fiamaa » Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 16, 2009, 21:22:00 »

Поздравления! Бил е един щастлив и вълнуващ ден с двама прекрасни младоженци. Bravo Bravo Bravo
Пожелавам ви да запазите завинаги тази искра в очите, която Калоян така умело е уловил!
 
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 16, 2009, 22:26:00 »

Честито на младото семейство, все така влюбени и щастливи, дълъг семеен живот. Много сте красиви...  give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: март 17, 2009, 08:45:22 »

Скарлет прекрасна си.Пожелавам ви прекрасен семеен живот, много любов и щастие  give_rose give_rose give_rose
« Последна редакция: март 17, 2009, 10:48:17 от magi_st » Активен
Scarlett
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 17, 2009, 10:40:11 »

Здравейте отново, момичета, и още веднъж огромно благодаря за милите пожелания. smile
Иначе на въпроса за моминското парти и медения месец - първо партито: беше страхотно. Милите ми шаферки такива подаръци ми бяха подготвили, направо умряхме от смях - от разни еротични играчки и бельо до кухненска престилка и точилка. Не ме питайте как ме гледаше охраната в дискотеката като ме попита "Имате ли оръжие" и аз отговорих "Само тази точилка".  tease
Меденият месец ще го направим в началото на май най-вероятно, че в момента ни е невъзможно и на двамата да вземем отпуска. Иначе седмицата след сватбата я бяхме планирали за пътешествие, но плановете малко се промениха - точно три дни преди сватбата ми се възпали мъдрец, беше голямо преживяване да удържим положението да не се надуя точно на сватбата и два дни след нея го извадиха. Та сега още се възстановявам. Но живот и здраве като се постопли времето, ще направим едно пътуване. Дестинацията още не сме я определили, единственото ни желание е да е топло, да има пясък и море, и да става за плаж. smile
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 17, 2009, 10:43:43 »

Честито на младото семейство!!! Пожелавам ви многоооо дълги години семеен живот, изпълнен с щастие и любов!!!
Много хубава двойка сте, а ти си прекрасна, много красива и стилна!!! give_rose give_rose give_rose
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 17, 2009, 14:28:34 »

Наистина прекрасни снимки...но няма да се отървеш само с това smilesmilesmile
Искамеее дъъъълллъъъъггггг разказ как е минало цялото тържество  blum blum blum
Активен
elica_n
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 20, 2009, 16:11:28 »

Честито!!!
Пожелавам Ви дълъг и щастлив семеен живот. Прекрасни сте   twohearts
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 03, 2009, 14:32:05 »

Честито Scartlett. give_rose
Фотосесията ви ми хареса много.Bravo

Моята сватба ще е в ресторант "Университета" и няма да пропусна  няколко снимки пред самия университет.
Активен
Scarlett
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 08, 2009, 13:06:52 »

Много благодаря за поздравленията!

dodo, задължително си направи там снимки, получиха се ефектни.

Приятни приготовления на големия празник.  smile
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 08, 2009, 15:34:52 »

Благодаря ти Scarlett!
Подготовката в момента тъпче на едно място,но от понеделник ще съм безработна и ще имам достатъчно време за всичко.
Ще "открадна" оригиналната идея,а може и да се възползвам от услугите на същия фотограф.
Активен
Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines